Sevgilim için ben yaptım =)

ellerine sağlık bacım yaaa

sağolun ciciler..başka böyle ilginç fikirleri olan varmı ? :icecream: benimkinin doğum günü yaklaşıyoda zemuszemus değişik fikirlere ihtiyacım var :jeyyar:

cnm ben sen cvp vermeden önce nası yaptığını şöyle bi düşündümde kumaşa bastırmıştır resimleri dedim,ölede olabilirmi sence çünkü kağıtla pek sağlam olmazmış gibi gelio?.

cnm ben sen cvp vermeden önce nası yaptığını şöyle bi düşündümde kumaşa bastırmıştır resimleri dedim,ölede olabilirmi sence çünkü kağıtla pek sağlam olmazmış gibi gelio?.

canım asetat kağıdı normal kağıt gibi ince değilki..sert ve şeffaf..şeffaf olduğu içinde ışığı yaktığında fotolar çok hoş görünüyo..kumaşa bastrsan aynı sonucu elde edeceğini sanmıyorum..yani geçirgenliği çok az olur ve fotolar hoş görünmez:eek:lmaz: hem daha pahalıya mal olur hem de istediğin sonucu elde edemezsin bence..

bide ortamı çok karartıyomu kullanrken?kaydirigubbakcemile5

odasında kullandığı ampul zaten tasarruflu ampuldü.tasarruflu ampulle tavsiye etmem kaydirigubbakcemile3 tabi etkiliyo ama çok değil..normal ampulle hiç etkilenmez diye düşünüyorum a.s.

teşekkürler cnm cevapların için denemeye çalışcamopuyorumnanaktan

canım harika olmuş ya emeğine sağlım iii fikir ya hakkaten tebrik ederim.sevgilin yaratıcı bi kız arkadaşı olduğu için çok şanslı valla......ama resmi neye bastırdın anlamadımm

canım harika olmuş ya emeğine sağlım iii fikir ya hakkaten tebrik ederim.sevgilin yaratıcı bi kız arkadaşı olduğu için çok şanslı valla......ama resmi neye bastırdın anlamadımm

sağol tatlım :kedi: ben de çok şanslıyım ama:asigim: kırtasiyeye gittiğinde asetat kağıdı dediğinde anlar onlar ama ben bi tane örnek koyayım

benim bastırdığım asetat kağıdı A4 boyutundaydı..bu baya küçük..kadının çiçeği çizdiği şeffaf kağıt a.s.

çok orijinal bi şey olmuş gerçekten çok beğendim ellerine emeğine sağlık

cok güzel bişi bu yaa bayıldımmm... umarım bende yapabilirim delikafadulden

müthiş bir fikir yerimseniben
çok güzel olmuş emeğine sağlık

Harika olmuş, çok beğendim. Nasıl yaptığını paylaşır mısın? Kullandığın malzemeler neler?

Harika olmuş, çok beğendim. Nasıl yaptığını paylaşır mısın? Kullandığın malzemeler neler?

tşk ederim canım opuyorumnanaktan 2. sayfada anlattım nasıl yaptığımı..ordan bakarsın canım biraz uzunda -tatlicadiarzu-

bu asetat kagıdı sanki yağlı kağıda benziyo resimden gördüğüm kadarıyla?..

X