sevdiğimize kavuşmak için ya cami ya vedud listesi

Merhaba kızlar ben yeniyim . Öncelikle geçen sene okumuş olanların durumlarındaki değişimi merak ediyorum inşallah Rabbim kabul etmiştir ve mutlusunuzdur. Ayrıca yeni bir Ya cami Ya vedud okumaya da varım ben :)

Merhaba kızlar ben yeniyim . Öncelikle geçen sene okumuş olanların durumlarındaki değişimi merak ediyorum inşallah Rabbim kabul etmiştir ve mutlusunuzdur. Ayrıca yeni bir Ya cami Ya vedud okumaya da varım ben :)
Merhaba Demet,
Gecen sene okuyanlardandim ben fakat devam ettiremedim.zaten okudugum kisiyle olmadi. Icimden gelmiyordu. Simdi okumak istiyorum insaallah devam ettirebilirim.Dualarda sureklilik onemli.

okumayı bıraktım,dönse ne yazar dönmese. İstemiyorum artık onu

yani ben ömrümce devam ederdim içimdeki aşkla ama öyle bir şekilde karşı taraf gemileri yaktı ki,onun için dua okumama bile değmez öyle birini istemiyorum

Rabbim hayırlı değil ise şu cümleyi bana da kurmayı nasip eylesin inşallah...

Ben daha önce okuyup etkisini gördüm, barıştım o insanla ve şimdi aynı insan için yeniden başlamayı düşünüyorum. Ama değer mi değmez mi emin değilim. O kadar canım yandı ki.

konu aktifmi bilmiyorum ama bugün dolunay tutulması var 12.27 de tamamlanıcak ben sabahtan beri esma ve dua ediyorum niyet ediorum ya cami ya vedud okucam ama adeti kendi isteğime göremi yapıcam yoksa belli bir sayısı varmı ?

konu aktifmi bilmiyorum ama bugün dolunay tutulması var 12.27 de tamamlanıcak ben sabahtan beri esma ve dua ediyorum niyet ediorum ya cami ya vedud okucam ama adeti kendi isteğime göremi yapıcam yoksa belli bir sayısı varmı ?

Evet var Ya vedud 400 Ya Cami 114 kere okunuyor ,Ebced hesabı bu şekilde arkadaşım.Biriyle kavuşmak içinse önce hayırlısıyla kavuşmayı istemeyi sakın unutma bir çok kez yaptım tecrübe ettim helal olmasında hiç bir engel olmayacak kişiler için istenmesi çok daha güzel olacaktır.

Evet var Ya vedud 400 Ya Cami 114 kere okunuyor ,Ebced hesabı bu şekilde arkadaşım.Biriyle kavuşmak içinse önce hayırlısıyla kavuşmayı istemeyi sakın unutma bir çok kez yaptım tecrübe ettim helal olmasında hiç bir engel olmayacak kişiler için istenmesi çok daha güzel olacaktır.

Ben kavuşup barışmak için etmiyorum da o kişiyi son kez görüp içimdekileri söyleyip helalleşmek istiyorum artık olmaz zaten benim için hayırlı biri değildi beni arasın diye okuyorum ama ben ya cami ya vedudu birlikte okudum hep ayrı ayrımı okunuyordu ?

Ben kavuşup barışmak için etmiyorum da o kişiyi son kez görüp içimdekileri söyleyip helalleşmek istiyorum artık olmaz zaten benim için hayırlı biri değildi beni arasın diye okuyorum ama ben ya cami ya vedudu birlikte okudum hep ayrı ayrımı okunuyordu ?

Birlikte okunan terkibide vardı bende bir sitede görmüştüm ama ben ayrı okuyordum sayıları belli çünkü

en az 21 gün okuyun , devamlı okunursa fayda verecektir inşallah...Başta niyet sonda dua edilir tabiiki

Arkadaşlar bu dua nasıl okunuyor bilen biri acil mesaj atsın lüttfennn
Dua nedir nasıl okunur kaç kere okunur lütfen yazalım :)
Sevgiler

Günaydin arkadaslar,
okuyunca çok merak ettim topic dışınada cikmak istemiyorum cok ama ya vedud ya cami okuyanlara sorum; faydasini nasil gördünüz ve ne kadar surdu? Isteyenler özelden de yazabilir :)

Merhaba arkadaşlar ben size ya vedud ismiyle ilgili başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum.Ben de sizler gibi aşka düşmüş bir insanım ama benim durumum biraz farklı ben ünlü birini seviyorum ve çoğunuza bu durum platonik ve imkansız gelebilir ama öyle değil çünkü ben de önce öyle sandım ben kendimi bildim bileli bu kişiyi seviyorum.Bu adamın benim yaşlarımda bir sevgilisi vardı.5 yıl birliktelermiş. Ben zamanında çok dua ettim ALLAH ım onu benden başka hiç kimseye nasip etme dedim ve bu esmayı bir kaç gün çektim ve ne olduysa ayrılmışlar ve kız ayrıldıktan sonra adamın başını bir sürü belaya soktu.Acaba yanlış mı yaptım ama demekki ben doğruymuşum ki ALLAH duamı kabul etti ve bu zamana kadar kimseye nasip olmadı.Ben bu esmaya tekrar başlamak istiyorum ve onunla artık karşılaşmak istiyorum günde kaç defa okumam gerekir bana bu konuda yardımcı olur musunuz?

X