Sekonder Rinoplasti (Revizyon) İstanbul KBB doktor önerisi

dengeci

Guru
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2011
4
0
Merhaba arkadaşlar burada paylaşılan deneyimleri çok önemsiyorum, sonuçta herkes kendi yaşadığını bilir. Tabiki her vaka biricik, ben de revizyon ameliyatı konusunda ciddi araştırma içindeyim, yüzün doğasını bozmadan öncelikle nefes alma problemimin düzeleceği doğal bir burnum olmasını istemekteyim. Maddi kaygı gütmüyorum önceliğim 3. bir ameliyata gerek kalmadan ömrümün sonuna kadar yapılan burnumla mutlu yaşamak.
Önerebileceğiniz bir doktor var mı önceliğim KBB doktorudur. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

merhaba nerede yaşıyorsunuz ben yeni amaliyat oldum 6. revizyon amaliyatımdı. benim de nefes ve görünüş problemleri yaşıyordum yeni ama nefesimden çok memnunum görüntümde henüz çok ödem olmasına rağmen güzel

merhaba nerede yaşıyorsunuz ben yeni amaliyat oldum 6. revizyon amaliyatımdı. benim de nefes ve görünüş problemleri yaşıyordum yeni ama nefesimden çok memnunum görüntümde henüz çok ödem olmasına rağmen güzel
İstanbul'da yaşıyorum, İstanbul'daki doktorları araştırıyorum, memnunsanız hangi doktora yaptırdığınız öğrenmemin bir sakıncası var mı?

Arkadaşlar, bir kaç dr araştırdım,
Prof. Dr. Ümit Taşkın
Doç. Dr. Mehmet Yazar
Prof. Dr. Tamer Erdem
Bu doktorlarla ilgili tecrübesi olanlara rica etsem paylaşabilir mi?

X