sevgilim evlenmek istemediğini söyledi

1 buçuk yıllık güzel giden bir ilişkim vardı. Son bir aydır sebepsiz yere benden uzaklaştığını hissediyordum. Bu durumu çok çalışmasına işlerine bağladım ama telefonlarım da açılmamaya başlayınca sebebini sorum. Bana ben evlenmek istemiyorum dedi. o kadar öfkeliyim ve kırgınım ki. bayramda nişan yaparız diye beklerken birden kendimi yalnız buldum. O kadar canım yandı ki ben de zorla güzellik olmayacağını ve kendine iyi bak hoşçakal diyip noktaladım. Doğru mu yaptım hata mı yaptım bilemiyorum : bundan sonraki süreçte ne yapmalıyım Ya da nasıl davranmalıydım.

Gayet doğru yaptın.

Gelecekten beklentiniz farklıymış bitirmekle doğru karar vermişsiniz, ömrünüzü birilerine birşeyleri kabul ettirmeye çalışmakla heba etmemiş oldunuz

Ne güzel yazmışsınz ya günümüzdeki kadınlar aynen de böyle yapıyor erkekleri iyice şımarttılar valla.
Nerdeyse erkek lobisinin bu konuda algı operasyonu yarattığını falan düşünmeye başlayacağım valla. Malum her işi bedavaya getirmenin ustasıdır onlar

Yaşınızı merak ettim. Bayramda Nisan bekliyorsaniz demek ki size o hissi vermiş. İstemiyor ise size bunu çok net ifade etmiş bence en doğrusunu yapmışsınız zaten yapacak başka bişey de yok.Ancak neden bu noktaya geldiği ile ilgili de konuşuşabilirsiniz

Yaşınızı merak ettim. Bayramda Nisan bekliyorsaniz demek ki size o hissi vermiş. İstemiyor ise size bunu çok net ifade etmiş bence en doğrusunu yapmışsınız zaten yapacak başka bişey de yok.Ancak neden bu noktaya geldiği ile ilgili de konuşuşabilirsiniz
30 yaşındayım. Bu saatten sonra geri dönüş zor olur ki neden bu hale geldiğinin konuşulmasının bir önemi var mı emin değilim. Ayrıca bana bunu söyleyen bir adamı ben arayıp neden böyle oldu demek istemiyorum

1 buçuk yıllık güzel giden bir ilişkim vardı. Son bir aydır sebepsiz yere benden uzaklaştığını hissediyordum. Bu durumu çok çalışmasına işlerine bağladım ama telefonlarım da açılmamaya başlayınca sebebini sorum. Bana ben evlenmek istemiyorum dedi. o kadar öfkeliyim ve kırgınım ki. bayramda nişan yaparız diye beklerken birden kendimi yalnız buldum. O kadar canım yandı ki ben de zorla güzellik olmayacağını ve kendine iyi bak hoşçakal diyip noktaladım. Doğru mu yaptım hata mı yaptım bilemiyorum : bundan sonraki süreçte ne yapmalıyım Ya da nasıl davranmalıydım.
Merhaba çok doğru ve olgun davranmışsın bence zaman kaybı madem seninle bir hayat paylaşmayacak ne diye zamanını çalıyor emin ol önünde daha güzel günler var bunlar nasip işi zamanında bana da öyle olmuştu şuan çok mutlu bir evliliğim var iyi ki onunla olmamışım diyorum her duruma şükretmek lazım 🙏🏼 zor senin için ama emin ol sen çok iyi yaptın gelip sana yalvarması bile an meselesi böyleleri sonradan oyalayacak birini bulamayınca yine aynı yere dönüyor :) asla kabul etme böyle şey olursa tam tersine bu Saaten sonra yapman gereken şey gezip tozup hayatına bakmak olsun.. gençsin :) tadını çıkar

Ayni durumda olan arkadasim var 6 senedir her sene nisanlanicaz diye bekliyor ayrilik yakin bilmiyorum eger beklentileriniz farkliysa beklentilerinizi karsilayamayacaksa ileride uzulursunuz dogrusunu yapmissiniz

Merhaba çok doğru ve olgun davranmışsın bence zaman kaybı madem seninle bir hayat paylaşmayacak ne diye zamanını çalıyor emin ol önünde daha güzel günler var bunlar nasip işi zamanında bana da öyle olmuştu şuan çok mutlu bir evliliğim var iyi ki onunla olmamışım diyorum her duruma şükretmek lazım 🙏🏼 zor senin için ama emin ol sen çok iyi yaptın gelip sana yalvarması bile an meselesi böyleleri sonradan oyalayacak birini bulamayınca yine aynı yere dönüyor :) asla kabul etme böyle şey olursa tam tersine bu Saaten sonra yapman gereken şey gezip tozup hayatına bakmak olsun.. gençsin :) tadını çıkar
Olay çok taze zaman zaman pişmanlık hissi gelyor zaman zaman da aferin iyi yaptın kızım diyorum. çok karışık duygular içerisindeyim. Sözleriniz bana o kadar iyi geldi ki

Olay çok taze zaman zaman pişmanlık hissi gelyor zaman zaman da aferin iyi yaptın kızım diyorum. çok karışık duygular içerisindeyim. Sözleriniz bana o kadar iyi geldi ki
Pişmanlık yaşıyacağın bir şey yok bence kimse hemen evlenmek zorunda değil hazır hissetmeyebilir birtakım başka planları olabilir ama sana güzel dille , şuan erken biraz daha birbirimize zaman tanıyalım nişan felan yaparız vs. Diyebilirdi ama sana ilgisi azalmış ve ciddi olmadığını dile getirmiş pişman olması gereken kişi kendisi bence

merhaba... 1 yıllık bir ilişkim var. uzaktan yürütmeye çalışıyoruz. ramazan bayramında nişan yapmayı planlıyorduk. bugün ise şakayla karışık bana çirkinleşmişsin dedi. ben de kızdım çirkinsem bida arama dedim. tamam diyip kapattı. daha sonra ben aradım açmadı ve fark ettim ki beni instagramdan silmiş ve aramalarımı engellemiş. ortada başka hiçbir problemimiz yoktu. sadece böyle bir konuşma geçti. ne yapacağımı bilmiyorum çok üzgünüm. sizce geri döner mi ve ben ne yapmalıyım
Sebepsiz yere ? Güzel giden ilişki ?

30 yaşındayım. Bu saatten sonra geri dönüş zor olur ki neden bu hale geldiğinin konuşulmasının bir önemi var mı emin değilim. Ayrıca bana bunu söyleyen bir adamı ben arayıp neden böyle oldu demek istemiyorum
İllaki bir iletişiminiz olur. Karar sizin tabi ki🙏fikir istediğiniz için yazdım yoksa your life your rules 🙋

Olması gerekeni yapmışsınız. İlla farklı düşünen olacaktır ama ben ciddi düşünmeyen benimle bir aile kurmak istemeyen biri ile olmak istemezdim

Yol ver gitsin, gönülsüz aş ya karın ağrıtır ya baş. İtekleme ile evlilik olmaz es kaza olursa sonu mutlu bitmez🤷🏻‍♀️

En güzelini yapmışsınız. Boşu boşuna zamanınız gidecekti başka bir şey değil.

sen böyle yazınca o ne yaptı?

Yola ikna edilmişlerle değil inanmışlarla çıkılır. Size 1 yılda yapmadığını bir başkasına 1 ay da yapar. Bence evlilik istemiyor değil sizinle evlenmek istemiyor. 😥

Tabiki doğru yapmışsınız sizi istemeyeni siz hiç istemeyin.

X