Sevgilim beni arabada ön koltuğa oturtmadı kırılmakta haklı mıyım?

gserin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2018
51
-18
32
Arkadaşlar selam. Belki bu konu hepinize basit ve saçma gelecek ama benim kalbim yaşadığım günden beri çok kırık. Sevgilimin kız kardeşi geldi Samsun’dan İstanbula ziyarete. O geldiğinden beri görüşmelerimiz azaldı biraz tutucu bir aile çünkü kardeşi varken erkenden eve gidiyor falan. Neyse ramazandan önceki son pazar gün sabah hep beraber şileye kahvaltıya gidelim diye konuştuk. Daha önceden tanışıyoruz. Yolumuz 1 1.5 saat arası sürecekti. Bizim bahçeye geldiler beni beklerken oturdular biraz. Selamlaştık falan. Sonra arabaya doğru gittik. Kız abisine ben arkaya mı geçeyim dedi. O da yok yok sen öne bin dedi. Arkadaşlar şok oldum. Öyle kalakaldım kapıda arkaya geçtim. Benim de abim var asla sevgilisi varken böyle bir şey sormam. O da bana çok değer vermesine rağmen bana sen arkaya geç abicim der zaten. Bu olaya neden bu kadar taktım bilmiyorum ama normal gelmedi. O andan itibaren moralim bozuldu biraz. Sevgilimin bana değer vermediğini düşünmeye başladım. Sizce bu ne oluyor? Normal mi bu davranış? Siz olsanız nasıl tepki verirdiniz? Ona bunu söyledim bu salak mevzulara kafanı takacak kadar basit birisin dedi bana. Çok içerledim çok.

Arkadaşlar selam. Belki bu konu hepinize basit ve saçma gelecek ama benim kalbim yaşadığım günden beri çok kırık. Sevgilimin kız kardeşi geldi Samsun’dan İstanbula ziyarete. O geldiğinden beri görüşmelerimiz azaldı biraz tutucu bir aile çünkü kardeşi varken erkenden eve gidiyor falan. Neyse ramazandan önceki son pazar gün sabah hep beraber şileye kahvaltıya gidelim diye konuştuk. Daha önceden tanışıyoruz. Yolumuz 1 1.5 saat arası sürecekti. Bizim bahçeye geldiler beni beklerken oturdular biraz. Selamlaştık falan. Sonra arabaya doğru gittik. Kız abisine ben arkaya mı geçeyim dedi. O da yok yok sen öne bin dedi. Arkadaşlar şok oldum. Öyle kalakaldım kapıda arkaya geçtim. Benim de abim var asla sevgilisi varken böyle bir şey sormam. O da bana çok değer vermesine rağmen bana sen arkaya geç abicim der zaten. Bu olaya neden bu kadar taktım bilmiyorum ama normal gelmedi. O andan itibaren moralim bozuldu biraz. Sevgilimin bana değer vermediğini düşünmeye başladım. Sizce bu ne oluyor? Normal mi bu davranış? Siz olsanız nasıl tepki verirdiniz? Ona bunu söyledim bu salak mevzulara kafanı takacak kadar basit birisin dedi bana. Çok içerledim çok.
Ön koltuk arka koltuk konusu saçma olmuş.
Ama sana basit birisin demiş bu ağır olmuş sen ne dedin peki?Hala koltukta takılıysan eyvah.🙄

Bari siz aranızda kara verin deseydi bu ne okuzluk ya. İlla öne ben oturayım sevdasında hiç olmadim bu güne kadar ama sevgilinizin tavrı çok itici.

Ona bunu söyledim bu salak mevzulara kafanı takacak kadar basit birisin dedi bana. Çok içerledim çok.

Kardeşinin direkt arkaya oturması gerekirdi. Benim için arka koltuk ön koltuk farketmez ama buna bende tepki verirdim hoşuma gitmezdi.

Herseyi geçiyorum, salak konulara takılacak basit birisin dediği an biterdi. Hala birlikte olup içerlemeniz tuhaf. Sizin bu söylemi umursamayıp arka koltuk muhabbetine takılmanız daha da tuhaf.

Son düzenleme:
Ona bunu söyledim bu salak mevzulara kafanı takacak kadar basit birisin dedi
S.....rsin gitsin ya. Adam olsunda sana fikrini sorsun. Madem salak mevzu karışmasın kardeşinin nereye oturacağına ikiniz karar verseydiniz. Bu kısmı sonradan gördüm normalde böyle okuzluklari varmıydı nerden alıyor bu cesareti?

Ön koltuk arka koltuk konusu saçma olmuş.
Ama sana basit birisin demiş bu ağır olmuş sen ne dedin peki?Hala koltukta takılıysan eyvah.🙄
Ondan önce ben ona ananın evine git Samsun’a ordan bi’ kız bulsun sana ön koltuk mevzusu yapmayacak. Sorun koltukta değil senin zihniyetinde değer vermiyorsun ailenden korkuyorsun. Muhafazakar aile modeli ne beklersin gibi gibi bir sürü şeyler söyledim. Hatta sonradan pişman olduğum birkaç laf da ettim. O yüzden pek takılmamıştım. Sinir anından benim de sağım solum belli olmuyor çünkü. Çok mu abarttım bilmiyorum. Ama o laf şu an siz üstüne basınca iyice zoruma gitti. Bu ön koltuk mevzusunda haksız mıyım peki? Ben de kız kardeşim ben de anlıyorum.

Ziyarete gelmiş kiz, erkek arkadasinizin biraz daha erken eve dönmesi normal sonucta her zaman birlikte degiller, eve gelmesini bekliyordur. Ama arka koltuğa atilsam ben de bozulurdum. 😃
Aileci bir tip olacak belli ki.
Öyle kısa ziyaret olmuyor ki😔 3 ay İstanbul’da 1 ay Samsun’da. Her tatilinde burda. Artık tatillerden nefret eder oldum. Aileci tip en korktuğum şeydi sanırım başıma geldi

Değerimi böyle basit şeylerle ölçmezdim bu kişiden kişiye değişen bir şey kimi sorun eder kimi etmez sen rahatsız olduysan bir daha olmaması konusunda uyarabilirsin ancak

Bari siz aranızda kara verin deseydi bu ne okuzluk ya. İlla öne ben oturayım sevdasında hiç olmadim bu güne kadar ama sevgilinizin tavrı çok itici.
Ben de öyle söyledim eğer sen bana bıraksaydın ben zaten diyecektim dedim. istersen sen öne otur yollar çok güzel izlersin diyecektim. Yemin ederim böyle diyeceğim diye içimden planlayıp gitmiştim. O yüzden ekstra moralim bozuldu.

O sırada kendi öz arabasında yer bulamadığı için bagajda giden ben :) ulan hayat hiç adil değilsin bee🚬

Eklentiler

• IMG_9831.png
    IMG_9831.png
    941,9 KB · Görüntüleme: 415
X