sevgililer gününde erkeğinizi tekrar aşık etmek için

you_know

Ne bu neşe ?
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
18.455
103
14 Şubat, 1800 yıllarda Amerika'lı Esther Howland'ın ilk Sevgililer Günü kartını yollamasından bu yana çok sayıda insanın kutladığı toplumsal bir olay olmuştur. Bunun doğal sonucu olarak olayın ticari yönü çok fazla önem kazanmış, sevgililer günü tüm dünyada ticaretin canlandığı bir dönem haline gelmiştir.

Çiftler, Sevgililer Günü'nün gecesinin de özel olması için çaba gösterirler. Kimi çiftler, bu güne has, cinselliği ön plana çıkarıcı kıyafetler ve iç çamaşırları alırlar. En çok tercih edilen renk, tutkuyu sembolize eden kırmızıdır.

Bunların yanısıra, Sevgililer Günü çok sayıda evlenme teklifinin de gerçekleştiği bir gündür.

işte sevgililer gününde işinize yarayacak aşkınızı arttıracak öneriler

En önemli günler arasında yer alan 14 Şubat Sevgililer Günü için hazırlık düşünüyorsanız eğer şimdide başlamalısınız. İleride telaşlanmamak için yavaşca hazırlıklara girişin.
Sevgilinize göre masa dizayn etmelisiniz. Onun kişiliğine yada beğenisine göre ister biraz dağınık ya da biraz daha ciddi bir masa hazırlayabilirsiniz

sevgililer-gunu-221-300x199.jpg

sevgililer-gunu-14-225x300.jpg

sevgililer-gunu-10-300x225.jpg

erkeklere hediye almak zordur işte size birkaç öneri
Kalbinizin tapu senedi.
Aşkınıza, onun çok şaşıracağı ve bir o kadarda sevineceği bir hediye daha.

127424.jpg

Sevdiklerinize özel günlerinizde kendi posterlerini hediye edin.
99973.jpg

Altın sarısırenkte metal kaplama heykel, siyah sert zemin üzerine tutturulmuş,kaidenin Oscar Heykelciğinin baktığı yöndeki yüzüne en çok satılan oscar yazıları(yılın annesi, yılın babası, yılın sevgilisi) yazılmış şık ve dekoratif bir hediye.
135887.jpg

İsimli Özel Gümüş Kol Düğmesi
106560.jpg

Sizin Yada Sevdiklerinizin fotosu Zippo çakmak üzerinde

100828.jpg

Sevgilinize Eşinize Karne Vermek İstermiydiniz
127418.jpg

UyDu Duman Savar Kül Tablası
30721.jpg

Şişe Tasarımlı Şemsiye
151532.jpg

Mousepad Baskı
31456.jpg

Kişiye Özel Fotobaskılı Çiçek Masa Saati
131012.jpg

Bu sıradışı kül tablası özel sensörleri sayesinde her sigara yaklaştığında öksürmeye ve bağırmaya başlar.
135788.jpg

Mini Usb Buzdolabı - USB Mini Fridge
127639.jpg

Gölge Duvar Saati - Shadow Clock
151245.jpg

bunlar süper...Tapuyu kendim yapmak istiyorum ama arkasını falan nasıl yapabilirim hiç bilmiyorum

çok güzel bi paylaşım cnm..en çok tapuyu beğendim boshayallersmile

Ben eŞıme yıldÖnÜmÜmÜzde yaptırmıŞtım oscar ÖdÜlÜnÜ eŞım bayılmıŞtı 2009 yılının en ıyı kocası falan yazdırmıŞtım bence gÜzel bır hadıye ama sıteyı ıyı seÇmelısınız

bunlar bir sitede satılıyor cnm ama kendinde o begendiklerini yapabilirsin bir bilgisayar cıktısı alman yeterli

ben bunları yazdım ama daha ne yapayım karar vermedim 5 subat dogum gunum bakalım eşim hoşuma giden bişiler yaparsa bende ona göre düşünürümkaydirigubbakcemile3

you_know
süper bir topic olmuş
tapuya bayıldım
manyak bişeeee
bende yapmak istiyorum
yetenekli ve becerikli kk arkadaşlarım bana nası yapmam konusunda yardımcı olabilir mi?
word da mı excel demi nerde yapcaz o tapuyu ????

X