Sevgili kadınlar, sizce hamile olabilir miyim?

Hayırlı olsun, Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza alabilmeyi size nasip etsin inşallah :)

Herkese merhabalar. Okumadığım yazı soru kalmadı ama derdimi anlatacak birini bulamadığımdan buraya yazıyorum detaylıca. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim :) Geçtiğimiz ay düzenli ilişki yaşadıktan sonra adetime 5 gün kala (ayın 8inde, ama normal adet dönemim 15inde olması lazımdı) ilişki esnasında lekelenme yaşadım (açık pembe, bazen pıhtılı kahverengine yakın ancak ped değiştirmeyecek kadar yoğunlukta ve ağrılı 3 gün sürdü). Daha sonra bunu adet olmuş gibi kabul ederek ayrı takvimine ekledim. Araştırdım ve implantasyon kanamasi olabilir sandım 1.5 hafta arayla 2 test yaptım negatif sonuç verdi, beta hcg yaptırdım ardından o da negatifti. Daha sonra düzenli korunmasız ilişkim devam etti ancak şuan lekelenmeyi adet olarak baz alırsak 7 gün adet gecikmesi yaşıyorum. Normalde asla gecikmez 28-30 günde olurum. Göğüslerim aşırı hassas ve uçları dokununca acıyo, şiş gibi (hatta bunu eşim de farketti) bacak ağrılarım var ve aşırı duygusalım :') Evde test yapsam sonuç çıkar mi? Yada ne yapmalıyım? Bana fikir verebilir mısınız lütfen :)
Ay buna benzer bir durum yaşıyorum bilen biri lütfen söylesin!!!! Eşimle adet bitiminden 3 gün sonra ilişkiye girdik ancak ne içeri ne dışarı boşalma oldu. Bu ilişkiden sonra yurt dışına çıktım. O ay adetim 9 gün gecikti 2 tane idrar testi yaptım ikiside negatif. Daha sonra normal 7 günlük reglimi oldum. Türkiyeye döndüğümde ilişkinin üzerinden tam 5 hafta geçmişti kadın doğuma gittim ultrasona girdim doktor bir şey demedi. Kan testimde 0.0 çıktı yani negatif. Ancak bu ay yine regli gecikmesi yaşıyorum 7 gün oldu tık yok. O ilişkiden sonra bir daha ilişkiye girmedik ama yine de gebelik ihtimali var mıdır acaba? Böyle bir şey yaşayan var mı merak ediyorum? Ayrıca iki gün önce idrar testi yaptım oda negatifti

Merhaba hanimlar benim adetimden 4 gun gecti bugun 5. Gun hamilelik istiyorum bu ay klomen hap kullandim neyse dun sari gibi cok az bi sabah bi aksam 2 kez lekelenme oldu bugun bir kez acik kahverengi leke olmus oda az cok yogun degil sizce hamilemiyim idrar testinde cikarmi yerlesme kani olabilirmi yoksa adetmi olucam aklimda deli sorular tabi bu ikinci hamileligim ilk degil ikinci cocugu istiyoruz

Merhaba hanimlar benim adetimden 4 gun gecti bugun 5. Gun hamilelik istiyorum bu ay klomen hap kullandim neyse dun sari gibi cok az bi sabah bi aksam 2 kez lekelenme oldu bugun bir kez acik kahverengi leke olmus oda az cok yogun degil sizce hamilemiyim idrar testinde cikarmi yerlesme kani olabilirmi yoksa adetmi olucam aklimda deli sorular tabi bu ikinci hamileligim ilk degil ikinci cocugu istiyoruz
Yerleşme kanamasi olabilir belki şuan test yaparsanız sonuç çıkar adetimiz geciktiyse

Ay buna benzer bir durum yaşıyorum bilen biri lütfen söylesin!!!! Eşimle adet bitiminden 3 gün sonra ilişkiye girdik ancak ne içeri ne dışarı boşalma oldu. Bu ilişkiden sonra yurt dışına çıktım. O ay adetim 9 gün gecikti 2 tane idrar testi yaptım ikiside negatif. Daha sonra normal 7 günlük reglimi oldum. Türkiyeye döndüğümde ilişkinin üzerinden tam 5 hafta geçmişti kadın doğuma gittim ultrasona girdim doktor bir şey demedi. Kan testimde 0.0 çıktı yani negatif. Ancak bu ay yine regli gecikmesi yaşıyorum 7 gün oldu tık yok. O ilişkiden sonra bir daha ilişkiye girmedik ama yine de gebelik ihtimali var mıdır acaba? Böyle bir şey yaşayan var mı merak ediyorum? Ayrıca iki gün önce idrar testi yaptım oda negatifti
Bilemedim ben benzer bi durum yaşamışız ama gecikmeye rağmen testte negatif çıktıysa gebelik olmayabilir bana göre çok da net bişey demiyim :)

Merhaba adetim 9 gun gectı gögüslerim hashas ucları acıyo cok uykum gelıyo duygu desimı yasıyorum ilk defa adet gecikmem oldu 1 yıllıık evliyim sizce hamilemıyım

X