Selülit Selülitlere Buz Masajı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
arkadaşlar hemen hemen hepimizin sıkıntısı haline gelen selülitlere karşı bu masajı çok iyi geliyor hergün 5-10 dk lık yapacağınız şey bikaç buzu selülitli bölgeye uygulamak.ayrıca krışıklarada iyi geliyo buzun cilt sıkılaştırıcı özelliğinide unutmayalım...

ben bi ara deniyodum bunu daha doğrusu bi dergide okumuştum banyodan çıkmadan önce 10 dk falan bacaklarınıza soğuk su tutun ve bi taraftanda ovun diye. 1-2 kere yaptım oda zorla çünkü çok üşüdüm bi türlü alışamadım. zaten çokda selülitim yok ama manken gibi pürüzsüzde değilim hani. amaaaaaan olsun napalım. Allah başka dert vermesin. (böyle avutuyom kendimikaydirigubbakcemile3)

tembelligin gözü ciksin:))))
keselenmek de iyi geliomus ara sira yapiyorum ama her zaman zor gelio
bide serumlar var selülit icin. cok dert edenlerde ise yarar belki. bioxcin sanirim eczanede satilio. selülit serumu. reklam amacli bi sise gelmisti bi hafta kullandim baya iyiydi. her gün sürüosun.
amma en güzeli yürümek.

evet buzu ben de denedim .daha sonra bacaklarınızın ısındığını hissediyorsunuz.bu da kan dolaşımının etkisi.ben bir de her gün duşa giriyorum .beni yakmayacak ancak dayanabileceğim sıcaklıkta suyu bir bacağıma tutuyorum.bir süre sonra sıcağa alışınca sıcak suyu kapatıyorum soğuğu açıyorum .bacaklarımdaki şoku hissedebiliyorum .sonra diğerine geçiyorum.çıkınca hazır dolaşım hızlanmışken kremimi sürüyorum.bir süre sonra bacaklarımın alev alev olduğunu hissediyorum.10 günde falan farkediyo.bunu günde 3 kere yapıyorum.

canım bu önerini bir haftadır uyguluyorum,işim bitip de kurulanınca bacaklarım ve göbüşüm kıpkırmızı oluyor.eşofmanı da çekince üstüme resmen kanın hızlı hızlı aktığını hissediyorum vücudumda.bol bol su da içiyorum zaten yıllardır.bence bu yöntem de işe yarıyor aslında yöntemlerin hepsi işe yarıyor ama biz tembellik edip bırakıyoruz bir süre sonra.önemli olan bu uygulamaları hayat boyu bir alışkanlık haline getirebilmek zaten.geçenlerde gün ışığında,yapay ışıkta uzun uzun inceledim vücudumu.gerçekten selülit fırçam,bol su içmem v.s işe yarıyormuş meğer.çok çok azalmış ya,motive oluyorum böyle olumlu sonuçlar alınca sositososito

Arkadaslar ben kendime cok sahne bir cellulite cihasi aldim cok sahane

resim eklim bakin belki Tr satiliyordur

igiavw0.jpg

Arkadaslar ben kendime cok sahne bir cellulite cihasi aldim cok sahane

resim eklim bakin belki Tr satiliyordur

igiavw0.jpg

hayatım bu cihazın adı ne? ya da markası filan.. bi araştıralım .ne zamandır kullanıyorsun?

X