Sevgili , ama gibi …

Uff ya ben şu kediyim herhalde azıcık umutlu bir davranışı hemen seviyolar zannediyorum Eki Görüntüle 2893142 😢
Çok fazla yaş farkı var bence burası çok önemli.birde senden 15 yıl büyük olduğu için kurt gibi.sende kuzu gibisin.bu kurda yem olma her dediğine kanma.evlilikte gözü yok bunun sadece seni oyalama peşinde.sende olgun ol oyalanma,inanma onun deiklerine kendien başka sayfa aç bitir bu amcayı

Çok fazla yaş farkı var bence burası çok önemli.birde senden 15 yıl büyük olduğu için kurt gibi.sende kuzu gibisin.bu kurda yem olma her dediğine kanma.evlilikte gözü yok bunun sadece seni oyalama peşinde.sende olgun ol oyalanma,inanma onun deiklerine kendien başka sayfa aç bitir bu amcayı
Yani düşününce ben doğduğumda liseye gidiyormuş . Hayata bakışımız biraz farklı tabi

İcinde ayrilik olan, gel gitli bir ilişkinin ilk denk gelen sakin zamaninda evlilik mi dusunecekti???
Zaten yine kavgayla bitmiş gün. Adamin yerinde olsam asla evlenmezdim bu şekilde. Sizin icin de gecerli
Yani bu da mantıklı ama hani ben onun gerçekten hayatında mıyım değil miyim bu konuda kafam karışmıştı. Yoksa bugün evlenmeye karar versin değildi.

Merhabalar, 3 buçuk ay gibi bir süre önce sevgilimden ayrılmıştım . Bunun akabininde fırtınalı gelgitli zamanlar yaşadık ve son zamanlarda sular durulmuş , yeniden başlamıştık, yani ben öyle düşünüyormuşum ya da . Her neyse , bu şahısla şuan ayrı şehirlerdeyiz geçici bir süreliğine ve geçen haftalarda yanıma gelmek istemişti bende bi bahane gelmesini engelledim. Sonra tekrar istedi bu sefer gene biraz mırın kırın etsemde ısrarla gelmek istedi ve kabul ettim geldi . Geldiğinde görüştük herşey güzeldi eğleniyorduk. Bana baya sıcak davranıyordu. Hediye falan almış gelirken .

Fakat sonra birden işler sarpa sardı. Bişeyler içip Oturmuş sohbet ediyorduk havadan sudan benim araba değiştirmekle alakalı bir planım vardı. Bunun üzerine kendisi araba değişeceğine oturduğunuz yerden daha ii bir semte çıkın 1 sene fln daha sabret veya ailenle değil sen artık tek eve çık gibisinden bi laf dedi. Ben bu lafa aşırı bozuldum. Dedim sana ne seni ne ilgilendirir benim ne yapacağım . Ben senin hayatına karışıyor şöyle böyle yap diyor muyum . Sende benimki hakkında yorum yapma dedim. Bu tabi küplere bindi böyle diyince ben. Ne demek ben senin için kimsemiyim ne demek sana ne fln dedi . Ben de ısrarla karışmaması gerektiğini söyledim. Sonra tartışma uzayınca asıl sinirlendiğim mevzuyu söyledim. Ya dedim baksana 1 sene sonrasında ailemle veya kendim yaşayacağım yerin planını bana söylüyorsun demekki senin benimle bir gelecek planın görünmüyor. İlişki içerisinde olan insanlar bir gelecek planı yaparlar senin planın benimle değil bunu anladım o zaman da seni ilgilendirmemesine kızmayacaksın dedim. O da işte benim ağzımdan öyle bir laf çıktı mı falan filan uzun saatler boyu tartıştı benimle bu konuyu. Bütün akşam sinir küpü oldu.

şuan ilişkimizin seviyesini bilmiyormuşuz deniyormuşuz . Olacak mıymış bizden bişi olmayacakmıymış. Bu arada arkadaşlar hemen 1 sene sonrasına düşünmemesine niye atarlandın demeyin çünkü bu insan 20 yaşında değil yani 45 yaşında var . O yaşta her şeyi oturmuş bir insan için 1 sene sonrasında gelecek planı olmaması uygun gelmedi bana .

Şimdi aramız normal kavga vs yok , ben bu insanı seviyorum ama bu iş pek olurlu mudur bilemedim ? Burada sizlerin fikrini almak istedim açıkçası. Uzun oldu okuyan hakkını helal etsin 🙏
Erkeklere net tavır koymazsanız onlar hayatta net tavır koymaz. Onların işine geliyor zaten bu sürüncemede bırakma durumları. Net olun benceee.

Evlenmiş ayrılmış olmanız 45 yaşındaki adama lâyık olduğunuzu mu gösterir?

Gencecik Kadınsınız yakmayın kendinizi..Adamın niyeti zaten ortada..

Arkadaşında dediği gibi basın tekmeyi. Koca adam daha ne konuştuğunu bilmiyor! Alın arabanızı keyfinize bakın.
Yok bundan dolayı değil tabi ben sevdiğimden istiyordum onu.

Yok bundan dolayı değil tabi ben sevdiğimden istiyordum onu.
Seviyorsanız onun da sizi, sizin sevdiğiniz gibi sevmesi gerekir. Ama öyle görünmüyor.

Bakış açılarınız çok farklı ve gerçekten yaşı çok büyük 10 sene sonra fikriniz çok değişir..

Ne diyim mesele net olmak için ne yapabilirim ?
Buna siz karar vereceksiniz.isteklerinizi bu ilişkiden beklentilerinizi açıkça söyleyin. Ve söylediği değil yaptığı işlerle değerlendirin. Evlenmek istiyorsanız ya da ilişkinizin adını koymak istiyorsanız bunu belirtin . Aldığı aksiyonlara göre bakın söylediklerine göre değil yaptıklarına göre karar verin . Gerekirse bitirin tüm münasebeti kesin. Arkadaşımın başına geldi böyledir çocukla sürüncemede ilişkisi vardı çocuk pat diye gitti başkasıyla nişan yaptı . Böyle olmayacağı ne malum

X