Selahattin zmene Burun Estetii olanlar bir bakabilir misiniz? Ltfen kzlar yardm!

zayca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2009
253
0
kızlar ben en sonunda selahattin özmene karar kıldım.ama hiç daha önce yaptıgı operasyonlardan görmedım resımli olrk.bana bu konuda yardımcı olbılırmısınız cnku mayısın sonunda mutlaka olmam gerekıo amelıyatımı.memnun olanlar veya olmayanlar varsa tavsıyelerınızı beklıorum lütfen kızlar senağlama

oyy oyy canım benim ağlama
bak hergün binlerce insan oluyor korka.
bende daha olmadım
sana şimdiden geçmiş olsun

canım ben ağlamayımda kımler ağlasın:))) ya doktor konusunda karar veremedım nebil bozdoğan.zühtü demir ve selahattin özmen arasında kaldım kmsede pek yardımcı olamıo:KK43: çok mutsuzum pskolojım alt üst oldu bu mayısın sonunda olmam lazım

cnm doktorlarla yüz yüze görüstün mü? icine hangisi sindiyse ona ol, sanırım burada selahattin beye pek ameliyat olan yok ya da forumu takip etmiyorlar, yoksa sana yardımcı olurlardı eminim...

yok canım daha kımseyle görşmedım ama pztsı selahattin beyle knşmayı düşnüorum.ama burada kımse yardımcı olmuor selahaatın bey hakkında bakalm belkıde dıer doktorlardan bırını tercııh ederm

cnm doktorlarla konusup görüsmeden karar vermen dogru degil, belki biri selahattin bey iyi diyecek ama senin icine sinmeyecek ya da tam tersi senin icine cok sinecek, kafandaki doktorlarla görüsmeden konusmadan karar verme bence

evet canm öyle yapıcam.bılmıorum bakalm bır an önce olmakda ıstıorum çnkü düşndükçe kafam allak bullak oluo bakalm yenı bı tane daha konu açtım herkesın amelıyat öncesı fotolrını koymasını rıca ettım ama bakalm artıq ne olur ne bıter sen oldunmu ebrucum senınle knşmşduk daha önce bı kaç kere daha

cnm doktorlarla yüz yüze görüstün mü? icine hangisi sindiyse ona ol, sanırım burada selahattin beye pek ameliyat olan yok ya da forumu takip etmiyorlar, yoksa sana yardımcı olurlardı eminim...

e3 sen ameliaytını kime oldun.fotoğraflarını msn den görebilirmiyim.forum kurallarını fazla okuyamadım. msj hakkımda dolmamış.

yok canım daha kımseyle görşmedım ama pztsı selahattin beyle knşmayı düşnüorum.ama burada kımse yardımcı olmuor selahaatın bey hakkında bakalm belkıde dıer doktorlardan bırını tercııh ederm

zayca bu başlık açılalı çok uzun zaman geçmiş.ama hala foruma giriyorsan ben kime amlyt olduğunu ve sonuçlarını öğrenmek istiyorum.tşklr.

X