Sevgilim benimle ilgilenmiyor ne yapmalıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kaylulee

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2021
175
-3
4 yıldır birlikteyiz ve bir buçuk yıl önce sözlendik bahara evleniyoruz. Fakat ilişkinin ilk 2 yılında çok ilgiliydi sürekli arardı aşırı ilgiliydi. 1 buçuk yıldır işi yüzünden ayda bir kez görüşüyoruz izin alamıyor ve 15 saat çalışıyor ilgisiz olmadığını yakında evlencegimiz için çok çalıştığını (esyalari kendisi alıyor ) ve halinin kalmadığını söylüyor. Aramızda bi soğukluk falan yok herşey ayni birbirimize karşı ama yarım saatini bile ayırmıyor nadiren arıyor. Ben anlamadım napmaliyim ? Sürekli söyleniyorum hergun ilgisizsin falan diye ama kuruntumu yapıyorum sizce ?

Son düzenleme:
kıskançlık krizlerine girer herseyime karışırdı aşırı ilgiliydi

Bu ilgi değil yalniz, bu bir sorunmuş. İlgi, sevgi sandiginiz şeylere bakin ya sonra niye kadina siddet oluyor...

Gunde yarim saat ayirmamakta fazla, insan butun gun konuşmadiysa uykudan once bile bie yarim saat ayirabilir. Sizinkinin de ortasi yok.

Kıskançlık krizleri ve her şeyinize karışması iyi bir şey değil. Yarım saat ayirmamasi da normal değil. Çok çalışmasını bahane ediyor. Trip atarak çözülmez bu iş. Oturup düzgünce konuşacaksınız. Dinlemezse evlenmek için acele etmeyin.

Siz de onu ilgisiz bırakın.
Bazi erkekler ilgi isteyen kadınlardan daha çok uzaklaşıyor nedense zıt etki sanırım.

Kıskançlık krizlerini herşeyinize karışmasını normal karşılıyordunuz da şu hali mi anormal geldi gerçekten?
Ben normal demedim orda demek istediğim o denli bir insan nasıl bu kadar sakinleşti anlamında söyledim kıskançlık krizini de kendi kafanızda ne olarak yorumladiniz bilmiyorum açıkçası fakat sadece kiskaniyodu hepsi bu saygı her zaman gördüm seçimlerim karşısında karışmadı bana. Sadece su an kiskancligini dile getirmiyor hepsi bu .

Arkadaşlar kıskançlık krizi ustunden tavsiye almak istemiyorum bu konu hakkinda yazmayin lütfen 2 yıl önceki halini söyledim ve şu an oyle bi durumyok durum ilgisiz olmasi benim sorunum :KK43:

Ben normal demedim orda demek istediğim o denli bir insan nasıl bu kadar sakinleşti anlamında söyledim kıskançlık krizini de kendi kafanızda ne olarak yorumladiniz bilmiyorum açıkçası fakat sadece kiskaniyodu hepsi bu saygı her zaman gördüm seçimlerim karşısında karışmadı bana. Sadece su an kiskancligini dile getirmiyor hepsi bu .
İnşallah eski haline döner o zaman madem öyle mutlusunuz.

4 yıldır birlikteyiz ve bir buçuk yıl önce sözlendik bahara evleniyoruz. Fakat ilişkinin ilk 2 yılında çok ilgiliydi sürekli arardı kıskançlık krizlerine girer herseyime karışırdı aşırı ilgiliydi. 1 buçuk yıldır işi yüzünden ayda bir kez görüşüyoruz izin alamıyor ve 15 saat çalışıyor ilgisiz olmadığını yakında evlencegimiz için çok çalıştığını (esyalari kendisi alıyor ) ve halinin kalmadığını söylüyor. Aramızda bi soğukluk falan yok herşey ayni birbirimize karşı ama yarım saatini bile ayırmıyor nadiren arıyor. Ben anlamadım napmaliyim ? Sürekli söyleniyorum hergun ilgisizsin falan diye ama kuruntumu yapıyorum sizce ?
Biraz anlayışlı olun, adam maddi kaygılar içinde siz ise bencillik yapıyorsunuz, güzelce konuşun ve anlayışı olun birbirinize...

Hergun 15 saat değil normalde 12 saat ama yinede yarım saat de olsa yazamaz mi yani ne biliyim telefonu tutcak halim yok diyor

Aşırı kıskançlık krizine giren biri seni sevdiği değil de aslında güvenmediği anlamına gelir...

Adam 15 saat çalışıyor bütün eşyayı o almaya çalışıyor....
Ozaman sende çalış sende biraz eşya al da adam o kadar sıkıntıya girmesin....
Almadığımı nereden biliyosun ?

Bu ilgi değil yalniz, bu bir sorunmuş. İlgi, sevgi sandiginiz şeylere bakin ya sonra niye kadina siddet oluyor...

Gunde yarim saat ayirmamakta fazla, insan butun gun konuşmadiysa uykudan once bile bie yarim saat ayirabilir. Sizinkinin de ortasi yok.
Ben bir şey görüştüm; dayak yiyen kadın , seviyor ki dövüyor diyordu :KK70:
Adamın belini bükmüşsün , adam çalışmaktan , düşünmekten hali kalmamış. Hala napayım diyorsun. Bak sana kesin bir çözüm. Borcun altına sende elini koy. Yarısını da sen karşıla. Bakayım halin kalıyor mu böyle boş beleş şeylere.

Aşırı kıskançlık krizine giren biri seni sevdiği değil de aslında güvenmediği anlamına gelir...

Adam 15 saat çalışıyor bütün eşyayı o almaya çalışıyor....
Ozaman sende çalış sende biraz eşya al da adam o kadar sıkıntıya girmesin....
Alamaz o bi evin bi kızı :KK70: pirenses 🤘
Hem kız almak kolay mı ????????

Hergun 15 saat değil normalde 12 saat ama yinede yarım saat de olsa yazamaz mi yani ne biliyim telefonu tutcak halim yok diyor
Öylemi diyorsunuz 🙄
Kemiklerim ağrıyo napiyim
Beden gücüyle çalışan bir işse yorulması çok normal, işinin zorluğunu sen daha iyi bilirsin. Hep mi bu şekilde olacakmış? İleride çoluk çocuk olunca aynı şekilde devam edecekse sıkıntı bilemedim..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X