SESSİZ BİRLİKTELİK, İNLEMEDEN

Arkadaslar kendi hesabim var oradan yazmak istemedim bu hesabi actim .konu silmek banlanma nedeni oldugu icin neyse esas soruma geleyim .esimle birliktelik sirasinda inleyemiyorum yani normal sessiz geciyor cogu zaman memnun mu degilsin diye soruyordu ben iyi dememe ragmen yuzunde garip ifade beliriyordu .sonra sirf onun icin ahlamaya inlemeye calistim ama cok komik oldu 😂 burada okuyorum bazi kadinlar yalandan inliyorum demis cidden nasil yapiyorsunuz sirf kocamin gonlu hos olsun diye yapmak istiyorum
Bizim alt komşu ciğerleri sökülüyomuşcasına bağırırdı ev sahibine şikayet ettim en son o geldi aklıma 😂 içinizden gelmiyosa yapmayın eşinize de söyleyin bunu yalandan bağırmak çok yapay durur zaten

Vala bu konuda genelleme yapacak olursam 16 cm in altında inleyecek bir sey bulamiyorum ben de üstündeyse kendimi tutsam da ses illa ki çıkıyor. Eşin bence de biraz kendinde aramali. Ha illa da boyu degil beklenmedik hareketler açılar da insanim ses cikarmasina neden olur put gibi ortada bisey yokken inlemez insan tabi. Vajinanin içi duyarsız zaten zevki girişinde ve klitoris arka duvarinda ve beyninde hissediosun. Orgazm esnasinda da mi cikmiyor sesin onu mu diyor?

Vala bu konuda genelleme yapacak olursam 16 cm in altında inleyecek bir sey bulamiyorum ben de üstündeyse kendimi tutsam da ses illa ki çıkıyor. Eşin bence de biraz kendinde aramali. Ha illa da boyu degil beklenmedik hareketler açılar da insanim ses cikarmasina neden olur put gibi ortada bisey yokken inlemez insan tabi. Vajinanin içi duyarsız zaten zevki girişinde ve klitoris arka duvarinda ve beyninde hissediosun. Orgazm esnasinda da mi cikmiyor sesin onu mu diyor?
:KK8:

X