şeh-i Muhabbete Hoşgeldiniz...

heheh gelin adayları bekliyorum kızlar ona göre:))))yakışıklı oğlum fazla dayanmaz haa bu gözlerle.geleceğin behlülü diyo herkes yakıyo maşallah oğluşum:))walla okadar tatlı ki tam yemelik bi de yaptığı cilveleri görseniz çıldırıyo insan sevmeden ısırmadan duramıyo:))))

heyoooo kızlar nerdesiniz yaaa pamukum nerelerde hiç gelmiyo artık oğluşunu büyütüyor ama bizide unuttuuuu:KK43:((

e kaç defa diycem pamukum artık girmiycek diye kuzum hiç okumuyonuzmu yazdıklarımı.işten ayrıldığı için neti yok oyüzden giremiycem dedi yazdı buraya hatta kızın günahını almayın

atatanem yeğenimiz pek bi yakışıklı olmuş maşallah kaçırmamak lazım:)) hemen bi kız yapam ben ona:)) ama içimden çok erken olmasına rağmen erkek geçiyor yani senin oğluşu ben alamıcam:))

kıslar siz neler yapıyorsunuz. benim mde bulantılarım erken başladı:KK43: günde iki kez yoğun bişekilde yokluyor malesef özellikle sabahları. iştah falan kalmadı.. kilom aynı ama nedense kocaman bi göbişim oldu anlayamadım gitti. heralde ödem veya gaz:))

öpüyom hepinizii.. ravzanur kıs doktora gitcektin ne dedi doktor. yoksa yazdında ben mi gözden kaçırdım..

wavycim bulantılar için çubuk kraker ve maden sodası birebir benden tavsiye sana

riciderim bubuşcum:))))

atatanem yeğenimiz pek bi yakışıklı olmuş maşallah kaçırmamak lazım:)) hemen bi kız yapam ben ona:)) ama içimden çok erken olmasına rağmen erkek geçiyor yani senin oğluşu ben alamıcam:))

kıslar siz neler yapıyorsunuz. benim mde bulantılarım erken başladı:KK43: günde iki kez yoğun bişekilde yokluyor malesef özellikle sabahları. iştah falan kalmadı.. kilom aynı ama nedense kocaman bi göbişim oldu anlayamadım gitti. heralde ödem veya gaz:))

öpüyom hepinizii.. ravzanur kıs doktora gitcektin ne dedi doktor. yoksa yazdında ben mi gözden kaçırdım..
ayy canimm o gunleri bizde gorsek bulanti istahsizlikk:CüvCüv:n guzel yaa .ben secile kiz yapcamm soylee bana benzeyen bi kizz ne dersin secil alirmisin bana benziyen bi kizim olsasengözlerimebaksanab
ben dr. gittimm dr. bana sadece sunu dedii sabbreeeeettttt. azkalsin agzimdan kotu bisey cikcakti doktoraaa...1,5 sat beklememe degmedi bide arabaya cezaya gelmesin diye saati gecti gittim bidaha kart cektimm bayagi ugrastirdi benii doktor gicik oldummmcokacimcoook

ravzacım şimdi birşey söyleyemiycem bu konuda malum oğlum çok yakışıklı dünür adayları sıraya girdi artık bi değerlendirmeye tabi tutucaz herkesi yok öyle hemen vermem ben oğlumu:))))))))))))))))))))))))))))nazlıyız anam sanki kız tarafıyım şuraya bak:)))))))))))))))))))

kızlarrr slmmm
nabersiniz wavycimm nasıl gidiyor hamişlik ayy canım şimdi zor zamanların.sık dişini bulantı kasık ağrısı olsun be biz bunları yaşamak için ne kadar uğraştık hep onu düşün allah sağlık huzur versin.gerisi boş.sayılı gün çabuk geçiyor sen hamileliğin tadını çıkar.bizede dua et bu arada..:1hug:

kıslaaar ikizmiş bebişlerim:))
:1shok::1shok::1shok:kizzzzz:sm_cool::sm_cool:hadiyaaaaa gercekmii:1shok:sokkktayimm vayimm alkisalkisalkiscokk sevindimm kizzz ....ben sana demistimm ama agbimlarde o yontemle bebek bekliyolar kizz canimm ..ayyy cokk sasirdimm inanna :lepi:ne diyeyimm simdi bilmiyomm canim yaaa allahimm saglikla hamilelikk gecirtsinn .bak canim cok dikkat e yengemm yataktan kalakmadi bilee n olr kendine dikatt et canimm n olurr okk yegenlerime iyyi bakkk siziii cokk opuyorummmmmm

kıslaaar ikizmiş bebişlerim:))

işte haber diye ben buna derim aaaaaaa süper yaaaa
allahım inşallah sağlıkla kucağına alırsın inşallah
ayyyyy inanamıyorum bak wavy sen 1 derken güzel rabbim 2 tane göndermiş.
çok şükür cnm yaaa cok sevindimmm anlatamammmmm
bende günümü bekliyorum bakalım hayırlısı
dua et ne olur wavy bizede ravzanurla ben kaldım.:sm_cool::emir_bebek::emir_bebek::teytey:

kıslar sormayın canlarım 1 derken allahım iki verdi bize. çok dua ediyorum inanın allahım hepinize bu duyguyu tattırsın canlarım en kısa zamanda inşallah..

kıslar sormayın canlarım 1 derken allahım iki verdi bize. çok dua ediyorum inanın allahım hepinize bu duyguyu tattırsın canlarım en kısa zamanda inşallah..

inşallah cnm bende 2 günüm kaldı bekliyorum sol kasığımda kramplar var bariz bi şekilde devam ediyor göğüsleriminde ucundan başlayan bi ağrı var.valla fazla umutlanmak istemiyorum ama bakalım 2 gün kala test yapsam cıkarmı acaba?
cnm bide senin ilk hissettiklerin neydi yazarmsın öptm cok dikkat et kendine. beslenmene özellikle 2 tane var yetmez sonra paylaşamazlar:mymeka:

wavycim şoktayım çok sevindim canım tebrik ederim seni çok allah analı babalı büyütsün çok dikkat et kendine sakın yorulma haaa

bubuşcum aynı kramplar banada girmişti kız inşallah sen de hamişsindir ravzacım sendende müjde bekliyoruz canım benim

kızlar benim de oğlum ilk dişini çıkardı.derken ertesi gün bi baktım 2 diş daha var yani 3 diş çıkardı oğluşum:))

Kızlar nerelerdesİnİzzzzz
:lepi:ben burdayim ogretmenimmkaydirigubbakcemile3 kizlarr yoklamaya katilan yokmuu .alkisalkisalkisalkisalkisalkisseyy ogretmenimm ben odevden kaldimm ya sen bubus ogretmenn sen n yaptinn kaydirigubbakcemile2
hihoyyytbak wavy 5 yildizlii pekiyi ldişakkıdıata tanem pamkumm sinifi gectilerr su an unuversiteyi okuyolarr :jeyyar:

offfffff kafayi yedim yineee-tatlicadiarzu-sizleri opuyrumm yyyyyya.s.

kızlaaar çk uzun zamandır yoktum baya tantanalı geçti vakitler oğluşum kocaman oldu bi görseniz enkısa zamanda yeni foto koyucam öptüm hepiniziiiiii

kıslaaar hayırsız arkadaşınız geldii:kedi:nasılsınız nasıl gidiyor çalışmalar. teyzeleri bizmkilerin ikiside kızmış. allahın izni ile iki kız geliyor.:nazar: öpüyorum hepinizi

X