yavru av köpekleri aile arıyor:(iZmirde

minik-patiler

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2013
1.111
576
arkadaslar yaklasık bir ay kadar önce ormanda terkedilmis ve aclıktan ölmek üzere olarak bulduğum anne av köpeği ve dört yavrusu yuva arıyor simdilik ben bakıyorum sitede sağlıklarına kavustular cok da mutlular ama tabi bir aile yanında daha mutlu olacaklar benim evimde hem kedim hem de köpeğim olduğu icin yavrulardan eve alamadım ama bir tanesini sahiplendirdim geriye kaldı dört saf kan av köpekleri cok tatlılar cok da akıllar cok güzel bakıyorum ben ama bi aile yanında olmalarını cok istiyorumm:KK43:nolur bana yardım edinmn bahcede klübede bakılmaya uygunlar simdide zTen sitenin otoparkında uyuyorlar gündüz de bahcelerde gezip oynuyorlar ama büyüdüklerinde sitedeki insanlar rahatsız olcak diye korkuyorum sahiplenmek isteyen olursa bana ulassınnn bizlere ihtiyacları varr sesimi duyun kızlar
image.jpg
en öndeki annemiz arkadakilerde yavrular cok güzeller cok akıllılar

İnşaallah yuva bulmuşlardır:110: köy gibi yerlerde ihtiyaç duyuluyor av köpeklerine aslında, öyle yerlerden bi gören, sahiplenen falan olur inşaallah.
malesef sadece bir tanesine aile bulabildim dediğiniz gibi alıp köye gitti yaslı bir amca haberlerini alıyoruz cok mutlu cok güzel bakılıyor diğerlerini ben bakıyorum hala elimden geldiğince anne ve disi yavru kısırlastırılmak icin vet.deler suan hatta 3 gündür.buraya da konu actım ama sizden baska ilgilenen olmadı malesef:KK43::KK43:kaldı yavrucaklar olsun ben bakıcam artık sonuna kadar kapalı yerde ayarladm yağmurrda camurda ordalar gündüz de özgürce geziyolar enazından bizim buralar orman hep cadde yok yani site ormana baktığı icin cok özgürler mutlular yine de.bayağı da büyüdüler artık konuyu actığımda bebislerdi simdi ergen oldular:):)

Canlarım yaa.. ALLAH sizden razı olsun ve yardımcınız olsun. Neyse ki yaşadığınız yer müsaitmiş, inşaallah diğerleride yuva bulur. İnanın hep aklımda olacak, eğer çevremde isteyen olursa yönlendiririm size, çokta güzeller maaşallah.

Canlarım yaa.. ALLAH sizden razı olsun ve yardımcınız olsun. Neyse ki yaşadığınız yer müsaitmiş, inşaallah diğerleride yuva bulur. İnanın hep aklımda olacak, eğer çevremde isteyen olursa yönlendiririm size, çokta güzeller maaşallah.
cok tesekkür ederim ya düsünmeniz bile bir destek inanın

X