Sponsor sefamerve.com'da Ramazan'a Özel %50 İndirim Fırsatı Başladı!

sürekli alışveriş yaptığım bir site ama şu son 2 senedir ürünleri kalitesizleşti 50 lira bile etmeyecek kumaşları insan aldığına pişman oluyor. tek güzel yani çoğu zaman kargoyu ücretsiz yapmaları

dün bir abiye aldim fiyati yari yariya düşmüş.. somon rengi...
daha dün sipariş ettim inşallah pişman olmam .

Indirimi görünce sitesine girip baktim. Tam aradigim gibi bir tunik gördüm, hemen siparis ettim. Bedenine "standart, 36-42 bedene olur" demisler. Ürün geldi, giydim, baktim. Benim icin iyi-idare eder. Ama 36-38 bedendeki hanimlara bosbosbosbol olacağını düşünüyorum, niye öyle yazilmis bilemiyorum. Kendilerine de bunu ilettim.

Indirimi görünce sitesine girip baktim. Tam aradigim gibi bir tunik gördüm, hemen siparis ettim. Bedenine "standart, 36-42 bedene olur" demisler. Ürün geldi, giydim, baktim. Benim icin iyi-idare eder. Ama 36-38 bedendeki hanimlara bosbosbosbol olacağını düşünüyorum, niye öyle yazilmis bilemiyorum. Kendilerine de bunu ilettim.
bedenleri mezurla ölçülerek alin bence.
orda beden ölçüleri yaziyo bi nurmara büyüğünü alinca tam geliyo.
ben öle yapmışım. şu an 50 beden giyiyorum 52 aliyorum tam oluyo.

Burda da mı karşıma çıktı sefamerve. Ömrüm boyunca internet alışverişinde yaşamadığım sorunu son 1 haftada sefa Merve ile yaşadım. Aldığım bütün ürünler sorunlu. Hattâ şikayetvar'a da yazdım görsel attım isteyen baksın. Karalama kampanyası yapıp kimsenin işlerine engel olmam şu mübarek günde ama sefamerve pişmanlıktır

Her zaman alışveriş yaparım
Fiyatına göre ürünler
İyi de var kalitesiz de
beğenilmeyen ürün iade ediliyor

X