Seri katilin son görüntüleri ortaya çıktı

takino

Arda'nin annesi
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2011
1.722
724
32
An
Bir aile çocuğunun anormal olduğunu anlamaz mi
Aile de ilginç
Anormallik olduğunu fark etmişlerdir ama kimse katil olacağını tahmin etmemiştir baba kidemli asker cocuk iyi egitimli ana dili gibi fransızca bunun yaninda 4 dil biliyor doktora yapacak falan filan kim tahmin eder ki

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2497 gün geçti.

jozefin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2015
1.227
871
bence kılık değiştirdi ankarada peruk giyip kadın kılığına girmiş arabasında makyaj malzemesi bulunmuş

Ayikolreiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2016
547
536
27
Ama birkac senelik arkadaslari bile hakkinda neler yazmis. Bu cocul kac yıldır ailesiyle degil mi . İlginç aile de şüpheli bana gore. Zaten çocukluğunda cok buyuk birsey yasadigini düşünüyorum bu da ailesiyle ilgili gibi geliyor
An

Anormallik olduğunu fark etmişlerdir ama kimse katil olacağını tahmin etmemiştir baba kidemli asker cocuk iyi egitimli ana dili gibi fransızca bunun yaninda 4 dil biliyor doktora yapacak falan filan kim tahmin eder ki

takino

Arda'nin annesi
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2011
1.722
724
32
Ama birkac senelik arkadaslari bile hakkinda neler yazmis. Bu cocul kac yıldır ailesiyle degil mi . İlginç aile de şüpheli bana gore. Zaten çocukluğunda cok buyuk birsey yasadigini düşünüyorum bu da ailesiyle ilgili gibi geliyor
Ailesi aciklama yapmis onu okudum ben konu ile ilgili takip ediyorum sürekli annesi mesela sey demis bize duskun degildir arayip konuşmaz mesela demisler sana ulasamadigimizda arayabilecegimiz biri yok mu yok falan demis aramayin demis cocuk bir tek dedesini severmis onunlada bayramlarda konuşurmus kisa kesermis onuda evdede problemli belli ki ama yinede seri cinayet islemek bilmiyorum ki sevgilisi mesela en son birlikte kaldıkları eve esya toplamak icin gitmiş ayrilmak istiyormus atalay birakmiyormus saplantiliymis kiza diger arkadaşı ve sevgilisi kiz arkadaşinin cok yakin arkadaşlariymis hatta atalayin sevgilisi tanistirmis cocukla kizi onlarda sevgilisini oldurdugunu tahmin ettikleri icin öldürüldü diye iddia ediliyor okul arkadaşlarınin yillik yazilarini bende okudum insallah bizi ileride utandirmazsin sen adam öldüreceksin tarzi yazılar var okuldada cok uslu basli degilmis dedigin gibi

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2497 gün geçti.

jozefin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2015
1.227
871
Kimse cocugu katil olsun istemez her tramva gecire katil mi oluyor aileden ayri ge irilen yillrda yapmis hep