sevgilim beni aldatıyor olabilir mi?

blankspace1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2015
404
147
bir gün böyle bir konu açacağım hiç aklıma gelmezdi :110:

hoşlandığım çocuk bana geçen hafta çıkma teklifi etti, şuan çıkıyoruz. her şey güzel gidiyor, beni mutlu ediyor bana iltifatlar ediyor falan. az önce instagram hesabına baktım. bi resmine bi kız "Aşkım mısın nesin" yazmış. üstelik sevgilim o hesabı takip ediyor. şuan içime bi huzursuzluk girdi benim panik atağım var, sevgilim de biliyor panik atak olduğumu.

üstelik sevgilim o hesabı takip ediyor. iki ihtimal var: ya aldatıyor, ya kız ona yavşıyor ama benimki yüz vermiyor. cidden şuan çok moralim bozuldu ne yapmam gerek? :KK42:

Son düzenleme:
Aşık mısın nesin yazarken aşkım yazmış olabilir mı malum telefon klavyeleri kendi kendine değiştirebiliyor kelimeleri ... ?

bilmiyorum ama şuan cidden çok moralim bozuldu. belki de bizim sevgili olduğumuzu bilmiyordur. sevgilime wpden yazdım bakalım ne diyecek

Aldatiyor olsa da alenen yapacak hâli yoktur herhalde dimi canım ? Bende merak ettim şimdi cevabı ne olacak

haklısınız o da var. böyle kızlara da sinir oluyorum, bi insan sevgilisi olan bi insana niye öyle yorum yapar ki? yarın obür gün kendi sevgilisine aynı şey yazılsa hoşuna gider mi acaba

Birbirine aşkım diyen, çok yakışıklısın çok güzelsin diye kalpli kalpli yorumlar yapan arkadaşlar olabiliyor. Benim aklıma ilk bu geldi ama sevgilinizin bu kadar yakın olduğu bir arkadaşı olsa elbet ismini duymuş olurdunuz, değil mi?
Kuzeni falan olmasın?

haklısınız o da var. böyle kızlara da sinir oluyorum, bi insan sevgilisi olan bi insana niye öyle yorum yapar ki? yarın obür gün kendi sevgilisine aynı şey yazılsa hoşuna gider mi acaba
Bu yapılan kimsenin hoşuna gitmez ... Sevgilisi olsun veya olmasın bu tarz kelimelerle kaba tabirle "yürümeye" çalışmak da çok çirkin bişey .. hoşlanıyorsan çıkar söylersn bu kadar basit ... Sen önce bı sevgilinden cevap bekle bakalım ne diyecek

Birbirine aşkım diyen, çok yakışıklısın çok güzelsin diye kalpli kalpli yorumlar yapan arkadaşlar olabiliyor. Benim aklıma ilk bu geldi ama sevgilinizin bu kadar yakın olduğu bir arkadaşı olsa elbet ismini duymuş olurdunuz, değil mi?
Kuzeni falan olmasın?

kız aşkım yazmış, sevgilim bir şey yazmamış görmedi galiba. inşAllah dediğiniz gibi kuzeni falandır

Bu yapılan kimsenin hoşuna gitmez ... Sevgilisi olsun veya olmasın bu tarz kelimelerle kaba tabirle "yürümeye" çalışmak da çok çirkin bişey .. hoşlanıyorsan çıkar söylersn bu kadar basit ... Sen önce bı sevgilinden cevap bekle bakalım ne diyecek

aynen öyle ona kim olduğunu sorayım da önce. kız arkadaşlarının olmasına bir şey demiyorum ama aşkım nedir ya

aynen öyle ona kim olduğunu sorayım da önce. kız arkadaşlarının olmasına bir şey demiyorum ama aşkım nedir ya
Maalesef o güzelim sözcük herkese söylenir olmuş ... Güzel cümleler özel insanlara söylenmeli ... Kız arkadaşı olabilir de aşkım tatlım gibi cümleleri bir zahmet başka yerlerde kullansınlar sevilecek bı ton sokakta yaşayan hayvanlar var gitsinler onlara söylesinler

Maalesef o güzelim sözcük herkese söylenir olmuş ... Güzel cümleler özel insanlara söylenmeli ... Kız arkadaşı olabilir de aşkım tatlım gibi cümleleri bir zahmet başka yerlerde kullansınlar sevilecek bı ton sokakta yaşayan hayvanlar var gitsinler onlara söylesinler

sevgilisi olan bi insana yürüyorlar ya, cidden hayret ediyorum

X