séF'imin bna taVrLari degismEsi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
SİZLER İÇİN KERTENKELE DİLİNDEN ÇEVİRİ YAPTIM BUYRUN AMME HİZMETİ

selam tatlım herkese selamlar ben karpuztotolupapatya size bugün sevgilim ile başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum.
Bildiğiniz gibi Ramazanı Şerif geldi tüm Müslümanlar oruç tutuyor. Ben de herkese saygılı bir girl(kız) olarak okey(tamam) dedim bu duruma herkes istediğini tutsun banane diye 😀😀
neyse ciddiyet!!!

Sevgilimi ailesi zorla oruç tutturmuş, tuttarsan sana yeni telefon alırız diye...
Biz de buluşacaktık Kadıköy'de boMndi(bunu çevirmedim) içecektik neyse sahildeyiz benim boynumu emciklerken bir anda durdu dedim ki noldu bacısını s.... çocuğu niye durdun. Bana kaldırdı dedi ki o.... bugün ramazan senin haberin yok heralde ve ben de oruçluyum kaşar orucu bozar. Dedim ki senin anan yemediği şey kalmamış a... çocuğu bana mı kaşar diyorsun diye ve gözlerimi bölerttim bunu derken ve ciyaklayarak arkama bile bakmadan gittim.

Akşama kadar hiç yazmadım msn'den ben buna. Akşam bana yazmış ki uyusana diye. Sonra da titreşim atmış. Dedim niye uyuyum ki sana mı soracağım o.. diye. Diyor ki online olduğunu görmek bile beni azdırıyor ben de dedim ki sexi isem bu benim suçum değil sen beni bugünki kaba tavrınla beni kaybettin. Davranışların hiç rasyonel değildi tamamen pragmatist davrandın diye. Döndü bana diyo ne diyon sen a... o.... nude atacaksan at yoksa b... s... .
Ben bu lafı duydum bende vanalar attı😡😡😡
Engeli bastım o..ç...
Sizce kim haklı ben dava açsam tazminat parası alır mıyım? Onu çok seviyorum lütfen yardım.
Herkesi öptüm.
Bomonti içmeye gitmişler :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X