Rüya Yorumları Serapla Rüya Tabirleri

Rüya yorumlarım hakkınıda ne düşünüyorsunuz?

• Gayet olumlu ve isabetli.

OY: 37 60,7%
  • İçimi okuduğunu düşünüyorum

OY: 7 11,5%
  • İsabetsiz buluyorum.

OY: 1 1,6%
  • Orta karar.

OY: 7 11,5%
  • Fikrim yok.

OY: 9 14,8%

• Ankete Katılan
    61
  • Anket Kapalı .
lütfen benim rüyamıda yorum layın lütfen lütfen lütfen

halamın evindeydim divanın birinde ben diğerinde bi oğlan oturuyo ama gerçekte tam benim tipim bi çocuk neyse rüyamda o çocuktan ben hoşlanmaya başlıyorum..sonra geliyolarmış diyo bana aşağıya iniyoruz..çok az bekliyoruz aramızda 2-3 adım var sonra arabyla bi kız bi erkek geliyo erkek olan iniyo yanımıza geliyo rüyamda arkadaşım oldukların hissediyorum bu ikisinin ama gerçekte öyle birilerini tanımıyorum..neyse bu gelenle benimki bi şeyler konuşuyolar ben adımı duyuyorum yaklaşıyorum ben gelir gelmez o arabadan inen siz sevgilimisiniz diyo çocukta yeni yeni diyo..bana civcivsiniz ha?diyo ben de evet diyorum sonra benimki niye öyle dedin?şimdi civcivler diye dalga geçicek diyo..arabaya biniyoruzo şöförün yanına oturyo ben şöförün arkasına ama tam ben binecekken bi kadın biniyo çocuklu sonra ben biniyorum ben sıkışmayın diyorum onlar yoo sıkışmıyoruz diyolar ama ben tek başıma 1 kişilik yerde oturuyorumonlar 2 kişi bi kişilik yerde oturuyo

hı bu arada çocuğun mesleği subaydı ve boyu baya uzundu şimdi hatırladım

Hayır diyelim hayır olsun.
rüyamda Başbakan yaşadığım ilçeye gelmiş,ben kocaman direkli bir teknedeyim,tekne direğinin en tepesinde çok büyük bir Türk bayrağı dalgalanıyor tepemizden devasa helikopterler geçiyor,kıyıya yanaşıyoruz, tekneden inip Başbakanı karadan takip ediyorum,halkla konuşmak,selamlamak için makam otosundan indiği yerde bende duruyor onu izliyorum,bulunduğumuz yerde yöre halkı var ve inanılmaz irilikte inekler otluyor,hatta ineklerden biri Başbakanın ve benim olduğum yere doğru yöneliyor ama hiçbir zarar vermiyor,yola devam ediyoruz,toprak yoldan bizim buraların halk plajlarından birine gidiyoruz,sahile sıfır bir gazinoya oturuyor Başbakan,biz oturur oturmaz,denizde acayip bir dalga baş gösteriyor ama gazinodaki kimseye bir şey olmuyor,öylece uyandım ama çokta etkisinde kaldım.

Bir rüyam daha var,bunu da diğer rüyamdan birkaç gün sonra gördüm,eşim ve ben bir camideyiz,ikimizde o camide birkaç dakika arayla ölecekmişiz,tam hatırlamıyorum ama önce ben ölecekmişim sanırım ve ölümüm sonrasında bir surenin okunmasını istiyorum ve rüyamda sureyi ezberden okuyarak işte bu sureyi okuyun diyorum ama uyandığımda hangi sureydi bir türlü hatırlayamadım,tek hatırladığım kesinlikle ezbere bildiğim bir sure değil:KK43:(

Şimdiden teşekkür ederima.s

Son düzenleme:
lütfen benim rüyamıda yorum layın lütfen lütfen lütfen

halamın evindeydim divanın birinde ben diğerinde bi oğlan oturuyo ama gerçekte tam benim tipim bi çocuk neyse rüyamda o çocuktan ben hoşlanmaya başlıyorum..sonra geliyolarmış diyo bana aşağıya iniyoruz..çok az bekliyoruz aramızda 2-3 adım var sonra arabyla bi kız bi erkek geliyo erkek olan iniyo yanımıza geliyo rüyamda arkadaşım oldukların hissediyorum bu ikisinin ama gerçekte öyle birilerini tanımıyorum..neyse bu gelenle benimki bi şeyler konuşuyolar ben adımı duyuyorum yaklaşıyorum ben gelir gelmez o arabadan inen siz sevgilimisiniz diyo çocukta yeni yeni diyo..bana civcivsiniz ha?diyo ben de evet diyorum sonra benimki niye öyle dedin?şimdi civcivler diye dalga geçicek diyo..arabaya biniyoruzo şöförün yanına oturyo ben şöförün arkasına ama tam ben binecekken bi kadın biniyo çocuklu sonra ben biniyorum ben sıkışmayın diyorum onlar yoo sıkışmıyoruz diyolar ama ben tek başıma 1 kişilik yerde oturuyorumonlar 2 kişi bi kişilik yerde oturuyo

hı bu arada çocuğun mesleği subaydı ve boyu baya uzundu şimdi hatırladım

Merhaba

Elifzcim sen rüyanda hayatında olmasını istediğin şeyleri görmüşsün,bir sevgilinin olmasını mutlu ,huzuru bir yuva kurmayı istiyorsun.Ha birde evleneceğin kişinin belli bir statüde olmasını, kendisiyle övüneceğin birinin olmasını istiyorsun ve evlendiğin zamanda çok anlayışlı bir eş olacağına inanıyorsun.ışte böyle beklentilerin var ve bunlar rüyana aksetmiş.:)

Görüşmek üzere.

Son düzenleme:
Hayır diyelim hayır olsun.
rüyamda Başbakan yaşadığım ilçeye gelmiş,ben kocaman direkli bir teknedeyim,tekne direğinin en tepesinde çok büyük bir Türk bayrağı dalgalanıyor tepemizden devasa helikopterler geçiyor,kıyıya yanaşıyoruz, tekneden inip Başbakanı karadan takip ediyorum,halkla konuşmak,selamlamak için makam otosundan indiği yerde bende duruyor onu izliyorum,bulunduğumuz yerde yöre halkı var ve inanılmaz irilikte inekler otluyor,hatta ineklerden biri Başbakanın ve benim olduğum yere doğru yöneliyor ama hiçbir zarar vermiyor,yola devam ediyoruz,toprak yoldan bizim buraların halk plajlarından birine gidiyoruz,sahile sıfır bir gazinoya oturuyor Başbakan,biz oturur oturmaz,denizde acayip bir dalga baş gösteriyor ama gazinodaki kimseye bir şey olmuyor,öylece uyandım ama çokta etkisinde kaldım.

Bir rüyam daha var,bunu da diğer rüyamdan birkaç gün sonra gördüm,eşim ve ben bir camideyiz,ikimizde o camide birkaç dakika arayla ölecekmişiz,tam hatırlamıyorum ama önce ben ölecekmişim sanırım ve ölümüm sonrasında bir surenin okunmasını istiyorum ve rüyamda sureyi ezberden okuyarak işte bu sureyi okuyun diyorum ama uyandığımda hangi sureydi bir türlü hatırlayamadım,tek hatırladığım kesinlikle ezbere bildiğim bir sure değil:KK43:(

Şimdiden teşekkür ederima.s

Merhaba

Kafanı yorduğun bir konu var ve maddiyatla ilgili ,bir alım satım yada ciddi maddi beklenti gibi birşey.Uzun uğraşlar ,mücadele ve araştırmalar sonucunda ,büyük rahatlık ve kesinlikle üzerinde kafa yorulan konuda net bir başarı sözkonusu.Bu başarının oluşmasında bir bayanın yardımı söz konusu olabilir.

2.rüyanda ise eşinle konuştuğunuz manevi bir konu var bu konuda önce sen aydınlatıcı bilgiye kavuşuyorsun sonra eşine anlatıyorsun manevi açıdan birşeylerin eksikliğinden yada yanlışlığından bahsediliyor.Ayrıca rüyanda duyduğun sureden birkaç kelime hatırlaman iyi olacaktı en azından sana yardımcı olabilirdim.Çünkü o duyduğun hangi sure ise onun okunmasına ihtiyacın olduğu görünüyor.

Görüşmek üzere.

merhaba bende yorumlamanı istiyorum.nedense bu rüyayı 2 kez gördüm ve sebebını anlamadıgım bırseyler var.bır kadın görüyorum sürekli rüyamda ama erkek sesine sahip ve senın kaderinde FF var,FF ile aranızda birşeyler olacak.evlenceksiniz diyor.ve o anda beni yüksekce bıryerden itiyor ben yere çakılıyorum,her seferınde tırmanmayı denıyorum ama o engel oluyor. ne garip birşeyse genelde bu rüyaları sabah ezanına yakın görüyorum.lütfen bana yorum yapabilirmisiniz?

Merhaba hayata;

Rüyanda gördüğün kadını başka rüyalarında görüp görmediğini ve ne şekilde gördüğünü bilmem lazım ona göre yorum yapabilirim çünkü rüyan bağlantılı bir rüya.

Birde olmasını istediğin bir konuda önüne engeller konulmuş sende bu yüzden ne kadar uğraşsanda olmuyor gibi bir durum var.

Görüşmek üzere.

hayır görmüyorum ve bu kadın çok ilginç hanı bırsey bıryerlerde iç ses gibidir ya.aynen öyle oluyor ve ne ilginçse hayatımda FF dıye bırısı var .bu rüyayı ne zaman görsem onunla ilgili bırseyler oluyor.sence anlamı ne olabilir? herkese anlatıyorum ama kımse bırsey dıyemıyor.

hayır görmüyorum ve bu kadın çok ilginç hanı bırsey bıryerlerde iç ses gibidir ya.aynen öyle oluyor ve ne ilginçse hayatımda FF dıye bırısı var .bu rüyayı ne zaman görsem onunla ilgili bırseyler oluyor.sence anlamı ne olabilir? herkese anlatıyorum ama kımse bırsey dıyemıyor.

sana kısaca şunu diyeyim düşüncelerinle birşeyleri yönlendiriyorsun hepsi bu.Yalnız rüyanda ff yle evleneceksin denildiyse sende illa bunun olması gerekiyor olarak olaya bakma çünkü istemediğin halde böyle birşey yapmak zorunda kalabilirsin.Birde uyumadan önce dua okuyup uyrsan senin açından daha iyi olacak.

sana kısaca şunu diyeyim düşüncelerinle birşeyleri yönlendiriyorsun hepsi bu.Yalnız rüyanda ff yle evleneceksin denildiyse sende illa bunun olması gerekiyor olarak olaya bakma çünkü istemediğin halde böyle birşey yapmak zorunda kalabilirsin.Birde uyumadan önce dua okuyup uyrsan senin açından daha iyi olacak.

dua okuyup uyuyorum zaten.uyarın ve yorumun için teşükkür ederim.belkide bilinç altıdır dediğin gibi.

canım tekrar merhaba eşimin rüyasını anlatmak istiyorum;
eşim beni telefonla aramış fakat çalıştığım yerdeki patronumun bana bağırıp azarladını ve ikimizin sakladığı çok önemli bir sırrı öğrendiğini duymuş ve telefonu patronun yüzüne kapatmış ve çok üzülmüş .
ben anlayamadım sen bişey söylersen sevinirim teşekkürler

rüyamda büyükçe bir tepsiye 6,7 kilo domates doğrayıp (ince ince piyazlık gibi)üzerine tuz atıp buz dolabına koyuyorum...bunu bana kayınbiraderim telkin ediyor...rengi çok güzel ....
kayınbiraderim diyor ki,tuzla buzdolabına koy,bayramdan sonra yaparsın(salça,yemek,konserve gb.)

şimdiden teşekkürler....

Okuldayım lisede, diplomamı almak için uğraşıyorum erkek birisi ilgileniyor benimle sonra bir sorun çıkıyor ortaya. Diplomayı almak için 10 Tl karşılığı yeni bir staj dosyası almam gerekiyor bayan müdür yardımcısı şimdi almak istersen gidelim diyor. Tamam ama bende para yok yarın getirip versem diyorum kabul etmiyor. Arkadaşlarımdan borç alıyım diye düşünüyorum. Dışarı çıkıyorum öğrenciler sıra olmuş. Sıranın olduğu yere gidiyorum. Liseden bir kaç arkadaşım var üniversiteden arkadaşlarım Onur ve Mevlam var üniversiteden bir kaç kız daha var ama diğerlerini pek seçemiyorum ve sırada bir kaç lise arkadaşımda var. Lise arkadaşımdan 10 Lira borç istiyorum o bugün için verebileceğini söylüyor ben yarın verebileceğimi söyleyince annemin kredi kartını yatırmam lazım diyor vermiyor. Onur'u görüyorum ondan istiyim diye düşünüyorum ama vazgeçiyorum istemiyorum. Sonra Mevlam'ı görüyorum Mevlam benim o bildiğim beyaz tenli Mevlam'ın aksine bronzlaşmış hani böyle bitter çikolata gidi bronzlaşıp gezenler var ya tam öyle birşey olmuş :) Mevlam'a takılıyorum hemen çirkin esmer şey nasılsın diyorum. Mevlam hafif sitem ediyorsun aşkolsun ya diyor ama takıldığımın farkında. Sonra ondan borç istemeyi düşünüyorum ama utanıyorum söylemeye. Vazgeçiyorum en sonunda, ertesi gün alırım diplomayı diyorum ve uyandım sonrasında. Erkek olmak zor ya :pp Çok merak ediyorum yorumlayabilirseniz size minnettar kalırım. vereliniortak

Merhaba

Rüyanda gördüğün arkadaşlarını yakın bir zamanda düşünmüş olabilirsin yani okul yıllarını konuşmuş olabilirsin yada onlar senin hakkında konuşmuş olmalılar adın geçmiş olabilir yani.

eğer çalışıyorsan işinde yeni bir takım gelişmeler olabiliri tabiki olumlu gelişmeler ve yaptığın çalışmalar takdir kazandıracak olarak görünüyor .Eğer senden bir üst varsa senden memnuniyetini beyan edebilirler.Evet bir başarı var ve bu konudada sana kimse yardım etmiyor ama bu başarı senin daha dikkatli ve düşünceli konuşma ve çalışmanla gelecek.

Görüşmek üzere.

canım tekrar merhaba eşimin rüyasını anlatmak istiyorum;
eşim beni telefonla aramış fakat çalıştığım yerdeki patronumun bana bağırıp azarladını ve ikimizin sakladığı çok önemli bir sırrı öğrendiğini duymuş ve telefonu patronun yüzüne kapatmış ve çok üzülmüş .
ben anlayamadım sen bişey söylersen sevinirim teşekkürler

Merhaba

Bir haber alabilirsin sen yada eşin biraz şaşırabilirsin çünkü daha önceden farkedemediğin bir konu hakkında olabilir.Ayrıca patronunun sana saygı duyduğunu değer verdiğini söyleyebilirim.

Görüşmek üzere.

rüyamda büyükçe bir tepsiye 6,7 kilo domates doğrayıp (ince ince piyazlık gibi)üzerine tuz atıp buz dolabına koyuyorum...bunu bana kayınbiraderim telkin ediyor...rengi çok güzel ....
kayınbiraderim diyor ki,tuzla buzdolabına koy,bayramdan sonra yaparsın(salça,yemek,konserve gb.)

şimdiden teşekkürler....

Merhaba

Hayatında bir takım değişiklikler yapmak istiyorsun yada evinde.Fakat içinde bulunduğun şartlar buna müsade etmiyor.Kayınbiraderinden sana destek var ,seni onaylıyor ve hanedeki mutluluğun sebebi olduğunu, iyi geçimli bir insan olduğunu söylüyor.

Görüşmek üzere.

merhaba dün gece ilginç bir rüya gördüm;barack obamayla aynı odadayız güya ben hamileymişim ama henüz belli olmuyormuş ama obama biliyormuş bunu (gerçekte hamile değilim) galiba obama arkadaşım falan gibi birşey bana yemek yedin mi diye soruyor ben de yedim diyorum iyi sakın beslenmeni ihmal etme diyor bana:) bu arada obama beyaz doktor önlüğü gibi birşey giymiş ama bulunduğumuz ye muayene odası değil,sanki obamanın ofisi gibi bir yer
komik ama ilginç değil mi? yorumlayan olursa memnun olurum:)
teşekkürler

bugün eşimi işe gönderdikten sonra azcık uzandım o ara uyumuşum rüyamda uyanmaya çalışıyorum çünkü eşimi kaldırmamışım benim yüümden işe geç kalmış telefon sesiyle uyandığımda alrm çalıyo sandım

merhaba bayanlar....ya bende eski nişanlımı sık sık görmeye başladım rüyamda onunla sorunlu ayrıldık.her rüyamda karşıma çıkıp hayatımı mahvediyor.dün gecede ailemle ve nişanlımla aramızı bozmuştu.fitne ve fesatlarla...bende evden kaçtım bunaldım herkesi bıraktım.sonra babam bana baya para göndermiş getiren kişiye dedim bune dedim. o da baban eşyalarını satmış parasını göndermiş artık eve gelmesin diyordu....yorumlarmısnız:sinifsinif:

merhaba dün gece ilginç bir rüya gördüm;barack obamayla aynı odadayız güya ben hamileymişim ama henüz belli olmuyormuş ama obama biliyormuş bunu (gerçekte hamile değilim) galiba obama arkadaşım falan gibi birşey bana yemek yedin mi diye soruyor ben de yedim diyorum iyi sakın beslenmeni ihmal etme diyor bana:) bu arada obama beyaz doktor önlüğü gibi birşey giymiş ama bulunduğumuz ye muayene odası değil,sanki obamanın ofisi gibi bir yer
komik ama ilginç değil mi? yorumlayan olursa memnun olurum:)
teşekkürler

Merhaba öyküm;

Senin kısa süreli bi tedavi süren olacak belki bebek için olabilir daha sonrada sevinçli bir haber alacaksın.Yalnız bu süre içerisinde stres ,sıkıntı yapmamalısın.

Görüşmek üzere.

bugün eşimi işe gönderdikten sonra azcık uzandım o ara uyumuşum rüyamda uyanmaya çalışıyorum çünkü eşimi kaldırmamışım benim yüümden işe geç kalmış telefon sesiyle uyandığımda alrm çalıyo sandım

Merhaba

Gördüğün tam olarak rüya sayılmaz sorumluluk sahibi olduğun için bilinçaltına eşini uyandırmayı ve işe göndermeyi kodlamışsın hepsi bu cnm:)

merhaba bayanlar....ya bende eski nişanlımı sık sık görmeye başladım rüyamda onunla sorunlu ayrıldık.her rüyamda karşıma çıkıp hayatımı mahvediyor.dün gecede ailemle ve nişanlımla aramızı bozmuştu.fitne ve fesatlarla...bende evden kaçtım bunaldım herkesi bıraktım.sonra babam bana baya para göndermiş getiren kişiye dedim bune dedim. o da baban eşyalarını satmış parasını göndermiş artık eve gelmesin diyordu....yorumlarmısnız:sinifsinif:

Merhaba

ayrıldığın kişi sana sıkıntı vermeye çabalıyor olabilir,ailece senin hakkında konuşuluyor diyebilirm ve sanırım bu kişiden de artık çekinir hale gelmişsin ve sana ileri vadede bir sıkıntı verip vermeyeceğini düşünmektende stres altındasın.,ailene karşıda kendini biraz mahcup hissediyorsun unutma ki herşeyin sorumlusu sen değilsin.

Görüşmek üzere.

X