sevgilim yalan mı söylüyor

loseyoutoloveme

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2021
10
11
21
merhaba arkadaşlar bu hesabı sizden bu konu hakkında bir görüş almak için açtım.
benim bir çocukla yaklaşık 5 aydır resmi olarak bir ilişkim var ve bu çocuk 2 senedir tanıdığım biriydi ama bir dönem aramız açıldı ve 9 ay önce iletişimi (bu sefer romantik anlamda) tekrardan sağladık.
9 ay önce iletişimi sağladığımızda bir önceki iki senelik ilişkisinin aylar önce bittiğini söylemişti.biz flört dönemindeydik ve ufak şeyler hariç her şey güzeldi.sonradan gözüme bazı davranışları takılmay başladı başka bir kıza bebeğim dediğini gördüm mesela benim sevgilim de yaşadığı yerde ilgi çeken ve bilinen bir isimdir,kızların da yoğun ilgisi oluyor ona karşı.ben onu bu nedir gibisinden yaklaşınca beni abartmakla suçluyordu.böyle olaylar yaşadıkça ben uzaklaşmak istedim 2-3 gün dayanabiliyordum sadece.neyse bir şekilde mart ayında ikimizin de birbirimize karşı duyguları tam anlamıyla oluştu ve sevgili olduk.ben çok mutluydum o dönemlerde.yakın bir zamanda bu mutluluğum bozuldu.başka biriyle ilişkiye girdiğini öğrendim.ne zaman diye sorunca ilk seninle terkardan konuşmaya başlamadan önceydi dedi sonra senden sonraydı dedi sonra ocak ayındaydı diye hikayesini birkaç kere değiştirdi.yakın zamanda askere gidicek diye ve sevdiğim için benle sevgili olmadan önce olmuş diyerek kendimi bir şekilde sakinleştirdim atlattım bir şekilde sonra sevgilim gitti.giderken instagram hesabını da kapatmıştı.
bir gün fark ettim ki hesap açık ama ailesinden kimse bilmiyor bu durumu.hesaba mesaj atınca hesapta olan kişinin eski sevgilisi olduğunu öğrendim.kızla iletişim halindeyken bir anda senin sevgilin bana çok değer veriyor ben onunla istersem konuşabilirim hiçbir şey diyemezsin tarzında bir üsluba geçti ben de o sana değer vermiyor dedim.sonra birkaç tane ekran görüntüsü atmasıyla dünyam başıma yıkıldı.
attığı sslerden iki tanesi biz flörtleşirkenki 4 ay içinde bir zamanda konuşulmuş,ona nasıl onu unutamadığını,ayrılıklarının onu nasıl etkilediğini anlatmış.asıl beni mahveden ekran görüntüsü 29 mart tarihine ait yani biz bir aydır sevgiliyken konuşulmuş.aralarındaki konuşmada sevgilim kıza diyor ki "ilerde çocuğun olduğun zaman benim adımı koy ben de senin adını koyarım bilirsin yapıcağım dediğim şeyi yaparım biz yapamadık belki onlar yapabilir"
bunu söyleyen çocuk bana 3 gün öncesinden
"bana güvenebilirsin,ben sana sevgili,abi,arkadaş olucağım.seni çok seviyorum,yalnız değilsin sevgilim"gibisinden iddialı mesajlar atıyordu.
askerde olduğu için en ufak bir iletişim kurmadım bu ekran görüntülerini okuduktan sonra.
kız kardeşi telefonda konuşurken böyle böyle demişsin diye hesap sormuş ona.
"o da (bana) söyle ki onları ben yazmadım çocuklar dalga geçmek izin yazıyorlardı,yemin ederim.ben söz verdim bir daha konuşmadım o kızla."
yani topu arkadaşına atmış ve bu mesajlar gecenin 2.30unda konuşulmuş şeyler.
üstüne üstlük kullandığı kelimeler ve emojilerden bile mesajı yazan kişinin o olduğunu anlayabiliyorum.insan tanımaz mı her gün konuştuğu insanın konuşma şeklini.
yalan söylerek bu işin içinden çıkmaya çalışıyor.
bu beni ikinci kandırışı ve hayal kırıklığına uğratışı.kaç gündür kendime diyorum ki ona içini dök rahatla ve ayrıl ama bir yanımda diyor ki senden gelecek en ufak şeyi bile hak etmiyor.bir şey söyleme ki kendi kendini yesin orada.
çok sevdiğim biriydi.bu kadar karaktersiz olabiliceğini hiç düşünmezdim.kendimi çok kullanılmış hissediyorum.ben ona çok güveniyordum bu kadar boş biri olduğunu görmek beni gerçekten çok üzdü.
şu an o kızı sevdiğini düşünmüyorum ama biz onunla gelecekteki çocuklarımız nasıl olur diye anlamsız hayaller kurarken onun ona senin adını koyarım demesi bana biraz koydu ve gözümdeki bütün gelecek ihtimallerini öldürdü bir anda.
zamanında bana çok farklı hikayeler anlatmıştı o kız hakkında ayrıldığımızda hiç umursamadım gibisinden.
ilişkimiz tamamen yalanlar üzerine kuruluymuş da ben bilmiyormuşum.
bana yapıcağı herhangi bir açıklamaya bir karşılık vermeli miyim ne hissettiğimi duymayı hak ediyor mu emin değilim.
ve evet 18 yaşındayım.yaşım küçük ve derdim büyük bir dert değil.sadece yaşadığım bir şeyi aktarıyorum o kadar.benim suçum değil karşıma böyle bir insanın çıkmış olması.

Son düzenleme:
Bana bir üyeyi hatırlattınız, hem de çok ama çok fazla. Neyse.

bu adamdan olmaz, terbiyesizin teki. Arkanızda bırakıp önünüze bakın.

yani özür dilerim ama dayanamayacağım, şu yazdıklarınızı bir okur musunuz? O kadar saçma ki olaylar. Yani bize soracak bir şey de yok. Adam leş. Kurtulduğunuza şükredin diyeceğim ama siz kesin barışmaya çalışacaksınız.

yani özür dilerim ama dayanamayacağım, şu yazdıklarınızı bir okur musunuz? O kadar saçma ki olaylar. Yani bize soracak bir şey de yok. Adam leş. Kurtulduğunuza şükredin diyeceğim ama siz kesin barışmaya çalışacaksınız.
ben sadece herhangi bir açıklama yapmalı mıyım diye sormak istemiştim.çok negatif yaklaşıyorsunuz.

Yaş 18 yazıyor ne çocuğu ne hayal etmesi
Fazla drama elbette kötü olaylarla karşılaşıp ders alıp devam edicez
Ayrılın,üzülün sonrası zaten bitecek süreç
Bu sadece

ben hani bu yaşta daha bilmem kaç ay konuştuğun kişiyle evlilik,çocuk hayal etmenin de sağlıklı olduğunu düşünmüyorum

yaşınız da çok küçük yani ondan normaldir böyle içselleştirmeniz

yapmayın açıklama salın gitsin ay ne açıklaması

Yaş 18 yazıyor ne çocuğu ne hayal etmesi
Fazla drama elbette kötü olaylarla karşılaşıp ders alıp devam edicez
Ayrılın,üzülün sonrası zaten bitecek süreç
Bu sadece

ben hani bu yaşta daha bilmem kaç ay konuştuğun kişiyle evlilik,çocuk hayal etmenin de sağlıklı olduğunu düşünmüyorum

yaşınız da çok küçük yani ondan normaldir böyle içselleştirmeniz

yapmayın açıklama salın gitsin ay ne açıklaması
evlilik ya da çocuk gibi bir düşüncem çoook uzun bir süre yok.sadece işte hayal kurmuş olmak için kurulan hayaller işte,boş şeyler.

teşekkür ederim yorumunuz için.

Hiçbir şekilde iletişime geçmeyin, hiçbir şeye cevap vermeyin. Bu onu yeterince ezecektir. Şu bahanelerde bir değişsin ya yok kuzenim yazdı, yok arkadaşım vs..🤦🏼‍♀

ben sadece herhangi bir açıklama yapmalı mıyım diye sormak istemiştim.çok negatif yaklaşıyorsunuz.
Ablacım diyorum bak sana, eğer sorun olmazsa tabi.

bak ablacım kızıyorum çünkü daha genceciksin, toysun. Eğer iyi değerlendirirsen bu gençliğini, önünde güzel seneler seni bekleyecek. O yüzden diyorum ki sana unut önüne bak, asla açıklama falan yapma.

bu adam sana denk veya layık birisi değil. Unut onu, hiçbir şey deme. Bırak ne yapıyorsa yapsın

Ay bana da birini animsatti ama uye adini bi turlu hatirlayamadim. Yine boyle gencecik bi kizdi ask hayati calkantili. Simdi de bunu hatirlamaya ugrasirim bi saat 🤦

bunu söyleyen çocuk bana 3 gün öncesinden
"bana güvenebilirsin,ben sana sevgili,abi,arkadaş olucağım.seni çok seviyorum,yalnız değilsin sevgilim"gibisinden iddialı mesajlar atıyordu.
askerde olduğu için en ufak bir iletişim kurmadım bu ekran görüntülerini okuduktan sonra.
kız kardeşi telefonda konuşurken böyle böyle demişsin diye hesap sormuş ona.
"o da (bana) söyle ki onları ben yazmadım çocuklar dalga geçmek izin yazıyorlardı,yemin ederim.ben söz verdim bir daha konuşmadım o kızla."
yani topu arkadaşına atmış ve bu mesajlar gecenin 2.30unda konuşulmuş şeyler.
üstüne üstlük kullandığı kelimeler ve emojilerden bile mesajı yazan kişinin o olduğunu anlayabiliyorum.
Bu çocuk çok fena, ikinizi de parmağında oynatıyor. Ay bi de ne keko ilişkiler bunlar ya, çocuklarımıza birbirimizin ismini koyalım falan sjsjsjdjdjdjdcn. Ne o kamil, aranızda sıra dağlar mı var iki başlı ejderha mı var, neyin tribi bu? Çocuk tam bir drama queenin erkeği. 🤣🤣🤣 Gönlü geçmiş nefsi geçmiyor kızdan, 3 kuruşluk edebiyatla aklını bloke ediyor kızın. Hadi o kız kanıyor, sen gördüğün halde nasıl sevgilin kalabiliyor, hırs mı yapıyorsun içinde bir yerlerde?

Güdük kazanova. Anası söylemese donunu kirli sepetine atmayı akıl edemez, kızların aklını almaya çalışıyor.
Herkese mavi boncuk, herkesle bir flörtözlük, herkesle yatıp kalkma, uçan kuşa hallenme, duran taşa kerkinme.
Biraz leş bir tipe benziyor, dramayı seviyor sanırım. Emin ol o yazdığı kız ve en tek değilsiniz. Senin yakaladığın sadece o mesajlaşma. Arada silinen, görmediğin, inst, wtsp daha ne yazışmalar konuşmalar vardır. Bu adamın karakteri kumaşı bu. Öğrendin artık bu huydan vazgeçmez. Bunu boşverip yoluna devam edecek olan sensin. Boşver bu dramatik Kıroyu önüne bak.

Not: Balık veya terazi burcu mu merak ettim. Onlar çok çapkındır da..

Ne olduğu baştan belliymiş ama siz görmek istememişsiniz.
Konuşursanız sizi kandirmasi muhtemel çünkü inanmak istiyorsunuz. Yani size gelip yaptım bir hata ama hatamı anladım bir daha asla dese kabul edecek gibisiniz. Konuşması bile kötüyken sizin canınızı sadece çocuğa konulacak isim yakiyorsa bence bu büyük bir sıkıntı. O yüzden konuşmaya gerek yok ne hali varsa görsün.

Ablacım diyorum bak sana, eğer sorun olmazsa tabi.

bak ablacım kızıyorum çünkü daha genceciksin, toysun. Eğer iyi değerlendirirsen bu gençliğini, önünde güzel seneler seni bekleyecek. O yüzden diyorum ki sana unut önüne bak, asla açıklama falan yapma.

bu adam sana denk veya layık birisi değil. Unut onu, hiçbir şey deme. Bırak ne yapıyorsa yapsın
çok teşekkür ederimm

Güdük kazanova. Anası söylemese donunu kirli sepetine atmayı akıl edemez, kızların aklını almaya çalışıyor.
Herkese mavi boncuk, herkesle bir flörtözlük, herkesle yatıp kalkma, uçan kuşa hallenme, duran taşa kerkinme.
Biraz leş bir tipe benziyor, dramayı seviyor sanırım. Emin ol o yazdığı kız ve en tek değilsiniz. Senin yakaladığın sadece o mesajlaşma. Arada silinen, görmediğin, inst, wtsp daha ne yazışmalar konuşmalar vardır. Bu adamın karakteri kumaşı bu. Öğrendin artık bu huydan vazgeçmez. Bunu boşverip yoluna devam edecek olan sensin. Boşver bu dramatik Kıroyu önüne bak.

Not: Balık veya terazi burcu mu merak ettim. Onlar çok çapkındır da..
oğlak burcu kendisi.karakter meselesi onunkisi beraber olduğu insanla pek alakası yok.iradesiz ve zevklerinin kölesi olmuş işte.

Ben iletişim kurmayarak orada kendi kendini yemesi planını sevdim ama umarım geri döndüğünde yine sizi bir şekilde kandırmaya çalışmaz. Bu arada soruya cevap vermemişim. Elbette yalan söylüor. Baştan sona hemde.
teşekkür ederimm
ben artık allah kurtardı diye düşünüyorum.
maksimum birkaç ay üzülüceğim sonra iyi ki kurtulmuşum diyeceğim iyice duygularımın etkisi geçince.her konuda aşır davranışları olan biriydi zaten.iyi oldu gerçeklerin ortaya çıkması benim için.

Ya bu kişiye bir şeyler yazmak ancak sizin ne kadar yaralandığınızı gösterir bu da çok saçma olur ve amann canım ne kadar üzülmüş yaa diyeceğini düşünmüyorsunuz herhalde sadece sizi küçük kendini içten içe güçlü görmesini sağlayacaksınız. Öyle insanlar sandığınız gibi masum değil insan içgüdüsü zarar verme eğiliminde ve bunu marifet sanmakla kurulu. Biraz halinize üzülse bile içten içe kusura bakmyın ama acı çekmeniz hoşuna bile gider. Aslında normal insanlar sadece halinize üzülür ama bu adam ilkel içgüdülerini bastıramamış bir leş. Yazacağınız açıklama onu üzmez nereden mi biliyorum? Çünkü bu insan sizinle beraberken başka biriyle bu kadar iddialı konuşmuş, zaten sizi üzüp üzmemek umrumda değilmiş yani üzgünüm ama umrunds değilmişsiniz yoksa sizi kaybetmemek için elinden geleni yapardı. Ama yapmamış üstüne batırmış. Sizin ona açıklama yapmanız halinize üzülsün istemeniz onu ne kadar kırdığını bilmeni istemeniz boş bir çaba çünkü bu aslında özür dile beraber olalım demek gibi bir şey. Hayır siz o yalancı insanı istemiyorsunuz o yüzden ona hiçbir şey yazmayın direkt engelleyin eğer bir şey yazarsanız da bu kısa, onu aşağılayıcı ve bir daha yoluna çıkmaması gerektiğini söylediğiniz bir şey olsun, tek cümle. Senin gibi biriyle daha fazla konuşmak kendime bir hakaret olur ancak yoluma çıkma bir daha deyin. Ama bana kalırsa bunu bile yazmayın çünkü ancak işleri kızıştırır ve bu malın sizle tekrar iletişime geçmesine olanak çıkarırsınız. Siz en iyisi her yerden engelleyin. Ulaşırsa kısa tek cümlenizi yapıştırısınız suratına.

Ya bu kişiye bir şeyler yazmak ancak sizin ne kadar yaralandığınızı gösterir bu da çok saçma olur ve amann canım ne kadar üzülmüş yaa diyeceğini düşünmüyorsunuz herhalde sadece sizi küçük kendini içten içe güçlü görmesini sağlayacaksınız. Öyle insanlar sandığınız gibi masum değil insan içgüdüsü zarar verme eğiliminde ve bunu marifet sanmakla kurulu. Biraz halinize üzülse bile içten içe kusura bakmyın ama acı çekmeniz hoşuna bile gider. Aslında normal insanlar sadece halinize üzülür ama bu adam ilkel içgüdülerini bastıramamış bir leş. Yazacağınız açıklama onu üzmez nereden mi biliyorum? Çünkü bu insan sizinle beraberken başka biriyle bu kadar iddialı konuşmuş, zaten sizi üzüp üzmemek umrumda değilmiş yani üzgünüm ama umrunds değilmişsiniz yoksa sizi kaybetmemek için elinden geleni yapardı. Ama yapmamış üstüne batırmış. Sizin ona açıklama yapmanız halinize üzülsün istemeniz onu ne kadar kırdığını bilmeni istemeniz boş bir çaba çünkü bu aslında özür dile beraber olalım demek gibi bir şey. Hayır siz o yalancı insanı istemiyorsunuz o yüzden ona hiçbir şey yazmayın direkt engelleyin eğer bir şey yazarsanız da bu kısa, onu aşağılayıcı ve bir daha yoluna çıkmaması gerektiğini söylediğiniz bir şey olsun, tek cümle. Senin gibi biriyle daha fazla konuşmak kendime bir hakaret olur ancak yoluma çıkma bir daha deyin. Ama bana kalırsa bunu bile yazmayın çünkü ancak işleri kızıştırır ve bu malın sizle tekrar iletişime geçmesine olanak çıkarırsınız. Siz en iyisi her yerden engelleyin. Ulaşırsa kısa tek cümlenizi yapıştırısınız suratına.
öncelikle çok teşekkür ederim cevabınız için.tam aklımdan geçenleri kelimelere dökmüşsünüz,ekran görüntüsü aldım yazdıklarınızı sık sık kendime hatırlatmak için okuyacağım

X