Yöresel Tarif Şehriyeli Domates Çorbası-Hıngel- Patlıcan Kebabı-Midye Baklava - Yudum Egemden Sponsorluğunda

Yöresel Yemekler
Şimdi, üst üste koyduğunuz bezeleri açabildiğiniz kadar büyük ve ince açın. Sonra rulo şeklinde sarın ve parmak kalınlığında kesin, kestiğiniz parçaları yatay şeklinde elinizle veya merdane ile biraz bastırın. İçine fındık veya ceviz içi koyup, katlayıp tepsiye dizin

Ben sadece şunu yapabilsem kendimi Gordon Ramsay ilan ederim, hatun bunu yapmakla kalmamış baklavayı pişirmiş üstüne kaç çeşit yemek daha yapmış. Buradaki kadınlar çok becerikli ya bu topiğe girince sinirim bozuluyor benim. :bicak:

Şaka bir yana, ellerinize sağlık. Harika görünüyor hepsi. Başarılar dilerim. :KK200:

Ben sadece şunu yapabilsem kendimi Gordon Ramsay ilan ederim, hatun bunu yapmakla kalmamış baklavayı pişirmiş üstüne kaç çeşit yemek daha yapmış. Buradaki kadınlar çok becerikli ya bu topiğe girince sinirim bozuluyor benim. :bicak:

Şaka bir yana, ellerinize sağlık. Harika görünüyor hepsi. Başarılar dilerim. :KK200:
Teşekkür ediyorum.❤️

İstemek ya da başlamak yeterli, eminim ki fırsatınız olsa sizde yaparsınız. :KK15::KK68:

X