Serophene ile hamile kalanlar ve tedavi grenlerin paylam alan..

Kesinlikle Rabbimiz çok büyük canım O ol desin yeter ki.... bugün gittim bende doktora iki tane yumurtam var gelişimi çok güzel dedi ama mm olarak bana bişi demedi bnde unuttum sormayı cıkınca aklıma geldi ama çok olumlu konuştu gün aşırı ilişki dedi bakalm inşallah olur Allahın izniyle çok istiyorum
bu çok güzel :)

Merhaba arkadaşlar bn yeni üyeyim pko hastasıyım doğum kontrol hapı kullanmadigim da adet olamıyorum. Mayıs in 25 inde kürtaj olmak zorunda kaldım.bebegimin kalbi durdu. Çok kötüydü. Doktorum 3 ay korunma verdi. Yine yazz kullandım bu ay bitti. Doktorum serophone verdi adetin 5. Günü basladim bide coras pin verdi normalde adetim 3 yada 4 günde biterdi bugün 8 günü bi de serophone bitince ne zaman kontrole gidilir yardimci olurm

Merhaba arkadaşlar bn yeni üyeyim pko hastasıyım doğum kontrol hapı kullanmadigim da adet olamıyorum. Mayıs in 25 inde kürtaj olmak zorunda kaldım.bebegimin kalbi durdu. Çok kötüydü. Doktorum 3 ay korunma verdi. Yine yazz kullandım bu ay bitti. Doktorum serophone verdi adetin 5. Günü basladim bide coras pin verdi normalde adetim 3 yada 4 günde biterdi bugün 8 günü bi de serophone bitince ne zaman kontrole gidilir yardimci olurm

Merhaba cnm bende yeni üyeyim. Ben adetin üçüncü günü başladım ve 13. Günü doktora gittim doktorun söylemesi lazımdı ama anlamıyorun kadın doğumcular çok ilgili olmuyorlar. Yumurta gelişimine baktır canım

Merhaba arkadaşlar bende bu ay srephone klomenin bi diger markasi kullandım en son gittiğimde yumurtam 16 olmuştu doktor bugünden itibaren gun aşırı ilişkiye girin dedi çünkü daha önceki ay da klomen kullanmistim kendiliginden çatlamış ti bu arada ben pko luyum folik asit glukofen ve duphaston kullanıyorum adetim 3 gün gecti evde idrar testi yaptım cikmadi doktor bugün için kan testi ver dedi ama ben ümitsizim o yüzden gitmedim klomen adet gecikmesiyaparmi

Hamileyimmmmm ama sorun esimin bakteri enfeksiyonuyus...cok sukur tedaviden hemen sonra hamile kaldim...cok mutluyummm hepimizin yuzunu de guldursun rabbimmmmm

Eklentiler

• 20160925_184658~2.jpg
    20160925_184658~2.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 38
Iyi gunler hanimlar bende 1 yildir hamile kalamadım bugun doktora gittim yine temiz cikti tahlil sonuclar cok sukür. bu ilaci verdi birde bunu deneyecğm sizce olumlu sonuc alırmiyim kullananlarin bir onerisi varsa bekliyorum

• Beğen
Reactions: mnt
Iyi gunler hanimlar bende 1 yildir hamile kalamadım bugun doktora gittim yine temiz cikti tahlil sonuclar cok sukür. bu ilaci verdi birde bunu deneyecğm sizce olumlu sonuc alırmiyim kullananlarin bir onerisi varsa bekliyorum
kullandıktan onra kontrole gelmeni söyledimi yumurtanın gelişimine bakmak için

10 gun kullan 1 gun sonra gel dedi . Ama ben tedirgin oldum birda kist olustu falan yazmislar

• Beğen
Reactions: mnt
10 gun kullan 1 gun sonra gel dedi . Ama ben tedirgin oldum birda kist olustu falan yazmislar
benim kistim olmuştu ama beni kontrole çağırmadı iki ay öylece kullandım 7cm kist oldu yumurta takibi yapacaksa sorun yok zaten. korkmana gerek yok ama hiçbir sorunun yoksa ilaç neden verdi onu anlamadım. olmazsa doğal bişiler dene soğan kürü gibi

kullanan var mı hala? Doktor önermeden kullansam adetle sonra 10. Gün kontrole gitsem sorn olur mu acsba??

X