Serklajsiz süreci tamamlayanlar var mı?

Bett55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2018
516
296
30
Kizlar merhaba şu an 23+0 haftalık hamileyim. 17. Haftamdam beri servikal kısalık yaşıyorum sinirda ölçülüyor 24mm ve 4 gün hastanede yattım. Sancım ve kasılmalarim olduğu için dikiş atilamadi. Progestan fitil kullanıyorum magnezyum demir ilaçları ve sürekli dinleniyorum evde sadece yemek yapmaya kalkıyorum ve geri kalan zamanlarda yatıyorum. Bir önceki doğumum da 34+0 da olmuştu şükür kuveze girmemisti. Servikal kisaligi sınırda olup serklaj olmadan ileriki haftaları görebilen var mı? Bide çok şükür 17. Haftamda 24mm olan kısalık 22. Haftada 27mm oldu ama gene de kasılma ve nst de sancım çıktı maalesef

Merhaba ,durumunuzu merak ettim süreç nasıl ilerledi 🌸 bende 25.haftamdan beri yatıyorum 1e kadar düşmüştü kısalığım ama Serklaj olmadım.Hala yatıyorum ..

Merhaba bende 14 haftalıkken servikal serkaj oldum ikiz gebeyim 22 haftama girdim . kasıklarımda inanılmaz baskı var

Merhaba bende 13. Haftada serklaj oldum şuan 23. Haftadayim baskı olacak demişti ilk günden itibaren ama bende 2 gündür var nedense siz nasılsınız bende ikizlere hamileyim

X