Seks de problemlerim var

Iamshine

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2020
2
-6
21
Universite öğrencisi bir genç kızım bir süredir hayatımda birisi var ve bana daha önce hiç yaşamadığım şeyleri yaşattı ve bilmediğim ne kadar şey varsa öğretti bu konuda bir süredir ilişkimiz ön sevişme boyutunda ama ben ileri gideceğinden ve çok büyük hatalar yapmaktan korkuyorum bunu ona ne zaman dile getirsem bir daha olmaz vb tarzı şeyler söylüyor ama asıl konu şu benim içim hiç rahat değil ailevi va ahlaki boyutunu da geçtim dini yönden kendimi çok kötü hissediyorum Çünkü çok büyük günaha giriyoruz biz de bu yüzden ailelerimizden gizli imam nikâhı kıymaya karar verdik sizce verdiğimiz karar yanlış mı çünkü eğer böyle bir şey yaparsam ve ileri de evlenemezsek ayrılmak istersek bu imam nikâhı bize çok sorun yaratabilir tabiki yaşadıklarımız da aynı şekilde . Ayrık bu çocuktan vb tarzı şeyler söyleyebilirsiniz ama ben kendisini çok seviyorum biraz da bundan dolayı izin veriyorum bana istemediğim şeyler yaptırmasına onu kaybetmekten korkuyorum ama dediğim gibi bununla yetinmeyip benden daha fazla şeyler ister de çok büyük hata yaparız diye de korkuyorum

Universite öğrencisi bir genç kızım bir süredir hayatımda birisi var ve bana daha önce hiç yaşamadığım şeyleri yaşattı ve bilmediğim ne kadar şey varsa öğretti bu konuda bir süredir ilişkimiz ön sevişme boyutunda ama ben ileri gideceğinden ve çok büyük hatalar yapmaktan korkuyorum bunu ona ne zaman dile getirsem bir daha olmaz vb tarzı şeyler söylüyor ama asıl konu şu benim içim hiç rahat değil ailevi va ahlaki boyutunu da geçtim dini yönden kendimi çok kötü hissediyorum Çünkü çok büyük günaha giriyoruz biz de bu yüzden ailelerimizden gizli imam nikâhı kıymaya karar verdik sizce verdiğimiz karar yanlış mı çünkü eğer böyle bir şey yaparsam ve ileri de evlenemezsek ayrılmak istersek bu imam nikâhı bize çok sorun yaratabilir tabiki yaşadıklarımız da aynı şekilde . Ayrık bu çocuktan vb tarzı şeyler söyleyebilirsiniz ama ben kendisini çok seviyorum biraz da bundan dolayı izin veriyorum bana istemediğim şeyler yaptırmasına onu kaybetmekten korkuyorum ama dediğim gibi bununla yetinmeyip benden daha fazla şeyler ister de çok büyük hata yaparız diye de korkuyorum
Kocanız olsa bile size istemediğiniz şeyler yaptırmasına izin vermeyin. Sevmek demek istemediğiniz şeyi yapmak zorunda olmanız demek değil. Niye siz ona uyuyorsunuz o sizin şartlarınıza uysın. İlerde pişman olacağın bir şey yapma. Belli ki daha yaşın küçük. Aileden saklı nikah kıymak da doğru bir davranış değil

Universite öğrencisi bir genç kızım bir süredir hayatımda birisi var ve bana daha önce hiç yaşamadığım şeyleri yaşattı ve bilmediğim ne kadar şey varsa öğretti bu konuda bir süredir ilişkimiz ön sevişme boyutunda ama ben ileri gideceğinden ve çok büyük hatalar yapmaktan korkuyorum bunu ona ne zaman dile getirsem bir daha olmaz vb tarzı şeyler söylüyor ama asıl konu şu benim içim hiç rahat değil ailevi va ahlaki boyutunu da geçtim dini yönden kendimi çok kötü hissediyorum Çünkü çok büyük günaha giriyoruz biz de bu yüzden ailelerimizden gizli imam nikâhı kıymaya karar verdik sizce verdiğimiz karar yanlış mı çünkü eğer böyle bir şey yaparsam ve ileri de evlenemezsek ayrılmak istersek bu imam nikâhı bize çok sorun yaratabilir tabiki yaşadıklarımız da aynı şekilde . Ayrık bu çocuktan vb tarzı şeyler söyleyebilirsiniz ama ben kendisini çok seviyorum biraz da bundan dolayı izin veriyorum bana istemediğim şeyler yaptırmasına onu kaybetmekten korkuyorum ama dediğim gibi bununla yetinmeyip benden daha fazla şeyler ister de çok büyük hata yaparız

Nikahın amacı birlikteliği etrafa duyurmaktır. Siz imam nikahı yaptığınızı ailelere söylemedikten sonra bunun bir geçerliliği olmaz. Kendinizi kandırmayın.
Sevmek sevilmek güzel şeyler. Kendinizi hazır hissetiğinizde cinsellik de yaşayabilirsiniz ama siz buna hazır değilsiniz. Dini hassasiyetleriniz var. Karşınızdaki insan da saygı duymak zorunda size. Ya da siz ne istediğinize tam olarak karar verin.

Öncelik sen ve senin isteklerin olmalı istediği şeyleri yapmayınca ayrılmak mıı isteyecek eğer öyleyse bırak ayrılsın aileden gizli imam nikahıda kıyılmaz sanki adam evli sende metres hata yaparsın

Nikahı dinisi resmisi olmaz nikah nikahtır sizin dini nikah dediğiniz kendinizi kandırmak Allahı kandıramazsınız iranda şiilerin mut'a dedikleri 1 saat bile geçerli kılınabilen nikah var kadın yada erkek birbirlerinden cinsel olarak istifade etmek istediklerinde bu nikahı yapıyorlar islamda böyle bir şey yok dini hassaiyetler taşıdığını belirttigin için söyledim herkesin inancı kendine ama şu bir gerçekki nikah bir sözleşmedir. hukuki anlamda kişiye sorumluluk getirmeyen hiç bir şözleşme islamda geçersizdir.

Öncelik sen ve senin isteklerin olmalı istediği şeyleri yapmayınca ayrılmak mıı isteyecek eğer öyleyse bırak ayrılsın aileden gizli imam nikahıda kıyılmaz sanki adam evli sende metres hata yaparsın
Adam işine gelmediğinde seni bosuyorum diyip kolayca siyiracak..

bir süredir hayatımda birisi var ve bana daha önce hiç yaşamadığım şeyleri yaşattı ve bilmediğim ne kadar şey varsa öğretti bu konuda bir süredir ilişkimiz ön sevişme boyutunda
Öyle anlatmışsınız ki sanırsın Grinin Elli Tonu. Sonuç ne, ilişki ön sevişme boyutunda ahsjahjsha

İstemem yan cebime koy modundasınız. Günahını sevabını önemseyen insan zaten yaşamaz bunları. Biz kanmadık, Allah hiç kanmaz.

karı koca olduğunuzu herkesin bilmesi lazım nikah bu demek zaten vicanınızı rahatmatmak için yapıyorsunuz ama nikah yerine geçiyor mu bu ? anne baba bilmemesi hele çok yanlış herkese bu benim kocam diye söylemeniz lazım ayrıca bu naneleri yiyorsunuz sonra ayrılıyorsunuz ilerde birisi ile evlenecek olduğunuz zaman ona bu yaptıklarınızı anlatamazsınız heralde ama en azından ben dulum der misiniz ???

eğer istemediğin şeyleri belirttiğin halde yapmaya devam ediyorsa arana mesafe koy veya bu ilişkiyi bitir çünkü dahada ilerleyebilir bu durum, eğer sadece cinsellik için dini nikah yapıyorsanız dinen bence çokta uygun değil sanki ayrıca sakın unutma bugün istemediğin şeyleri yapıyorsa dile getirdiğin halde ileride daha büyük şeylere kalkışabilir lütfen dikkat et

Sadece cinsel ilişki yaşamak için imam nikahı kıymak ne kadar doğru?
Yanlış anlamayın ben evlilikten önce sekse karşı değilim. Herkes istediği şeyi istediği derecede yaşayabilmeli. Ama sırf sevişmek için imam nikahı kıymak bence daha günah. Çünkü dinimizde karı kocalık böyle bir şey değil.
Yaşadığınız hisler çok normal. Hayatınızdaki insanı arzulayacaksınız tabiki de. Ama sonuçlarına da hazırsanız, hayat tarzınız buna uyuyorsa bu yola girin. Bu tarz hareketler gelecekte daha çok sıkıntı yaratır size.

Eğer karşı tarafın niyeti ciddi ise o nikahı yapın. Esas olan ikinizin de ileriye yönelik evlilik düşünmesi. Şayet böyle evlilik gibi bir niyetiniz yoksa bence ne yaşayın ne de nikahı kıyın üzülen siz olursunuz.

Yalnız imam nikahında ailelerin bilmesi zorunluluktur. Yani "gizli" imam nikahının geçerliliği yoktur. Araştırırsanız öğrenirsiniz.
Bu arada bu çok eski bir olay. Babam anlatırdı üniversitede erkekler kızlara imam ilahı kıyar her haltı her sonra 3 lafla kendilerince boşarlardı diye. Kendim okurken de örneklerini gördüm.
Hanımefendi belli ki yaşınız küçük.
Bakınız bir erkek gerçekten seviyorsa size zararı dokunabilecek şeyleri yapmayı göze alamaz. 2 kere 2 nasıl 4 ise bu da o kadar nettir.
Kaybetmekten korkuyorum diye bu tür şeyleri yapmanın ucu yine size dokunur.
Hayatınızdaki en güzel ilkleri korkarak utanarak yaşamak ve hatırlamak ne büyük bir ziyan.

Eğer karşı tarafın niyeti ciddi ise o nikahı yapın. Esas olan ikinizin de ileriye yönelik evlilik düşünmesi. Şayet böyle evlilik gibi bir niyetiniz yoksa bence ne yaşayın ne de nikahı kıyın üzülen siz olursunuz.
yanlış yönlendirmeyin insanları ciddiyseler direk evlensinler beraber yaşasınlar gerçek bir nikah böyle yaparak dini kendi piş işlerine alet etmesinler

X