Sevgilim aşk acısı/ayrılık şarkıları dinliyor?

TheseaDC

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2022
32
4
23
Sevgilim aşk acısı ayrılık şarkıları dinliyor bana Yıldız Tilbe nın vazgeçtim şarkısı attı bir anlam çıkarma dedi öylesine attım seviyorum dedi biliyorsundur sen bunu dedi daha önce bir kere daha olmuştu İbrahim tatlıses bir ayrılık şarkısını dinliyordu bende yanlış anlamıştım Pera nın gizli yara şarkısını dinliyordu sürekli sizce şarkılardan anlam çıkarmak doğru mu? Bu sevmediği ve ayrılmak istediği anlamına gelir mi?

Son düzenleme:
Sevgilim aşk acısı ayrılık şarkıları dinliyor bana Yıldız Tilbe nın vazgeçtim şarkısı attı bir anlam çıkarma dedi öylesine attım seviyorum dedi biliyorsundur sen bunu dedi daha önce bir kere daha olmuştu İbrahim tatlıses bir ayrılık şarkısını dinliyordu bende yanlış anlamıştım Pera nın gizli yara şarkısını dinliyordu sürekli sizce şarkılardan anlam çıkarmak doğru mu? Bu sevmediği ve ayrılmak istediği anlamına gelir mi?
Ebru Gündeş/Çingenem de dinlerim İbrahim Tatlıses/Mavişim de. Sevdiğim kişi ne renkli gözlü ne çingene. Ben ve fazla anlam yüklüyorsunuz. Mesela ben şarkı dinlerken dikkat edeceğim ilk şey ritmi, müzik aletlerinin ahengi olur şarkı sözleri değil.

Ebru Gündeş/Çingenem de dinlerim İbrahim Tatlıses/Mavişim de. Sevdiğim kişi ne renkli gözlü ne çingene. Ben ve fazla anlam yüklüyorsunuz. Mesela ben şarkı dinlerken dikkat edeceğim ilk şey ritmi, müzik aletlerinin ahengi olur şarkı sözleri değil.
Dinleyebilir ona lafım yokta bana attı bi anlam çıkarma diyo insan yanlış anlamaz mı?

Yok artık canım. Ben bazen öyle şarkılar dinliyorum ki eşim sizin gibi altında anlam arasa boşayacak demek ki😂 bazen eşime de atıyorum sosyal medyada o tarz bir parçayla video falan gördüğümde.

Adam bi anlam çıkarma demiş, hala bir anlam aramanız da enteresan değil mi sizce?🙄

Adam duygusal sarkılar seviyor demekki

Herşeyden nem kapmayın bu kadar. Zehirlemeyin ilişkinizi de kendinizi de. ben evliyim ve bayılırım ayrılık acısı şarkılarına. Eşim bazen dalga geçer 5 yıl oldu daha unutmadın mı diye :) bazı insanlar acı sever

X