Sevgilim çift kişilikli gibi

mathildanefer

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2023
5
4
Arkadaşlar hepimize merhaba bu konuda yardımınıza acilen ihtiyacım var

Bundan iki yıl önce sevgilim olan ve halan bu gün ilişkimizin devam ettiği adama bundan iki yol önce bir mesaj geldi eski sevgili tarafından
Bende mesaj baktım ve eski sevgili ile arasında geçen ilişki hakkında bazı konuşmalar gördüm işte kız neden beni bıraktın ben seni seviyordum evet seni aldattım ama sana çok aşığım şu an evli olmama bir şeyleri değiştirmez o gün sen bize geldiğinde neden aramızda cinsel olarak bir şey yaşamamıza izin vermedin gibi ve türevleri olan bir konuşma geçti hepsini bana okuttu hepsini okudum bende kendi adıma kıza bir kaç cümle yazıp evli olduğu kocasını sevmiyor bile olsa eşinden bir çocuğu olduğunu ve bu şekilde davranmaması gerektiğini söyledim

Olay kapandı aradan uzun bir süre geçti ilişkimin üçüncü yılında 27 Temmuz 2023 yılında erkek arkadaşımla aramda bazı sorunlar oldu ve bu gün daha bu sabah bir kaç olay yaşadık ve sen beni kıskanmıyorsun sevmiyorsun bende böyle bir yol izledim dedi aslında iki yıl önce o mesajları yazan kendisiymiş aslında öyle biri yokmuş ve ben ona sevgimi göstermediğim için onu kıskanmadığım için böyle bir yol izlemiş arkadaşlar bende erkek arkadaşımda yaşı ilerlemiş işinde gücünde kısacası akli melekleri yerinde olan bir çiftiz en azından ben öyle sanıyordum bu basıl bir durum bir insan nasıl olmayan bir kişi adına hesap açıp birini kandırır bu hastalık lütfen bana bu konuda ne yapmam gerektiğini söyleyin sağlıklı değil gibi geldi bana birminsan nasıl kıskanılmadığı için sevilmediğini düşünüp olmayan biri kılığına girip böyle bir konulma yapar adam resmen benimle Başka bir kişiymiş başka bir kızmış gib mesajlaştı lütfen bana yardımcı olun

O zaman ilk ve tek değildir. Hatırladığınız var mı böyle kıskandığınız büyük bir olay?

Hiç güvenilir değil bence,her zaman onun aklından ne geçiyor, acaba ne planlıyor diye şüphe olacaktır sizin için👍

O zaman ilk ve tek değildir. Hatırladığınız var mı böyle kıskandığınız büyük bir olay?
Ben kıskanmam ki bir insan bir çift birbirini seviyorsa saygı duyuyorsa ne gerek var böyle şeylere hayatımda ilk defa böyle durum yaşadım şok içindeyim ne yapmam gerektiğini bilmiyorum beni sevmene ihtiyacım vardı diyor ben zaten seninleyim bu nasıl bir düşünce tarzı şaşkınlık içindeyim hiç böyle bir olay olmadı kıskandığımı vs hiç hatırlamıyorum

Yalan söylüyor, aldatılmışsınız.
Bana da öyle geliyor dedim bende zaten o zaman sen kendi sevgi anlayışını aramak için beni aldatmışsındır diye söyledim kendisine saçmalama ne diyorsun dedi ama inanmıyorum böyle hastalıklı bir şeyi yapan aldatır diye de düşünüyorum ne yapmam lazım kafam karışık sanırım hemen kurtulmam lazım

Bana da öyle geliyor dedim bende zaten o zaman sen kendi sevgi anlayışını aramak için beni aldatmışsındır diye söyledim kendisine saçmalama ne diyorsun dedi ama inanmıyorum böyle hastalıklı bir şeyi yapan aldatır diye de düşünüyorum ne yapmam lazım kafam karışık sanırım hemen kurtulmam lazım
Bana soruyorsanız 2 yıl önce olan olayda zaten bırakmıştım adamı, hastalıklı bir şey yok dümdüz aldatmış.
Çift kişilik filan yok yani.

Ben kıskanmam ki bir insan bir çift birbirini seviyorsa saygı duyuyorsa ne gerek var böyle şeylere hayatımda ilk defa böyle durum yaşadım şok içindeyim ne yapmam gerektiğini bilmiyorum beni sevmene ihtiyacım vardı diyor ben zaten seninleyim bu nasıl bir düşünce tarzı şaşkınlık içindeyim hiç böyle bir olay olmadı kıskandığımı vs hiç hatırlamıyorum
Sırf siz kıskanın diye yine böyle saçma bir tezgah kurmuştur bence ama kıskanç değilsiniz madem, hatırlamıyorsunuzdur belki. Belki de bu dediği yalan? Yani o konuşma gerçekti ama böyle kıvırıyor? Bilemedim ama hiç sağlıklı değil, hatta korkunç ve ergence. Diyecek bir şey bulamadım 😕

Kıskanılmak ve arzulanmak adam için bir hedef belli ki, iki yıl önce bunun için kurgu yapan, bugün karşısına bu isteğini doyuracak bir fırsat çıkar çıkmaz değerlendirir, sırf kendini arzulanan ve istenen hissetmek için

Tövbe yarabbim.
Yapmış olabilir gerçekten.
Kızlar yapar böyle şeyler erkeğe hiç yakışmıyor.

Benimde ex böyle imamlarda bulunurdu kıskanayım diye .
Hatta seni böyle tavladım demişti ki alakası bile yok ben sevmek istemiştim ve mantıklı bir aday olarak görmüştüm onu .
Çok fazla detaylı tanıma şansım olmamıştı zaten uzak mesafeydi.
Garip garip hareketler ne bilim o yüzden adam gerçekten yapmış olabilir bunu.

Onu en iyi tanıyan sensin. Biz bir davranışına göre bunu bilemeyiz. Ama sen ne hissediyorsan odur. Hislerine güven.

Tam bir ergen. Bu sizin başınızı çok ağrıtır. Birde hep söylerim, istediği birşey olsun diye yalan söylemek, sizin durum bundan beş beter, çok aşağılık bir olay
Bende sizin gibi düşünüyorum aynı hayatı paylaştığın bir insanın yüzüme ona yaşan söylediğini onurlandırdığı bilerek bakmak onu salak yerine kıymaktır bu gerçekten şok içindeyim kendi kurmuş oynamış beni de oynatmış şaşırdım kaldım yorumunuz için teşekkür ederim

Sırf siz kıskanın diye yine böyle saçma bir tezgah kurmuştur bence ama kıskanç değilsiniz madem, hatırlamıyorsunuzdur belki. Belki de bu dediği yalan? Yani o konuşma gerçekti ama böyle kıvırıyor? Bilemedim ama hiç sağlıklı değil, hatta korkunç ve ergence. Diyecek bir şey bulamadım 😕
Evet çok haklısınız belkide olay gerçek ve daha kötüsü olmasın diye böyle yapıyor hastalıklı ve kesinlikle sağlıklı olduğunu düşünmüyorum Allah hepimizi korusun böyle tiplerden neresinden dönersek kardır diye düşünmek lazım yorumlarınız için teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻

X