Selülit selülit ve incelme !!

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

aryalorinn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
1.410
1.282
34
kızlar aranızda yağlarla selülitten kurtulan ve bölgesel incelen varmı deneyimlerinizi yazarmısınız ?

emek vermeden hiç bir şey olmaz, en baştan söyleyeyim. selülitlerden kurtulmak için düzenli krem kullanılması ve masaj yapılması gerekiyor. yaza girerken bir iki ay krem kullanmakla geçmez. bütün bir yıl, hatta ömür boyu gerekiyor. markalı kremler kullanabilirsiniz ancak nemlendirici ile de masaj yapabilirsiniz. illa ki çok paralar vermeye gerek yok.
diet ve spor yaptığım dönemde selülit kremini kullanmayı bırakmıştım nasıl olsa spor yapıyorum gider diye... yine de biraz çıktılar. yani su içme, beslenme,spor, krem, masaj... hepsini her zaman yapmanız gerekiyor.
bölgesel zayıflama konusunda ise şunu söyleyebilirim: kilonuz fazla ise genel bir diete girebilirsiniz. bütün yağlar gideceği için sorunlu bölge de küçülecektir. sorun özellikle bacaklarda ise kesinlikle eliptik bisiklet öneririm. karın bölgesinde ise bu bölgeye yönelik özel hareketler yapabilirsiniz. ancak vücutta gerçekten bir dengesizlik varsa (örneğin üst beden 34 alt beden 38 gibi) bunu ortadan kaldırmak bir iki yıl düzenli spor gerektirir sanırım.

Konu aktif mi bilmiyorum ama ben kullandigim bir krem ve korse sayesinde selulitten de civik gorunumden sarkmamdan da kurtuldum krem inanilmaz yakiyor sicaklik veriyor cok etkili hatta indirimli alabilmek icin siteye uye oldum bir markanin sitesi uye de yapiyorum

X