Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Sedef otu

Üzülme canım ne yapalım böyle kabul etsinler =) Hem daha kötüleride vardır şükretmek lazım ama tabi 90 olsun şöyle daha iyi olur =)

evet daha kötüleride var da ben 80 i tam doldursun yada 85 olsun istiorum yükseklerde gözüm yok eli avuca gelsin yeter kaydirigubbakcemile3

=) Ele avuca gelmiyormu şimdi geliyordur heralde masaj yaparken zor olur o zaman hem ben biraz balık eti olmak istiyorum nişanlım böyle iyisin diyor ama benimde kendimi begenmem lazım onun kadar =)

yok canım gelio tabi. eh balık etli olup 85 90 olsa zaten daha ne istenirki :eek: hee hamilelikte alıcaksın diolar şimdi keyfini çıkar

Sedef Otu ‘nun Faydaları:

- Çok kuvvetli bir bitki olduğundan kullanılırken çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Zehirlenme vakaları yaşanabilir.
- Süt salgısını arttırır.
- Kandaki şeker mikttarının düşürülmesine yardımcı olur.
- Kullanılırken çok dikkat edilmelidir.
- Sindirim sorunlarına iyi gelir.

- Gaz giderici özelliğe sahiptir.

- Terletir.

- Çok kullandıldığında zehirleyici özelliğe sahiptir.

- Romatizmal rahatsızlıklar ve kemik ağrılarına iyi gelir.

- Dezenfekte edici özelliğe sahiptir.

=) inşAllah harika olur hamilelik çok yakışacak sana diyor şimdiden nişanlım görücez artık herkes istedigi gibi olsun başka bişi istemiyorum...

Önerilen hastalıklar: ıştahı açar ve sindirimi kolaylaştırır. Mide rahatsızlıklarına iyi gelir, gaz söktürücüdür. ıyi bir yatıştırıcı özelliği vardır. Spazmları çözer. Kalp çarpıntısı ve endişeden doğan sorunları en aza indirger. Adet söktürücüdür. Kadınlarda aybaşı dönemini kolaylaştırır ve düzene sokar. Terleticidir. Solucan yada kurtları düşürücü etkisi vardır. Sedef otu ayrıca romatizma ve karın ağrılarına da etkilidir.

Kullanım şekli ve dozu: Kurutulmuş çiçekli dallarından toz halinde ve damıtılarak faydalanılır.

Sedef otu gebelikte kullanılmamalıdır. Çok etkili bir çocuk düşürücüdür. Yüksek dozda alınırsa zehirlenmelere yol açabilir.

inş. olur onun hayallerini kuruoruz ama okumak başta gelio tabi. umarım emeklerimiz boşa çıkmazkaydirigubbakcemile5

inşAllah hayal etmek ulaşmanın yarısıdır belkide ilk önce gögüslerimizi büyütelim herşeyin sırası var =)

Merhabalar ben 18 yaşındayım yılbaşında nişanım var ama gögüslerim küçük geliyor bana yaşım daha küçük belki ondandır diye düşünüyorum arkadaşlarım normal ama ee dogal olarak depresyon yapıyor internetten araştırdım biraz sedef otunu çay gibi demleyip içmek ve masaj yapmak iyi geliyormuş denemek istedim ama emin olamadım boyum 1,60 50 kiloyum zayıflıktanda olabilirmi acaba eger yardımcı olabilecek birisi varsa şimdiden teşekkürler...

meraba canım öncelikle hayırlı olsun Allah tamamına erdırsın.göğüslerin için de kainat guzelinin iki ay da iki beden dye bi formulu var bence onu kullanabilirsin ayrıca çilek yagı da çok iyi geliyomuş aklında olsuna.sa.s

X