Sponsor sefamerve.com'da Ramazan'a Özel %50 İndirim Fırsatı Başladı!

SefaMerve

Sponsor Kullanıcı
Sponsor
8 Mayıs 2018
1
2
37
sefamerve adresinde birçok kategoride geçerli %50 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Sefamerve ile Ramazan ayının güzelliği rahat ve hesaplı bir şekilde kombinlerinize geliyor. Ramazan'a özel bu muhteşem fırsattan yararlanmak için sizleri sefamerve adresine bekliyoruz.

Tüm Sefamerve tunik, eşarp, ferace, elbise, abiye ve daha birçok üründe Ramazan bereketini hissedebilir, iftar davetlerinde rahat ve şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Hemen sefamerve adresinden alışverişe başlayın, tesettür giyimin öncü markası Sefamerve ile şıklığı fırsatlarla yakalayın!

Son düzenleyen: Moderatör:
Her zaman alışveriş yaptığım bir site. Tavsiye ederim :) İade de hiç bir sıkıntı yaşamadım bugüne kadar.

Yurtdisi fiyat politikasi sebebiyle alisverisi biraktim. Cok hizli gonderi yaptiklarini soyleyebilirim.
Yurtdisi icinTurkiye fiyatinin iki kati fiyatlandiriyorlar. Sonra kargo bedava diyorlar.
Diger siteler gibi kargo belli alim uzeri ucretsiz olsa fiyatlar biraz daha adil olsa devam ederdim, simdi bahsettigim gibi bir site buldum. 1 parcadan fazla alacaksam sefamerveden almiyorum.

Birkaç sene önce çok çok güzeldi hiç dışarı çıkmazdım hep sefamerveden alırdım... bu sene iki tane elbise aldım yazında pantolon gömlek almştm. kumaşları berbat olmuş firmaları mı değişti ne kumaşları çok kalitesiz gelmeye başladı.. sanırım artık bende almycam.

Fiyatına göre, kalitesi normal. O fiyata piyasa da, tunik bulmak mümkün değil ki.
Doğal olaraktan da, fiyatı düşürüp kaliteyi bozmuşlar demek ki

1 ay olmadı en son boydan çelik örme elbise aldım kuşağını pakete koymayı unutmuşlardı.

Sefa mervenınde kumaşlarında kaliteye gitmesini öneriirm

Sadece kalite değil modellerinde de biraz seçici olmasını da öneririm.

İlk zamanlarında oradan aldığım bir çok şeyi hala kullanıyorum o kadar tarz modelleri var ki.

• Beğen
Reactions: H E
X