Şekersiz 21 gün--- 17 Mayıs - 06 Haziran

Ancak girebikdim canim ogken 1kase keskek yedim aksamda izgara kofte 2 dilim ekmek .detox suyumda vardi bugun kabuk tarcin yesil elma ceyrek dilim limon. Aksam cay kuruyrmis birazda cigkofte yedim . Esim yoresel seyler almis gelmis 😏😏 .

Kac aylık ufaklik? Ben de emziriyorum seker ve sekerli gidalari cikarip normalden 500 kalori fazla beslenerek iyi hissediyorum kendimi.
14 ay bitmek uzere , sizinki kac aylik. Bende miktari fazla tutuyorum daha tam adapte olamadim , fazla kilom yok 2-3kilo versem yetecek sıkintim gobegimi sıkılastirabilmek

14 ay bitmek uzere , sizinki kac aylik. Bende miktari fazla tutuyorum daha tam adapte olamadim , fazla kilom yok 2-3kilo versem yetecek sıkintim gobegimi sıkılastirabilmek
11 aylık benimki. Sekere normalde de dikkat ediyorum, etmem gerekiyor, düzensiz inip çıkıyor. Protein agirlik sağlıklı yaglar olduğu sürece sıkıntı yok bence.

11 aylık benimki. Sekere normalde de dikkat ediyorum, etmem gerekiyor, düzensiz inip çıkıyor. Protein agirlik sağlıklı yaglar olduğu sürece sıkıntı yok bence.
Allah bagislasin, gebelik sekeride varmiydi. Bende pco var o yuzden insulinn direnci prob yasiyorum. Diyet olarakndrgilde yasam yarzinolarak devam etmem gerekiyor esasen . Arada kacamaklarla gidiyoruz iste 🤔

Allah bagislasin, gebelik sekeride varmiydi. Bende pco var o yuzden insulinn direnci prob yasiyorum. Diyet olarakndrgilde yasam yarzinolarak devam etmem gerekiyor esasen . Arada kacamaklarla gidiyoruz iste 🤔
Aslinda yok ama hep takip ettim, psikolojik olarak da stres önce şekerimi gidikliyor benim😅 yükselince de düşünce de fark ediyorum, sarsıyor beni maalesef

Cok guzel gorunuyolar ama bu tarifler bile benim kg vermeme engel oluyor. Hazirana kadar kacamaksiz tam sıkı şekilde devam etmek istiyorum. Ama bugun seker ihtiyacim cok fazla oldu. Sadece hurma yetmedi :KK43:
İlk gün zorlanmam çok normal 😃 ramazan tatlıları atılıyor vücutta 😃 yarın daha rahat olursun 👍

X