Selülit selülit selülit :(((

Melekgursoy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2017
197
27
selülit için kesin çözüm önerileriniz varmı arkadaşlar ? Lenfödem lipödem falan da deniyor. Fikri olan yazabilirmi lütfen :halay:

selülit için kesin çözüm önerileriniz varmı arkadaşlar ? Lenfödem lipödem falan da deniyor. Fikri olan yazabilirmi lütfen :halay:

Kesin mi bilmiyorum ama çoğu kişiden duyduığum kadarıyla lpg iyi geliyor Ankaradaysan Özel clnc medilife ile iletişime geç bi bilgi al bende araştırdım bazı işlemlerden sonra onun içinde görüşeceğim .

Kesinlikle LPG ile incelme sağlamanız mümkün. Ama doğru ve konusunda uzman estetisyen olması şart.

Biz salonumuzda LPG yaptıra karar veren müşterilerimize, LPG konusunda 20 yıllık sertifikası olan Estetisyenimiz tarafından Ücretsiz Vücut analizinizi yaptıktan sonra yaptırıp, yaptıramayacağınız. Kaç seans gerektiğini. LPG uygulaması başlandığında nasıl bir diyet yapacağınıza dair her şeyi belirtiyoruz. Size de düzenli diyet ile düzenli seanslara katılmanız kalıyor.

Kullanıcı isminizdeki web adresine girdim yerinizi görmek için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne güzel oynamışsınız. Yahu Allah aşkına bizim üyeleri salak yerine koymayın. Siz bu kadar salaksınız diye herkes mi salak ?

Türk ticaret kanunu madde 54 63 dürüstlük kuralına aykırı reklamları, haksız rekabeti içeriyor.. bunları şikayet etsek aslında gayet ağır cezalar alırlar, selülit yok edicez derken kendilerini yok edecekler :KK70: bu arada pilates yapın selülit gider kızlar :KK70:

Sadece kadınlarda görülen,LİPÖDEM hastalığın herkes tarafından bilinip,sgk kapsamına alınması için bir imza da siz atıp paylaşabilir misiniz rica etsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
uzun süredir uğraşıyorum 4leventte selülit masajı yaptırıyorum diğerler işlemlerden çok daha iyi sonuç aldım

X