Sevdiğim Adam Beni Oyalıyor Mu?

Genelde o yaşta ki insanlar bir süre sevgili, arkadaş falan gezip tozup öyle evleniyor. Amaa herkesin evliliğe uygun gördüğü yaş farklı. Sırf sevgiliniz böyle istiyor diye onun isteklerine göre davranmayın
Hakkınızda hayırlısı olsun
Ben şartları olgunlaşan kimsenin evliliğe hazır değilim olayına inanmıyorum. Sizde olan ve ya göremediği bir şey vardı ki bu bahanenin arkasına sığındı. Bence tekrar bir şans vermeyin. alır yüzüğünü karşınıza dikilip evlilik teklifi eder o zaman belki ama ilişkiden uzak durun.

Cinselik oldu diyorsun yasamissin benim gibi kanama olmamistir tahminim cirkinlesmek ne alaka
Ben şartları olgunlaşan kimsenin evliliğe hazır değilim olayına inanmıyorum. Sizde olan ve ya göremediği bir şey vardı ki bu bahanenin arkasına sığındı. Bence tekrar bir şans vermeyin. alır yüzüğünü karşınıza dikilip evlilik teklifi eder o zaman belki ama ilişkiden uzak durun.
Belki herkes kendi sevgisini gözünde büyütür.

Alaka soyle ki ben kendi fikrim neyse onu yazdim ama siz hepimizi kendi fikrinizin dogruluguna inandirmak icin israrla herkesi tek tek alintiliyorsunuz.

Alaka kuramiyorsaniz kendi fikriniz neyse onu yazacaksiniz. Bunu alinti yapmadan yazmak daha kolay tavsiye ederim. Boyle yaparsaniz kimse size ne alaka demez cunku bu sizin fikrinizdir.

Iyi forumla

Benim düşüncem değişiyor kişiden kişiye göre evlenende var evlenmeyende ben 10 sene sonra evlenenide gördüm ama sonuçta benim çevremde çoğu kişi evlendi ben gördüğüme inanırım...

Umut vermek gibi olmasın ama 10 sene sonra evlenende var bilemeyiz ki sevip sevmediğini belkide gerçekten hazır olmadığı için şimdilik istemiyordur ilişkinin içinde şuan sen yaşıyorsun davranışlarını ancak sen bilirsin oyalıyor da olabilir gerçekten hazır hissetmiyorda olabilir...

EC4BD406-E28F-4D92-A542-46C9BA332848.jpeg

Size kötü bir haberim var

🤣 Konu zaten beyin yakan bir konu. Bir kizimiz da gorduklerini, cevresini, inandiklarini falan yazip alintilar yapip hepimizi ikna etmeye calisiyor :)

Simdi bu konu da geri gelmez dimi :) 🤣🤣 hayat iste bu kadar toz pembe bulutlar falan hep :)
Niye senin sevgilin umut verip 😄😄😄terketimi kuyruk acin var anlaşılan galiba bundan dolayı 😄aciniyorsun ah yavrum sen ne yaptın da terketiler seni?

Durumu müsait değildir belki sahiden de? Erkeklere evlenirken maddi olarak çok iş düşüyor?Kazancı nasıl İstanbuldaysanız ve evi yoksa kira için bile çekiniyor olabilir. Ben evlenmeyene hak veriyorum artık.

Şeyi merak ettim 25 yaş niye evlenmek için erken olsun ki ? 25 yaşımda evlendim erken değildi . Yani bu işin zamanı ilişkiyle alakalı kimi 35 inde kimi 25 inde evlenir 21-22 olsalar işleri güçleri olmasa normal de . İlk yillardan bile ilişkileri zaten ciddi ilerlemiş ilişki içerisinde konuşulmuş evlenelim diye üç yıl sonrasında zaten evlenecegin kişiden eminsen bir merasim yapılabilir . Yok ben hic düşünmüyorum uzun süre ne demek ? Uzun süre ne kadar süre mesela ? Evlilik olayı bu kadar buyutulmeli mi bilmiyorum . Anlastigin bir insansa birlikte yaşamak daha güzel

Niye senin sevgilin umut verip 😄😄😄terketimi kuyruk acin var anlaşılan galiba bundan dolayı 😄aciniyorsun ah yavrum sen ne yaptın da terketiler seni?

La havleee...Allahim beni neden okudugunu anlamayanlarla siniyorsun.

Seni uzmek istemem ama hic terkedilmedim. Terkeden taraf oldum. Neden terkeden oldum biliyor musun evlenmek istedikleri icin terkettim hep. En son birinden kacamadim onunla da evlendim. Yine seni uzmek istemem ama iyi ki evlenmisim dedigim bir evliligim var sukur.

Yani hayatim senin gibi ondan bundan duydugum evlilik hikayeleri ile gecmedi. Bu saflikla seni harcarlar uzulursun.

Ilk evlenelim diyenin pesine takilip hayaller kuran birine ben laf anlatamam beni asar. Turkce okuman yazman varsa cok rica ediyorum artik beni alintilama.

X