Sevdiğim başkasını seviyor

Haklısınız değmez ancak düşüncelerimi durduramıyorum sanırım intikam almak istiyorum.
Ay ne intikamı ya siz iyi misiniz?
Adamla sanki sevgili olmuşsunuz, nişanlanmışsınız da masada bırakıp kaçmış gibi bir hallere girmişsiniz. Ne yaşadınız da intikam alacaksınız?

Ay ne intikamı ya siz iyi misiniz?
Adamla sanki sevgili olmuşsunuz, nişanlanmışsınız da masada bırakıp kaçmış gibi bir hallere girmişsiniz. Ne yaşadınız da intikam alacaksınız?
Ya hayır sonuç olarak beni kandırdı duygularımla oynadı 4 aylık konuşma içerisinde beni sevmemesine rağmen kalbinde başkası olmasına rağmen bunları hiçbir zaman bana açık açık söylemedi ve ona güvenmiştim.

Ya hayır sonuç olarak beni kandırdı duygularımla oynadı 4 aylık konuşma içerisinde beni sevmemesine rağmen kalbinde başkası olmasına rağmen bunları hiçbir zaman bana açık açık söylemedi ve ona güvenmiştim.
Her flörtle ciddi ilişkiye girme zorunluluğu mu var?
Flört eder olmaz, sevmez. Devam etmek istemez. Biter gider. Bunun neyi kandırmak? Bunun neyi intikama gidiyor. O zaman herkesin intikam almak için bekleyen bir düzine exi olurdu 😂😂

Her flörtle ciddi ilişkiye girme zorunluluğu mu var?
Flört eder olmaz, sevmez. Devam etmek istemez. Biter gider. Bunun neyi kandırmak? Bunun neyi intikama gidiyor. O zaman herkesin intikam almak için bekleyen bir düzine exi olurdu 😂😂
Bana gelip ciddi olduğunu artık benimle yeni bir sayfa açmak istediğini söyledi bu kandırmak oluyor eğer gerçekten isteseydi düşüncesi değişmezdi çünkü gayet iyi ilerliyorduk

Bana gelip ciddi olduğunu artık benimle yeni bir sayfa açmak istediğini söyledi bu kandırmak oluyor eğer gerçekten isteseydi düşüncesi değişmezdi çünkü gayet iyi ilerliyorduk
Nişan atanlar, uzun seneler sevgilisi tarafından yarı yolda kalanlar ya benim ya kara toprağım desin. Boşananları da yakalım.
Ciddi olacak gibi gelir. Sonra yürümez.
Abartmayın.
Çok abartıyorsunuz

Cidden takıntılı tiplerden korunmak da zor. İki flört ediyorsun dört ayda intikam naraları atıyorlar 😂😂
Hayır adam ilk bir haftadan sonra yüz vermemiş zaten. Eski konularında yazmış. Azarlamalar, telefon açmamalar, cevap vermemeler falan. Takıntının da üstünde bişey bu. Saplantılı davranışlar.

Takıntı zaten bunun farkındayım
Alt tarafı dört ayda yeni sayfa ciddiyet diyen adamı ciddiye almanız haya başta.
Dört ay nedir Allah aşkına da intikam yeminleri ediyorsunuz ya.
Bir senelik sevgilim eski sevgilisi mesaj gönderince terk etti beni seneler önce. Bırak intikam yemini etmeyi böyle takıntı yapmayı direkt numarasını engelleyip ne hali varsa görsün dedim. Ortak arkadaşlardan haber göndermeye kalktığında da bitti gitti geçmiş olsun bana haber taşımayın dedim .
Bu kadar her şeyi arabeske bağlarsanız ohoooo

Evet bir çok adam var parası olan benimle konuşmak isteyen ama ben 1 senedir birine parası için takıntılıyım aynen
O belli zaten, reddedilmeye pek alışık olmadığınızdan hırs yapmışsınız. Pek çok kadın bu durumda. Adam sevmedi, ilgilenmedi diye narsist diyen var. Deccal ilan eden var. Sizinki de masum, kanadı kırık bir aşk hikayesi değil yani, sadece biraz ezmiş bu adam sizi.

X