Şeker Kız Asya Yuva Arıyor İstanbul (Yavru Köpek)

BenOzgurce

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2007
2.870
11
50
Çok güzel bir yavru köpek acil yuva arıyor, ismini asya koyduk, beyaz, yüzünde maskesi var oyuncu , çocuklarla ve kedilerle iyi anlaşıyor tabi kediler izin verirse :)
Zeki bir kız, büyüdüğünde ortaboy güzel bir köpek olacak.
Acilen yuva arıyor, cins takıntısı olmayan, sorumluluk sahibi, bir ömür boyu köpekle ilgilenecek zamanı ve imkanı olan aile arıyoruz.
Tabiki özel arabayla gelip almadığınız sürece İstanbul dışına otobüsle filan göndermiyoruz, onun korkup ağlamasını perişan olmasını istemeyiz.
Siz beğenmezseniz güzel kızımızı çevrenize haber vermenizi rica ediyoruz.

spa1096.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

spa1136l.th.jpg

spa1143a.th.jpg

kurban olım onu yaraqdan allaha keske ımkanım olsada alsam zaten bırtane cıns olmayan sokaktan bır tanew yawru almak ıstıyorum

kurban olım onu yaraqdan allaha keske ımkanım olsada alsam zaten bırtane cıns olmayan sokaktan bır tane yawru almak ıstıyorum ama şuanlık alamyorum

oyy şunun tatlılığına yaa. keşke imkanımız olsa keşke... ama pisimizi bile hep yalnız bırakmak zorunda kalırken...
inşallah çok iyi bi ailesi olur bu sevimli kızın

Çok güzel bir yavru köpek acil yuva arıyor, ismini asya koyduk, beyaz, yüzünde maskesi var oyuncu , çocuklarla ve kedilerle iyi anlaşıyor tabi kediler izin verirse :)
Zeki bir kız, büyüdüğünde ortaboy güzel bir köpek olacak.
Acilen yuva arıyor, cins takıntısı olmayan, sorumluluk sahibi, bir ömür boyu köpekle ilgilenecek zamanı ve imkanı olan aile arıyoruz.
Tabiki özel arabayla gelip almadığınız sürece İstanbul dışına otobüsle filan göndermiyoruz, onun korkup ağlamasını perişan olmasını istemeyiz.
Siz beğenmezseniz güzel kızımızı çevrenize haber vermenizi rica ediyoruz.

spa1096.th.jpg

spa1136l.th.jpg

spa1143a.th.jpg

slm ist neresındesınız acaba

X