Selammm şal yapiminda yardimci olurmusunuzz

Olmazolsun

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2021
89
12
22
Merhabalar ablalarim kardeşlerim ya ben bu salın altındaki topuzu bir türlü tutturamiyorum yüzümün yuvarlak hatları var gidim da var hani ya çok yukarda oluyor yaptığım topuz güzel sade bir topuz modeli varsa anlatırsanız çok mutlu olurummmmm

Merhabalar ablalarim kardeşlerim ya ben bu salın altındaki topuzu bir türlü tutturamiyorum yüzümün yuvarlak hatları var gidim da var hani ya çok yukarda oluyor yaptığım topuz güzel sade bir topuz modeli varsa anlatırsanız çok mutlu olurummmmm
Topuz cok gunah ve asiri cirkin duruyor yapmasan daha guzel tesetturun manasi kaciyor topuzla

Tesekkur ederim yorumunuz için ama ben çok kilolu duruyor suratım hiç yakışmıyor ya 😕😕
Kesinlikle sana oyle geliyordur aslinda tam tersi topuzu ne kadar abarttirsa insanlar o kadar kafa sisman ve kotu duruyor aslinda bu konuda topuz degil de sal yapimi onemli sanki
Su modeli cok seviyorum ben onun topuzuna bak istersen 🥰ama topuzsuz favorim🤣

Kesinlikle sana oyle geliyordur aslinda tam tersi topuzu ne kadar abarttirsa insanlar o kadar kafa sisman ve kotu duruyor aslinda bu konuda topuz degil de sal yapimi onemli sanki
Su modeli cok seviyorum ben onun topuzuna bak istersen 🥰ama topuzsuz favorim🤣
Tesekkur ederimmmm çok güzel yapmis sali ya kendisi de çok zarif Bilmiyorum ki bana mı öyle geliyor hiç bir türlü iyi hissetmiyorum 😕😕

Tesekkur ederimmmm çok güzel yapmis sali ya kendisi de çok zarif Bilmiyorum ki bana mı öyle geliyor hiç bir türlü iyi hissetmiyorum 😕😕
Seni gormeden bisey diyemem ama bence sen oyle dusunuyorsun neden yakismasin ki
Yoksa 😅 Belkide kendine sal yakistiramiyorsan esarp dene oda olabilir

Aslinda ben cok hos buluyorum boyle yanaklari olan insanlari ama sen icinde rahat hissetmiyorsun demek
once demek istedigim buydu zaten aceba hem kendin tombis hissedip hemde topuz yapinca daha fazla durmaz mi ?
Ya belki de salın kumasiyla alakalı aslında bu arada teşekkür ederim 😂😂😂kilolu bi insan da deilim ama yanaklarım çok fena ya penye sal almayı düşünüyorum ama karar veremedim si nasıl şal kullanirsiniz

Ya belki de salın kumasiyla alakalı aslında bu arada teşekkür ederim 😂😂😂kilolu bi insan da deilim ama yanaklarım çok fena ya penye sal almayı düşünüyorum ama karar veremedim si nasıl şal kullanirsiniz
Ben kilo alinca direk yanaklarim cikiyor saldan patlayan turden seviyorum valla 🤣🙈Belkide dedigin gibi kumas da onemli hani ben hep Medine ipegi kullaniyorum cok asiri rahat ve utu istemiyor

X