Şeker yükleme testi sonucu

drkrksgmz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2016
333
138
33
kızlar merhaba. Şeker yükleme testi yaptırdım. 75 mg glukoz içerek.
Açlık kan şekeri : 74
Şekeri yükledikten sonra 1.saat şeker değeri : 156
Şekeri yükleidkten sonra 2. saat şeker değeri: 154

Doktora gidemedim. Yarın gidicem. Telefonda konuştuk. Gebelik şekerin yok ama haöır işinden uzak dur dedi. İstersen diyetisyene git dedi.
Diyetisyene gittim bugün. Bana resmen zayıflama diyeti verdi.
Başına böyle biley gelen var mı. Sizler neler yaptınız.
Yarın doktoruma neler sormam gerek. Panik oldum

Kızlar yok mu bilgisi olan
Merhabalar

İlk gebeliğimde sınırı azıcık geçmişti sekerim ve gebelik diyabeti dendi doguma kadar diyet listesiyle yasadım. Cocugum gayet saglıklı 3600 kg dogdu. Korkulacak bişey yok... Besin degeri yuksek bebeginiz için gerekli seyleri tukerip sekeri ve yagı hayatımdan cıkarttırmışlardı.. Yarım yagli süt yoğurt ve yemeklerin suyu yok ve sebze agırlıklı gıbı... Gecmiş olsun... Saglık la gelsin insallah miniğiniz

Merhabalar

İlk gebeliğimde sınırı azıcık geçmişti sekerim ve gebelik diyabeti dendi doguma kadar diyet listesiyle yasadım. Cocugum gayet saglıklı 3600 kg dogdu. Korkulacak bişey yok... Besin degeri yuksek bebeginiz için gerekli seyleri tukerip sekeri ve yagı hayatımdan cıkarttırmışlardı.. Yarım yagli süt yoğurt ve yemeklerin suyu yok ve sebze agırlıklı gıbı... Gecmiş olsun... Saglık la gelsin insallah miniğiniz
Benim de o şekilde bir beslenme diyetim var. Şekerimi ölçüyoruz yemeklerden sonra. Olması gerekenin altında çok şükür. Çok teşekkürler bilgi için. Sen de bebişini sağlıkla kucağına al

X