Sevgilim eski sevgilimle arkadaşmış?

Kızlar sevgilimin eski sevgilimle arkadaş olduğunu öğrendim.Ve sevgilim bunu bildiği halde benden saklamış.Dün öğrenince her şeyi bitirme noktasına geldim ama bana yalvardı durmadan aradı konuşmak istedi yüz yüze konuştuk ve benim için herkesi hayatından çıkarabileceğini söyledi ben dedim ki eğer o hayatında olacaksa ben yokum .Sonuçta o insanla geçmişte bir şeyler yaşadım ve şuan sevgilimle arkadaş olduğunu öğrendim.Sevgilim wp tan engelledi her yerden sildi engelledi onu ama ona olan güvenim çok azaldı.Bunu en başta beni kaybetmemek için söylememiş .Telefonunda kanka diye kayıtlıydı yani yakın olmasalar niye öyle kaydetsin.Sizce ne yapmalıyım kızlar.Sevgilimi seviyorum o da beni seviyor gibi duruyor hali hareketleri.Benim için çaba göstermesi vs.Ama bu olay yüzünden artık şüphe duyar oldum sizce ne yapmalıyım?
Mesafe koyardı zamanla görüşmezlerdi zaten engele gerek var mı diyenlerdenim ben de.
Ama yine de insan yaşamadan bilmez

Hmmmm kendi kendine darbe yapmış gibi görünüyor burdan sevgiliniz aman ha dikkat

Valla bildiğim kadarıyla bir süre çekti gitti erkek kardeş. Bir süre de konuşmadılar. Sonra o da evlendi. Biz de şok olduk olan bitene. (komşuydular) Etraf da şoku atlatınca alıştı sanırım 🤗
İyi bir taraf tepki göstermiş bari ama o kardeşin karısının yerinde olsam bunu duyunca kesin boşanırdım garanti o psikoloji ile evli kalamam🙄

Benim eskiden sevgili oldugum cocukla bir arkadasim sevgili olmustu ve tesadufen ortaya cikmisti bu. Benim icin sorun yok demiştim arkadasliğimiz da bozulmamisti, sevgilsinden de ayrilmamişti.
🙄 Sonuçta hislerimin kalmadigi bir adam icin niye arkadasligimiz bozulsun. O arkadasim simdi baskasiyla evli ve biz 10 seneden fazladir hala arkadaşiz.

Bu kadar kiyameti kopartcak bir sey goremiyorum.

Kızlar sevgilimin eski sevgilimle arkadaş olduğunu öğrendim.Ve sevgilim bunu bildiği halde benden saklamış.Dün öğrenince her şeyi bitirme noktasına geldim ama bana yalvardı durmadan aradı konuşmak istedi yüz yüze konuştuk ve benim için herkesi hayatından çıkarabileceğini söyledi ben dedim ki eğer o hayatında olacaksa ben yokum .Sonuçta o insanla geçmişte bir şeyler yaşadım ve şuan sevgilimle arkadaş olduğunu öğrendim.Sevgilim wp tan engelledi her yerden sildi engelledi onu ama ona olan güvenim çok azaldı.Bunu en başta beni kaybetmemek için söylememiş .Telefonunda kanka diye kayıtlıydı yani yakın olmasalar niye öyle kaydetsin.Sizce ne yapmalıyım kızlar.Sevgilimi seviyorum o da beni seviyor gibi duruyor hali hareketleri.Benim için çaba göstermesi vs.Ama bu olay yüzünden artık şüphe duyar oldum sizce ne yapmalıyım?
Çok değişik işler , bence ikisiyle de asla görüşmeyin..

X