séF'imin bna taVrLari degismEsi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
seCose dadLum hrsze seLamLr bn qarbuzgodLupapatya sise bugn sefgLm iLe bsmndan gecen bi oLyi anLtmak istioRm.
biLdngnz gibi rMznı-ı sRf gLdi tum musLmnLr oruC duduo bNde hRkze saygiLi bir girL olrak oKééé dedm bu duruma herKs istediğini dudsuN bnNane die xDXDXD
nys ciddiyet!!!

sfgLmi de aiLsi zoRnan oruC dudduRmus duDmsnan sNa naH yeni téLfon aliRs die... bisdE buLscktik qadiKoyde boMndi iceceqdik nYs sahiLdéiz bnm boYnumu emciQLérKen bi aNda duRdu ddmqi nLdu baciSini siqtmin cOcu nie duRdn bna kaLdirdi dedi oRsbu bugn rMaZn senn haBrn yok hRhaLde v Bnde oruCCLuyum ka$ar oRucu bosSar ddm qi snn anan yemDgi $$ey kalmms amq oÇu bNa mı ka$r diosun die ve goZLrmi beLrttim bunu dRken ve ciqciqLayrk arkMa biLé baqmadn giiDDim.

aqSam’a qaDar hicc ySmdm msn'den bN buna aQsm bna yazmiS qi uYusNa dié sonRda tiTre$im atms ddm nié uyuYum qi sNa mi soRucm oç dié diO ki onLiné oLdngnu goRmek biLé bni Asdirio bnde ddMki SExyi isem bu bNm sucum dqL sn bni bugNku kaBa taVrnLa ßéni qayBddn daVransLrn hic raSyonéL deqiLdi taMMen pRagmatisT dvNrdn die doNddu bna di0 ne dioN aq oRsbusu nnuDé atcksn at yoQsa bacni sikim die.
bnn bu laFi duYDM bnim vaNaLarr attii… :mad:@@@
enqéLi bstm orSbu cocuna.
sZCé qiM haqLi ve bN daVa acSm taZmiraT parsi aLir miym ?? onU coq seFiorm luTfn yrdmm..
hrKse muuuAh xxxxxx
Size sœylenen sœzleri ikinci kişi duydumu yada elinizde kayıt var mı delil varsa evet tazminat alabilirsiniz dava açıp inşallah burda yazdıkların yalan değildir

Cânım türkçemizin içine nasıl sı*** adlı çalışma yapmaya çalışmış arkadaş..
Okumadım gözlerim kanadı çünkü..
Fake hesabında bi gururu olmalı bu kadarda düşmeyin bacım.
Sizin gibilere acıyorum Allah yardımcınız olsun rabbim tez zamanda şifa versin.

Basitlik. Başka açıklaması yok.
Ana dilini konuşup yazmaktan aciz. Kendine faydası yok. Kime ne faydası olabilir ki?
Acınası.:duduk:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X