Sensiz yaşayamam dedikten 2 saat sonra herşeyi silip attı..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
sonu ne oldu gerçekten çok merak ettim. konu sahibi en son iki ay önce burdaymış. umarım güncelleme yapar.
Merhaba .
Konuyu güncelleme sonrası kilitletmiştim aslında .tekrar yorum yapılabildiğinden haberim yoktu o yüzden yeni görüyorum yazılanları .

Son durumu merak etmişsiniz . Ara ara gördük birbirimizi ortak davetlerde ama iletişim asla olmadı.

Ayrılığa bahane olarak abisinin bekarlığını, kendisinin askerliğini daha yapmamış olmasını ve 5 yıla kadar evlilik düşünmediğini öne sürmüştü ;
güncelde; abisi hala bekar, askerliğini bedelli yapmış , ayrıldıktan 3 sene sonra da nişanlandı ve nikah yapmış 😃

Ben mi ? Ben öyle yada böyle iyiki kurtulmuşum böyle bir aileden diye sevindim . Sadaka verin demişler . Çoktan verdim , çocuk sevindirdim .genel olarak erkek milletine güvensizliğimden evlilik fikrine soğudum, hayatıma kimseyi alamadım ama hayatı akışına bıraktım, zorlamıyorum artık birseyleri . Onun yerine fırsat buldukça geziyor , hayatı dolu dolu yaşamaya çalışıyorum. ☺️

Ya acaba anneniz bir şey demiş olabilir mi hastalıkla ilgili? Sizden önce öğrenmiş ve aileler bu konuda hassastır. Ailesine falan hastalıkla ilgili olumsuz konuştuysa gözü korkmuş olabilir. Eski konu zaten ama yazmak istedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X