Sevgilim beni özlemiyor

Cicekgelini

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2021
34
14
Kizlar 10 senelik iliskim var evlenmek üzereyiz ama sevgilim eskisi gibi beni özlemiyor bulusalim demeden bulusmuyoruz hep kendimi hatirlatiyorum. Ayni sehirde 2 3 ayda bir görüsüp yemek yiyp kahve icip eve dönüyoruz. Noluyor sizce bize ? Bir erkek neden sevgilisini görmek istemez ilgilenmez özlemez? Hic özledim diye mesaj bile atmiyor

Her gün günaydın yazmak bile olsa konuşmuyor musunuz

Neden 10senedir evlenmiyor sunuz sonunu iyi gormedim
Maddi imkan yoktu. Gecen sene istemeye geleceklerdi anne babalarimiz kronik rahatsiz riske atip hastalik varken evlenemedik. Nasipse seneue inşallah ama sevgilim benden sogudu gibi hissediyorum

Uzun ilişkiler biraz heyecanı düşürüyor zannımca ateşlendirin ilişkinizi🔥

Şu zamanlar yasaklardan dolayı zor ama mesela sevdiği şeyler varsa yasakalardan sonra herhangi bir etkinlik ayarlasanız acaba biraz heyecan gelir mi diye düşünüyorum sonuçta her buluştuğunuzda aynı şeyi yapıyorsanız bundan da sıkılmış olabilir belki

Canım zaman alışmayı öğretir, unutmayı asla 🙅‍♀️
10 senede alışmışsınız birbirinize... evli olsaydınız 10 senedir inan az da olsa soğurdunuz yani soğumak yanlış bi kelime belkide ama o ilk heyecan kalmazdı . ... bence kendini bi geri çek hatta ayrılalım filan de , şöyle bi uçurumun kenarına götür ....Döner gelirse senindir ; gelmeZse hiçbir zaman senin olmamış demektir .

Kizlar 10 senelik iliskim var evlenmek üzereyiz ama sevgilim eskisi gibi beni özlemiyor bulusalim demeden bulusmuyoruz hep kendimi hatirlatiyorum. Ayni sehirde 2 3 ayda bir görüsüp yemek yiyp kahve icip eve dönüyoruz. Noluyor sizce bize ? Bir erkek neden sevgilisini görmek istemez ilgilenmez özlemez? Hic özledim diye mesaj bile atmiyor
gerçekten evlenmek istiyor mu? aynı şehirde yaşayıp 2-3 ayda bir görüşmek ilginç. farklı şehirlerde yaşayıp her ay görüşen insanlar var düzenli.

Popo yalama kısmını hangi ara yapıyor merak ettim 🤔

zaman çok fazla yaşınız için belki bi şekilde onun hoşlandığı bi oyuna falan başlasanız en azından ilgisini arttırır

Yokkk artıkk aynı şehirde 2 3 ayda bir miii?? Ben evlendiğimde 7 yıllık ilişkimiz vardı asla böyle bir şey yaşamadık. Kii 2 yıldır evliyiz işte uzun kalınca bile özlüyoruz birbirimizi

X