Seni seviyorum demeyen eş ?

diyetkolikmom

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2023
268
667
28
Merhaba arkadaşlar.. Ben 8 yıllık evliyim evliliğimde tabimi birsuru problem var ama bir süredir eşimle aramız iyi bir takım şeyleri konuştuk ve düzeltmeye çalışıyoruz bu süreçte de aramiz düzeldi yani rutin ilerliyoruz.. eşim uzakta çalıştığı için yanana değiliz. Aramızda 7 saat fark var ve gece 11de hergun arıyor bizi telefonu kapatırken hep birsey diyor musun der ve evet seni seviyorum canım diyorum bana öpücük atıp görüşürüz diyip kapatıyor bugün artık sinirlendim duymuyor musun ne dediğimi zoruna mı gidiyor söylemek hayırdır dedim yani içinden gelmiyorsa söylersin bende söylemem bukadar basit dedim. Ne alakası var bende seni seviyorum şaşırma sasirtirim seni dedi şakaya vurarak ( güldü ) öpücük attı neyse kapadım. Yani ben mi büyütüyorum sizce gerçekten hiç bir şekilde demek istemiyor gibi geliyor bana bunun dışında gün içerisinde mesaj falan atarken öyle öpücük vs atar özel anlamda özlediğini falan dile getirir hergun.. bugün güzel bir mekan araştır geldiğimde yemeğe gidelim vs dedi mesela ama bilmiyorum hiç seni seviyorum demiyor ben deyince de öpücük atıp geçiyor takilmakta haksız mıyım.bu durum beni üzüyor söylediğim de de sevmesem niye seninle tekrar barisayim diyor ( ayrılmıştık tekrar baristik )

Merhaba arkadaşlar.. Ben 8 yıllık evliyim evliliğimde tabimi birsuru problem var ama bir süredir eşimle aramız iyi bir takım şeyleri konuştuk ve düzeltmeye çalışıyoruz bu süreçte de aramiz düzeldi yani rutin ilerliyoruz.. eşim uzakta çalıştığı için yanana değiliz. Aramızda 7 saat fark var ve gece 11de hergun arıyor bizi telefonu kapatırken hep birsey diyor musun der ve evet seni seviyorum canım diyorum bana öpücük atıp görüşürüz diyip kapatıyor bugün artık sinirlendim duymuyor musun ne dediğimi zoruna mı gidiyor söylemek hayırdır dedim yani içinden gelmiyorsa söylersin bende söylemem bukadar basit dedim. Ne alakası var bende seni seviyorum şaşırma sasirtirim seni dedi şakaya vurarak ( güldü ) öpücük attı neyse kapadım. Yani ben mi büyütüyorum sizce gerçekten hiç bir şekilde demek istemiyor gibi geliyor bana bunun dışında gün içerisinde mesaj falan atarken öyle öpücük vs atar özel anlamda özlediğini falan dile getirir hergun.. bugün güzel bir mekan araştır geldiğimde yemeğe gidelim vs dedi mesela ama bilmiyorum hiç seni seviyorum demiyor ben deyince de öpücük atıp geçiyor takilmakta haksız mıyım.bu durum beni üzüyor söylediğim de de sevmesem niye seninle tekrar barisayim diyor ( ayrılmıştık tekrar baristik )
Bu kişiden kişiye değişir, ben zırt pırt seni seviyorum demem mesela.. sevdiğimi biliyor yani niye sürekli durum güncellemesi yapayım ki.. bence sevdiğinden eminseniz böyle şeyleri mesele yapmayın aranızda, bir süre sonra büyük bir şeye evrilir bu tartışma..

Bence bu tamamen kişinin karakteri ile alakalı, eskiden eşim hiç söylemezdi sevdiğini ama hâl dilinden anlardım ben, gerçi bende romantik biri olmadığım için öyle aman aman ayrıntılara takılmazdım.
Sevgisini hissettiriyorsa dillendirmeyişine fazla takılmayın bence 🥰

sevdiğim birine sen iseviyorum diye ben de diyemiyorum
o cümleyi söylerken komik geliyo
o kadar şey yapmasına ragmen bence siz bunu abartmışsınız takıntı haline getirmeyin çok büyük bişey değil bu

Sen de deme canım diyeceğin bir şey var mı dediginde hafif çek ilgini alakani. O desin sana sen de öpücük at kapat, eşin bozulur gibi olursa ne alakası var falan de iyice sinir et 🤣
Ayrıca diyeceğin var mı diyor eşi soyledikten sonra söylemesi zor değil karşılık olarak. Durduk yere demesini beklemiyor zaten
Herkes farklı ama ben duymayı çok isterim bu sözleri, eşime simariklik yaparım bazen o da ardına söyler.
Siz uzakta olunca belki iletişim kopukluğu olabilir.
Ama bizde uzak kalınca tam tersi bir etkileşim oluyor mesela.
Sevmesem.niye barisayim da dedirtme sakın, kız yani tepki koy
Ben duymak istiyorum senden güzel sözler de, ama sen de.esine söyle gönlünü et.

Sen de deme canım diyeceğin bir şey var mı dediginde hafif çek ilgini alakani. O desin sana sen de öpücük at kapat, eşin bozulur gibi olursa ne alakası var falan de iyice sinir et 🤣
Ayrıca diyeceğin var mı diyor eşi soyledikten sonra söylemesi zor değil karşılık olarak. Durduk yere demesini beklemiyor zaten
Herkes farklı ama ben duymayı çok isterim bu sözleri, eşime simariklik yaparım bazen o da ardına söyler.
Siz uzakta olunca belki iletişim kopukluğu olabilir.
Ama bizde uzak kalınca tam tersi bir etkileşim oluyor mesela.
Sevmesem.niye barisayim da dedirtme sakın, kız yani tepki koy
Ben duymak istiyorum senden güzel sözler de, ama sen de.esine söyle gönlünü et.
Önceden söylerdi barıştığımzdqda seni seviyorum ama eskisi gibi aşık değilim artık demişti o yüzden taktım

Bence bu tamamen kişinin karakteri ile alakalı, eskiden eşim hiç söylemezdi sevdiğini ama hâl dilinden anlardım ben, gerçi bende romantik biri olmadığım için öyle aman aman ayrıntılara takılmazdım.
Sevgisini hissettiriyorsa dillendirmeyişine fazla takılmayın bence 🥰
Mesele şu ki önceden söylerdi.. artık söylemiyor ve benim eşim sevmiyorsa seviyorum.demez öyle birisi. Eskisi gibi sevmediği için söylemediğini düşünüyorum sizce bende mi söylemeyi kesmeliyim

Önceden söylerdi barıştığımzdqda seni seviyorum ama eskisi gibi aşık değilim artık demişti o yüzden taktım
bunu da belirtmeniz gerekiyor yoksa çok yanlış anlaşılır konu

eskisi gibi aşık olmadıgını açık açık söylemişse illa ki sogukluk vardır neden barıştı o halde ?

Mesele şu ki önceden söylerdi.. artık söylemiyor ve benim eşim sevmiyorsa seviyorum.demez öyle birisi. Eskisi gibi sevmediği için söylemediğini düşünüyorum sizce bende mi söylemeyi kesmeliyim
Evet sen de söylemeyeceksin. Sen eşini en iyi taniyansin. Önceden diyip şimdi karşılık vermiyorsa sen de söyleme o şüpheye düşsün neden demiyor diye

ilk konuyu okudugumda senin abarttıgını düşündüm senin sorununu sorun olarak göremedim karşı taraf gayet kibar,ilgili vs

ama sana eskisi kadar aşık olmadıgını söylediğinde tüm o kibarlıklar,sevgi vs onları göremiyorum şu an sadece bu lafa takıldım

bunu açık açık söylemesi garibime gitti
altından başka şeyler de çıkacak mı ?

şu an n e yorum yapsak anlamsız sanki

Oyyyy mesele şimdi anlaşıldı...
Sen de biraz geri adım at bakalım kaçan kovalanır ama dozunda tabi, tatlı tatlı...

Bence seni seviyorum sözü degerli anlayana.Öyle zirt pirt söylenince bir manasi kalmaz.Yerinde zamaninda söylenmeli.Abartmaya gerek yok.Bazen o söze bile gerek kalmıyor sevdigini anlamak için.

Eşinden uzak yaşayanlar bana alınmasın ama uzun süreler ayrı yaşayınca gönülde uzaklaşıyor bence. Sevgiliyken bir nebze katlanılıyor ama evli olunca ayrı yaşamak olmuyor. Malesef yakın çevremde bunun bir örneği var. Araya soğukluk girince eskisi gibide olmuyor. Onceden söyleyip şimdi söyleyemiyorsa belki böyle hissettiği için olabilir

Ya bence bunun sürekli dile gelmesi gereksiz. Bende eşime zırt pırt seni seviyorum demem, o da demez. Ama sevdiğimizi ikimizde biliriz. Önemli olan hissettirmek, mesela bazı hareketleri vardır, bu adam seviyorum demese de olur dedirtir🤷

Hani şey vardır.
"Bu adam seni seviyorum demese de olur" diye bir söz. Belki sözcüklerle değil de "hal diliyle" ifade ediyordur sevgisini.
Ama bir ayrılık yaşamışsınız. Evliyken ayrılık yaşayıp tekrar birleşmek çok ciddi durumlar. Duygu değişiklikleri yaşanmıştır elbet.
Siz de söylemeyin o halde. Belki eksikliğini kendisi hisseder.

Bir de şöyle bir ihtimal geldi aklıma. Nerede ne şartlarda çalışıyor bilmem de sizinle konuşurken yanında birileri varsa onların duyacağı şekilde söylemekten çekiniyordur belki.
Bu çok pozitif bir yorum oldu🤗

Araniza soğukluklar girmiṣ ondan ola bilir yeni barıṣmıṣsıniz söyleme sende o söyleyince söyle böyle rahat olucaksan.

X