Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Serbetci otu bir mucize

moonshine76

sabirsiz
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2007
1.211
15
Kızlar ben kesinlikle şerbetçi otunu mutlaka bir şekilde kullanmanızı tavsiye ediyorum cunku gercekten etkili.
kendimden anlatayim, yabanci bir sitede okudum bayanin biri serbetci otu kozalak ekstresi kullanmis yagsiz bir kremle yari yariya karistirmis bu ekstre koyu surup gibi yapışkan koyu yeşil bişey bira imalatında kullanılıyor. Bitter Serbetci otunun kozalağından elde ediliyor,netten araştırabilirsiniz.
neyse 6 gün kullandım 3-4 santim den bahsediyo daha sonra 7-8 cm e kadar cikmis, bu bayan 44 yasinda. bu alti günde günde üc kere sürüp strec folyo ile sarip 4-5 saat bekletiyormus.
Bu serbetci otu extresinin Alfa asit orani önemli . Bu bayanin aldigi surup gibi olan en yüksek asite sahip yani 50% diğer sitede okuyan bayanlar degisik versiyonlarini bulmuslar 6% yine extre ama daha sulu gibi 15% buda kurutulmus kapsül seklinde preslenmis vs bunlar kurutulmus haliyle alip ıslatıp robottan geçirip kremle karistirmislar onlarda etki görmüşler.
sonuçta bende aldim o surup gibi olandan kremle yari yariya karistirdim yapiskan bir sey ve iğrenç kokuyor ama ne yapacaksin sabir :)
5ay öncesine kadar bebeğimi emziriyordum suan 85b takmama ragmen tabi icin bosaldi.
Ve, ve 5 gün kullandim günde 1 kere 4-5 saat birakiyorum. Daha ücüncü gününde dolgunluk hissettim bes gün sonunda ise iyice dolgunluk artti cm olarak belki yarim cm var yok emin değilim ama dolgunlasti hatlar yuvarlandi. Devam edicem inşallah kullanmaya .
Sizler türkiyede bunu nereden bulursunuz bilemiyorum netten bakinca sizlerde bakin bence. Süper etkili bisey.
Biliyorsunuz gögüs büyütücü haplarin hepsinde serbetci otu var zaten var, bu anlattığım sekilde direkt ve daha konsantre .

Insallah faydali olmuşumdur ve sizlerde ulasirsiniz bu suruba ve etkisini görürsünüz. paylasmak istedim sizlerle çünkü eşekten düşenin halinden eşekten düşen anlarmış :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Mantıklı çünkü şerbetçi otunun süt arttırdığı bilinen bir şey, şetbetçi otu bulamayan bol bol bira içsin dermişim :) Şaka tabii, bakacağım aktara,paylaşım için teşekkürler...

insallah bulursun aktarda. burada evde bira yapimi icin malzeme satan yerden siparis vermistim. Tr de yoktur herhalde böyle bir yer.

ama arkadaşlar kafama takılan bişey var bazı doktorlar dıyorki kafanıza göre haplar ilaçlar bitkiler kullanmayın eğer hormonlarınız normalse ve siz östörojen hormonunu arttırmak için bitakım yollara baş vurursanız sonunda ğöğüs kanserine sebep oluyomuş ğöğüste ödem yapıyomuş doktora baş vurmak hormon testi yaptırmak şartmış yasakkelime yoksaaaa ben de göğüs küçüklüğünden muzdaripimmafoldumben bende denemek istiyorum ama kafam cok karışık kaş yaparken göz çıkarmak istemıyorum bildiklerimi paylaşmak istedim sizede bişey olmasını istemem sonuçta biz umut arkadaşlarıyız vereliniortak

insallah bulursun aktarda. burada evde bira yapimi icin malzeme satan yerden siparis vermistim. Tr de yoktur herhalde böyle bir yer.

Bulamazsam Efes Pilsen bira fabrikasına uğrarım artık hihoyyyt...Bakalım araştıracağım eminönüne falanda bakarım canım,tekrar teşekkürler...

Son düzenleme:
arkadaşlar bırakın göğüsleriniz küçük kalsın. bitkisel de olsa içinde hormon var ve ben uzun süreli kullanımda zararlı olacağını düşünüyorum.

serbetciotundaki östrojen fitoöstrojen yani bitkisel östrojen. Bira cok icen erkeklerde zararlari varmis uzun vadede, en cok bira icen almanlar oldugu icin cinsellikte sorunlari oluyormus bir arastirmaya göre. . üzüm cekirdeginde ,rezene ve diger gögüs büyüten bitkilerlede var. Kanseri önledigi söyleniyor nekadar dogru arastirmak lazim. Ve elbette herseyin fazlasi zarar

serbetciotundaki östrojen fitoöstrojen yani bitkisel östrojen. Bira cok icen erkeklerde zararlari varmis uzun vadede, en cok bira icen almanlar oldugu icin cinsellikte sorunlari oluyormus bir arastirmaya göre. . üzüm cekirdeginde ,rezene ve diger gögüs büyüten bitkilerlede var. Kanseri önledigi söyleniyor nekadar dogru arastirmak lazim. Ve elbette herseyin fazlasi zarar

Katılıyorum...Bu gün hali hazırda yediğimiz içtiğimiz bir çok şeyin içinde fitoostrojen var aslında sadece bilinen bir şey var ki düzenli olarak kullanılan her şey günün birinde kanser yapma ihtimali olduğu ...Yani her sabah greyfurt suyu içen bir insanın mide kanseri olma ihtimali diğer kişilere göre yüksektir dediğin gibi fazlası zarar...Kanseri önlediğin bir çok kaynakta yazıyor fakat hangi araştırmaya dayanarak yazılıp çiziliyor bilemiyorum...

Son düzenleme:
kızlar bunun kozalakekstersi gögüsü büyütür dio internette ama bu nasıl bişi ya aktara desek verir mi acaba ? onun yerine otunu alıp içsek ????? aman yaa oooofff :S:S

anaaammm kız sword walla seninkiler uçacak yakında zaten 80 bedenmiş artık elarabasıyla taşırsın yakında bizde fındık kabuğu kapatır gezeriz bikini niyetine aslında düşünmüo değilim hee bikinin niyetine incir yaprağı kapatsam zaten tamamını kaplar e banada bide destekli bikini arama derdi kalmaz ne kaa zekiyim yaaa :KK70::KK70::KK70:

canim ya türkce degil sayfa ama bikac kez karsilastim ayri sayfalarda bukonuya.
Ayrica kani temizledigi icin sivilceyede iyi geliyormus.

hadi yaaa ooo süperde ne kullanacağımı sapıttım anacımm
şerbetçi otu
cevizyaprağı
adaçayı
rezene
küç
ısırgan otu
nar şekirdeği
krem
ot
mok
delikafadulden delikafadulden