Sert topuklar

Her banyonun sonunda topuk taşıyla topuklarinizi, ayak tabaninizi törpüleyin daha sonra da vazelin ya da lapitak gibi ayak kremi sürün çorap giyip yatin. Bir de manikür pedikür için peelingler oluyor ya yağlı yağlı tuz şeklinde. Arada bir de ondan yapın bebek gibi olacaktır

Topuk taşı + hımalayanın ayak kremı ooooffff pembik bebiş ayağı gibi oluyo ya :confused:

Vazelin petrol türevi içerdiği için çok zararlı,ayak tabanı da zararlı zararsız her şeyi emer o yüzden vazelini kullanmasanız iyi olur.
Onun yerine ponza taş ve tuzlu,sirkeli bir karışımda bekletmek daha iyi.

Vazelin. Gece yatmadan sürüyorum. İnce bir çorap giyiyorum yatağa bulaşmasın diye. Düzenli yaptığım için pamuk gibi.
Konu sahibi kusura bakmasın,konu ile çok alakasız ama sizi görünce aklıma geldi, dövmeniz için karar verdiniz mi, çok üzülüyordunuz.. :)

Konu sahibi bu arada Neutrogena ayak kremi gayet iyi diye biliyorum, gece sürüp uyku çoraplarından giymek işe yarayabilir, çok ayakta durmaktan ve sert tabanlı düz ayakkabılar yüzünden oluyor

Konu sahibi kusura bakmasın,konu ile çok alakasız ama sizi görünce aklıma geldi, dövmeniz için karar verdiniz mi, çok üzülüyordunuz.. :)

Konu sahibi bu arada Neutrogena ayak kremi gayet iyi diye biliyorum, gece sürüp uyku çoraplarından giymek işe yarayabilir, çok ayakta durmaktan ve sert tabanlı düz ayakkabılar yüzünden oluyor
Çok ayakta kalıyorum . Çok teşekkür ederim.
Evet ne oldu dövme işi

merhabaaa 🙋🏻‍♀️ Paramı denkleştirdim. Ocak ayının ortalarında gidip yaptıracağım. Yoğunluğu varmış benimki de biraz zaman alıp dikkat gerektirdiği için Ocak ayı için sözleştik 🙏🏻 Çok heyecanlıyım umarım beklediğim umduğum gibi olur ve acım az da olsa bu sayede hafifler... onu sürekli yanımda taşımak mutlu edecek 💜

Vazelin petrol türevi içerdiği için çok zararlı,ayak tabanı da zararlı zararsız her şeyi emer o yüzden vazelini kullanmasanız iyi olur.
Onun yerine ponza taş ve tuzlu,sirkeli bir karışımda bekletmek daha iyi.
Bunu anneme Yurtdışında yaşarken bir doktor önermişti seneler önce. Özellikle bir marka var hatta onu. Bende ondan görerek kullanmaya başladım 4-5 sene oldu. Bilemiyorum. Araştırmaya ve bence yoruma açık bir durum bu.

Üresal forte pomad fito merhem cok iyi geliyor doktor yazmiştı banada baya yumuşattı banyodan sonra törpülüyorum ayak rendesi ponza taşıyla

Cilt doktoru velim ayaklarda jilet, ponza taşı vb kullanmanın cildi incelttiğini ve uzun vadede zararlı olduğunu söylüyor.
Vazelinin petrol türevi bir ürün olduğu için zararlı olduğunu okudum-duydum.
Her banyodan sonra kremleyip çorap giyerseniz ayaklarınız yumuşar.
Farmasi ayak kreminden memnun olanlar içersinde ben de varım.

X