Sevdiğini özleyenler buyurun

ben nolduysa bana ilk defa 2 ye kadr uyumuşum
beni 1:50 de aradı uyandım
sonra dedi çarşıya çıktım! tmm dedi ama msn yok nette konuşaamayız dedim
tamam ama bayramın 2. günü gene çıkıcam cafe ye girebilirsen gir dedi
tmm felan konuştuk ben uyukuluydum 5 dk konuştuk kapadım uykuluyum çok tutmak istemedi
sonraa 1 2 saat aramaz diyordum işlerini halletsin ailesiyle bayram için konuşsur..
s3 saat oldu tık yok
bende msj attım aynen:

gitmneden önce msj atmayı ya da aramayı düşünüyosun sanırım ne boş bende sms yaptım safça. sonra ben suçlu oluyorum...senin hayatında son iş olmak istemiyorum işte bu yüzden girmeden önce arayım çıksın aradan sakın deme yani giderken arıcaksan hiç arama..............

dedim yolladım 2 kere ama iletim glemedi:1shok:
aradım kapalı :1shok:

2 ihtimal var
yaaa şarjhı bittii
kii bu benim için bahane değil gidip bi arkadaş bulsaydı yoldan çevirseydi msj atsaydı
2. işleri vardı aramadan girdii
kii asla böle bi bahaneyi kavbul etmem :eek:klava: :kötükedihüso:

ben nolduysa bana ilk defa 2 ye kadr uyumuşum
beni 1:50 de aradı uyandım
sonra dedi çarşıya çıktım! tmm dedi ama msn yok nette konuşaamayız dedim
tamam ama bayramın 2. günü gene çıkıcam cafe ye girebilirsen gir dedi
tmm felan konuştuk ben uyukuluydum 5 dk konuştuk kapadım uykuluyum çok tutmak istemedi
sonraa 1 2 saat aramaz diyordum işlerini halletsin ailesiyle bayram için konuşsur..
s3 saat oldu tık yok
bende msj attım aynen:

gitmneden önce msj atmayı ya da aramayı düşünüyosun sanırım ne boş bende sms yaptım safça. sonra ben suçlu oluyorum...senin hayatında son iş olmak istemiyorum işte bu yüzden girmeden önce arayım çıksın aradan sakın deme yani giderken arıcaksan hiç arama..............

dedim yolladım 2 kere ama iletim glemedi:1shok:
aradım kapalı :1shok:

2 ihtimal var
yaaa şarjhı bittii
kii bu benim için bahane değil gidip bi arkadaş bulsaydı yoldan çevirseydi msj atsaydı
2. işleri vardı aramadan girdii
kii asla böle bi bahaneyi kavbul etmem :eek:klava: :kötükedihüso:

tatlım sarjı bitmiştir belki kimseyide bulamamıstır ki erkekler herzaman bzim gibi incde dusunemio belkide baskasından istemek aklına bile gelmemiştir...sizin aranızda bi problem varmıydı bugunden önce

bnmkidebugun bosum rahat ararım dedi en son 4.30da aradı yine arıycam dedi aramadı bidaha ama napıyım bi sebebi vardır cnm bnm oyuzden sende takılma.bazen benm sesimi duymuo mesela o gun boyunce hiç teyzesini aramıs oluo sinir oluorum bende ama ona belli etmiorum geldiginde halletcem herseyi:)

yoo yooktu !
ince düşünüyoruz ewt ama aslında bu ince düşünmeklede pek bağlantılı değil cnm ya:S
sonuçta insan arar yaa kii sarjı bitsee binevi ama aramadıysaa (bitmediği halde) o zaman ölmesi anca bahane olur :eek:klava:
tövbee tövebee

ama senni sevidğinde yapsa kızmaz mısın cnm bnm

bnmkidebugun bosum rahat ararım dedi en son 4.30da aradı yine arıycam dedi aramadı bidaha ama napıyım bi sebebi vardır cnm bnm oyuzden sende takılma.bazen benm sesimi duymuo mesela o gun boyunce hiç teyzesini aramıs oluo sinir oluorum bende ama ona belli etmiorum geldiginde halletcem herseyi:)

ama cnm bnm bu biraz ayrı gibim geeliii
haklısın gelinceee yola koyulcak :jeyyar:
aamaa içerdeyken zamanı olmuuodur arıyamaz ona lafım yok bu ara zaten 6 günde 1 konuşuyoruz amaa çarşıdayken aramıyosa bende onu naparım kim elimden alır bilemiyorum Çok üzgünüm çoook

:1no2::1no2::mymeka::mymeka::1no2::1no2:

ama cnm bnm bu biraz ayrı gibim geeliii
haklısın gelinceee yola koyulcak :jeyyar:
aamaa içerdeyken zamanı olmuuodur arıyamaz ona lafım yok bu ara zaten 6 günde 1 konuşuyoruz amaa çarşıdayken aramıyosa bende onu naparım kim elimden alır bilemiyorum Çok üzgünüm çoook

:1no2::1no2::mymeka::mymeka::1no2::1no2:

seninki nerdeydi cnm? nie arayamıo içerdeyken...bende kızarım haklısınnn e peki sen nçie aramadın o dısardayken çarşıdayken telefonundan

seninki nerdeydi cnm? nie arayamıo içerdeyken...bende kızarım haklısınnn e peki sen nçie aramadın o dısardayken çarşıdayken telefonundan

cnm Adanada.
ya ailesinin maddiyatı pek iyi değil... az çok biliyorum!
3 hafta izni olduğu halde çıkamadı :gitme:
ben aramadım! çünkü kalktım duş aldım oturdum anca 3 olmuştu saat dedim alışveriş yapıcaksa(geçen hafta çıktı ama işte parası sınırlıydı geçen hafta çorap alıcam diyip druuyodrdu) ypsın ailesiyle konuşsun diye düşündüm sonuçta dhaa 1 saat olmuştu :gitme::sinifsinif:

sonraa da inada bindirdim neden aramadı diye ve aramadım :sinifsinif:
çarşı ya çıktığından artıkı ne yapıyosa zaman bulamıyo :kızgın:Çok üzgünüm çoook
ama eskiden arardı ilk defa böle yaptı :sm_confused:
acaba ailesi para yolluyamadı ya da yolladısada bankamatiğe mi yatmadı geri mi girdi diye düşünüyorum :sm_confused:
bu durumda sinirleri bozulduysaa aramamıştır
ama buda bahanee değilllllll Çok üzgünüm çoook

kötü olucak bınu biliyorum sadece :nazar::nazar:

cnm Adanada.
ya ailesinin maddiyatı pek iyi değil... az çok biliyorum!
3 hafta izni olduğu halde çıkamadı :gitme:
ben aramadım! çünkü kalktım duş aldım oturdum anca 3 olmuştu saat dedim alışveriş yapıcaksa(geçen hafta çıktı ama işte parası sınırlıydı geçen hafta çorap alıcam diyip druuyodrdu) ypsın ailesiyle konuşsun diye düşündüm sonuçta dhaa 1 saat olmuştu :gitme::sinifsinif:

sonraa da inada bindirdim neden aramadı diye ve aramadım :sinifsinif:
çarşı ya çıktığından artıkı ne yapıyosa zaman bulamıyo :kızgın:Çok üzgünüm çoook
ama eskiden arardı ilk defa böle yaptı :sm_confused:
acaba ailesi para yolluyamadı ya da yolladısada bankamatiğe mi yatmadı geri mi girdi diye düşünüyorum :sm_confused:
bu durumda sinirleri bozulduysaa aramamıştır
ama buda bahanee değilllllll Çok üzgünüm çoook

kötü olucak bınu biliyorum sadece :nazar::nazar:

kontürü varmıydı peki?kötü olcak deme be cnm bekle bakalım bi

kntr yoktu!
aamaa dk sı vardı
yaa sonuçta ödemeli çağrı diye bişey var
bilemiyorum ne olduğunu ama gördüğün gibi bende her şeye bişey diyorum:kedi:
ama haklıyım turkbayragi

kntr yoktu!
aamaa dk sı vardı
yaa sonuçta ödemeli çağrı diye bişey var
bilemiyorum ne olduğunu ama gördüğün gibi bende her şeye bişey diyorum:kedi:
ama haklıyım turkbayragi

sabret cnm bak onunda cdanı sıkkındır ceza aldı die gitme sakın üztüne az kaldı sen koskoca 400 küsür gün beklemisin biraz daha bekle ve ustune gitme para olmayıncada insanın canı sıkkın oluo tatlım belki kafası bozulmustur girip içeri yatmıstır

bilemiorum cnm inan
şu para konuları son amanlarda cnını çok sıkmıştı kii bana bu konuları anlatmayan insan sesinden bile belli etmeyen insan az bişey anlattı!!!
eğer bu paara knousuysa bile yinede kızarımm amaaa diğer konularsa hiç hoş olmucak aramız :nazar:
bilemiyorum böle bişey yapmamalıydı kesinlikle!
dediği gibi p.tesi çıkarsa (bayramın 2. günü)
görüşçezz :kızgın: :mymeka:

bilemiorum cnm inan
şu para konuları son amanlarda cnını çok sıkmıştı kii bana bu konuları anlatmayan insan sesinden bile belli etmeyen insan az bişey anlattı!!!
eğer bu paara knousuysa bile yinede kızarımm amaaa diğer konularsa hiç hoş olmucak aramız :nazar:
bilemiyorum böle bişey yapmamalıydı kesinlikle!
dediği gibi p.tesi çıkarsa (bayramın 2. günü)
görüşçezz :kızgın: :mymeka:

sen kafaya koymussun kavgayı cıkarcan:)

yoo hayır kavga çıkarma taraftarıı delim aslında ama nedense bu yaptığını çoook yanlış buluyorum:S

elbette dinlicem neden niçinnn ama kızdım gerçekten çok kızdım

yoo hayır kavga çıkarma taraftarıı delim aslında ama nedense bu yaptığını çoook yanlış buluyorum:S

elbette dinlicem neden niçinnn ama kızdım gerçekten çok kızdım

kızmakta haklısın cnm ama evet önce dinle bakalım acıklaması ne olcak belki tatmin edicidir cnmmmmmm kendini doldurma ama o arayana kadar tam tersi bi sebebi vardır diyip bosaltmaya calıs tamam mı ? ben simdi dusa gircem sora burdaysan konusuruz yine ok

X