şehir sorunu :((

Kahveli_okur

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2015
320
58
Selamün aleyküm, ben tercih yapacagimda memurluk icin sirnak ve hakkariyi yazarsam ikisinden biri gelecek gibi :KK43:((( yani cok kararsizim 6 yil kalma sarti var arkadaslar lutfen orda oturan veya onceden görmüş olan varsa bir akil verin ne yapiyim benn :KK43:((

womennn

19.12.2019
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2012
1.559
1.428
Selamün aleyküm, ben tercih yapacagimda memurluk icin sirnak ve hakkariyi yazarsam ikisinden biri gelecek gibi :KK43:((( yani cok kararsizim 6 yil kalma sarti var arkadaslar lutfen orda oturan veya onceden görmüş olan varsa bir akil verin ne yapiyim benn :KK43:((
Siz nerede yaşıyorsunuz?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 562 gün geçti.

womennn

19.12.2019
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2012
1.559
1.428
ben su anda ankaradayim kardesim
Adapte olmakta zorlanırsın bence ya. :KK43: Ama bu devirde de iş güç cok önemli. İyi düşün eger sosyal cevresi cok önemli değil katlanabilirim dersen git. Ama duygusal sosyal bi insan kültür şoku bile yaşayabilir kolay değil bambaşka bir şehire hele ki daha küçük ve problemli şehirler ikiside. Hakkında hayırlısı olsun :KK28:

Kahveli_okur

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2015
320
58
Adapte olmakta zorlanırsın bence ya. :KK43: Ama bu devirde de iş güç cok önemli. İyi düşün eger sosyal cevresi cok önemli değil katlanabilirim dersen git. Ama duygusal sosyal bi insan kültür şoku bile yaşayabilir kolay değil bambaşka bir şehire hele ki daha küçük ve problemli şehirler ikiside. Hakkında hayırlısı olsun :KK28:

Amin.kardesim inşallah, aslinda gezmede tozmada gozum ylk sorun degil ama ev bulmak felan cok zor diyorlar biriside yazmiski 'hakkaride ev var diye biliyorum ' yazmis bende bu kadar mi kotu diye dusunuyorum is bulmak cok zor gercekten cok zor,yani bir lcw filanda mi yoktur o kadar mi kotu anlamadinki :KK43:

Serenad5

Canım oğlum..
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2016
3.901
7.088
Bence git canim iş bulmak kolay mi ben 18 yasinda muş un ilçesine gittim kışı dışında gayet iyiydi ortam ama oraları bilmiyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-10-2021

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 129 gün kaldı.

Önümüzdeki günlerde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizi kaplamaya devam edecek. Ayaklarınızda ve bacaklarınızda oluşan kramplar ve ayak bileklerinizde ve bacaklarınızda şişmeler dikkate değer derecede devam ediyor. Uzun süre ayakta durmak, yorgunluk ve diyetinizde bulunana çok fazla miktarda fosfor veya az miktarda kalsiyum bu kramp sorununun nedenlerinden olabilir. Artık bebeğiniz düzenli olarak uyuyor ve uyanıyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

womennn

19.12.2019
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2012
1.559
1.428
Amin.kardesim inşallah, aslinda gezmede tozmada gozum ylk sorun degil ama ev bulmak felan cok zor diyorlar biriside yazmiski 'hakkaride ev var diye biliyorum ' yazmis bende bu kadar mi kotu diye dusunuyorum is bulmak cok zor gercekten cok zor,yani bir lcw filanda mi yoktur o kadar mi kotu anlamadinki :KK43:
Vala cnm o şehirlere gitmedim ama doğuda bikaç ile gittim cok farklı insanları, sosyal imkanları ben de ankarada yaşıyorum. Oralarda kalıcı olsam yapamazdım yani. Ama dirayetli davranabilirim diyorsan git. Kendini daha iyi bilirsin. Tekrar sınava girsen daha iyi bi yere girebilir misin acaba? O da zaman kaybı kesin değil vallahi karısık zor bi durum.

Kahveli_okur

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2015
320
58
Vala cnm o şehirlere gitmedim ama doğuda bikaç ile gittim cok farklı insanları, sosyal imkanları ben de ankarada yaşıyorum. Oralarda kalıcı olsam yapamazdım yani. Ama dirayetli davranabilirim diyorsan git. Kendini daha iyi bilirsin. Tekrar sınava girsen daha iyi bi yere girebilir misin acaba? O da zaman kaybı kesin değil vallahi karısık zor bi durum.
evet 2.yil.sinavi bekleyememki bir daha :KK43: Iyi dusunmem lazim Allah razi olsun

VEdeBU

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2015
6.091
11.007
yuksekovayi yazacagim yazarsam ama alışveriş yapacak bir dukkani,oturulacak evi var mi kardeşim ?? Cok bilgisizim şehirler hakkinda kusura bakmayin
Bir sene orada kaldım öğretmen lojmanlarında iyidir soğuğu çetin baharı bahabiçilmezdir alışveriş imkanı vardır vana yakındır isterseniz gidip gelme imkanınız olur

tipitip26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2016
1.172
1.388
34
memurlar nete başlık açıp sorabilirsiniz ama duyduğum kadarıyla yüksekova biraz daha gelişmiş diyorlardı,çok memur olduğu için oralarda zorluk çekmezsiniz Allah yardımcınız olsun şimdiden,doğuyu görmüş bi insan olarak insanlarının sıcaklığı on numara ama tabii yaşam şartları zor ...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 650 gün geçti.

Kahveli_okur

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2015
320
58
Bir sene orada kaldım öğretmen lojmanlarında iyidir soğuğu çetin baharı bahabiçilmezdir alışveriş imkanı vardır vana yakındır isterseniz gidip gelme imkanınız olur
gerçekten mi,cok teşekkür ederim size :)) yani alışveriş yapacağımız bir magazasi var degil mi cok kotu degil :) teşekkürler, peki sirnak hakkinda bir bilginiz var nmiacaba ?