Sevgilim ve sosyal medya sorunu

Sevgiliyken hep ilk eşim paylasirdi pp falan yapardı ben evlendikten sonra pp yaptım mesela ve sonrasında ben hikaye atmak istiyodum on da akrabalar vardı orali olmuyodu ama sonra akrabalar beni de ekleyince bu sefer bende paylaşmadim sonra paylaşmak saçma geldi insanlar niye görsünki naptigimizi ne ettigimizi diye zaten nazar değdiriyolar 😂 ama bence o da akrabalardan paylasmiyodur cok konuşuyolar ya

Merhaba arkadaşlar bir derdimi paylaşmak istiyorum görüş almak istiyorum.
Sevgilimle aramız iyi bir sorun yok uzun zamandır da hayatımızdayız birbirimizin.Aileler biliyor aktif olarak ailesiyle de görüşüyorum hatta kendisi istiyor görüşmemi.Ciddi düşünüyoruz.Ama aklıma takılan bir durum var.Cok sosyal medya kullanan biri değil takip ettiği kişileri görüyorum ailesi ve akrabası erkek arkadaşları ekli,her neyse ben onunla olan fotoğrafımızı profil yapıyorum onunda hoşuna gidiyor ama o bir kez olsun yapmadı takılacak bir sorun mu bilmiyorum ama kendimi kötü hissediyorum insan ister istemez üzülüyor.
Mesela arkadaşlarıyla dışarı çıktı arkadaşının storysini hikayesine ekliyor.
Denemek amaçlı bende onunla olan fotoğrafımı hikayeye attım onu da etiketledim,ama kendisi paylaşmadı arkadaşlarıyla olanı paylaşmıştı.
Bu şekilde çok kafama takıyorum bunu ona da açıkladım söyledim haklısın aticam yapıcam diyor devamı yok canım aşırı sıkkın bu duruma ne yapayım bilmiyorum onu yapana dek huzurlu olamayacağım sanırım 🥺
Ne yapmalıyım bu durumda
Şunu da ekleyeyim bu durumun sebebini sorduğumda bana akrabalar beni darlayacak arayıp soracaklar falan diyor sürekli konuşmak isteyecekler diyor. Bilmiyorum gerçekten..
Profilinde sizinle hiç mi fotoğrafınız yok, yoksa sadece hikayelerden alıntı mı yapmıyor

Ben sosyal medyayı severim vakit geçiririm eşimi paylaşmadım sevmiyorum aldatmış mı oluyorum yedeğim de yok yani 😅 hiç takılmıyor böyle şeylere allahtan.

Ben sosyal medyayı severim vakit geçiririm eşimi paylaşmadım sevmiyorum aldatmış mı oluyorum yedeğim de yok yani 😅 hiç takılmıyor böyle şeylere allahtan.
Paylaşım yapmayı sevmemek ayrı bir şey. Her haltı paylaşırken sorun yok sadece iş hayatındaki insanı paylaşmaya gelince ben paylaşmayı sevmiyorum demek ayrı şey. Eşiniz de okeyse o başka mevzu tabi, burda konu sahibi paylaşılmak istiyor.

Siz de aynısını yapın o zaman , sizin meraklı akrabanız yok mu ? Sorarsa da elalem çok sormaya başladı dersiniz . Hatta onu kesin kendinizi story atın bakalım ne diyecek paşam. Bu arada biz de vıcık vıcık atmayız kocamla ama yine de hoş değil tavrı

Akraba bahane bence...Sonucta insanin icinden gelir ve paylasirken belli kisilere kisitlama koyabilme sansi da var..Evlilige karar vermis erkekler bakiyorum da paylasiyorlar 1 tane bile olsa eger cok dindar falan degilse...Bence bu sahis senle evlenmeyi dusunmuyor..evlilikle ilgili bi yokla bak yan cizecek

X