sevgilimden ayrlmal mym? ne olur akl verin.

bence bu adam evli..o kadar kesin diyorum evli..karısının yanında telefonu acamıyor.arada sırada acıyor sana "özledim,seviyorum" yazıp kapatıyor.annesinin hastalanması,arkadaslarıyla kampa bitmeside yalan..eşimin yanındaydım diyecek degilki..

benim bi arkadasım netten tanıdıgı birine kapıldı böyle..sevgili oldular sözde..cocuk telefonu 2 gün kapatlıyormus actıgında aynı senin sevgilinin yaptıgı gibi seviyorum falan diyormus.gündüzleri telefonu acıyormus aksam mesai bitiminde kapatıyormus telefonu.sonra bi gün cocugun hattından arkadasımı biri aramıs..arayan kim dersiniz.cocugun eşi..kadın telefonda nasıl aglamıs.bu adamın kacıncı böyle yapısı diye.onlar hiç görüsmemişti iş görüsme boyutuna gelmeden pisligin foyasını ortaya cıkardı Allah..

sanırım başka arkadaşlar da yorumlarında yazmışlar ama, bu adam evli olmasın???

Bas tekmeyi canim bu neya ilgisiz evlimi ne acaba

bencede bu iş yogunlugu değil baska birsey var hemde bayagı büyük birsey öyle basit falanda değil basbayagı yalan atıyor bu adam çünkü

yarın bugün bitcek bi ilşki...uzatmaları oynuyosunuz canm şakkıdı

ıki kez gördüğünüz bir adamla evliliği düşünebilmenizi anlayamadım.
Telefon,internet aracılığıyla o kişinin hayatı,davranışları,kendisi hakkında fikir sahibi olamayacağınız belli.
Yanınıza gelmeme durumunu cinselliğe bağlamışsınız çok saçma,adam sizinle sevişmek için değil sizi özlediği için yanınızda bulunmalı zaten.
Benim babamda,abimde iş adamı.
Evet,yoğunlukları bazen çok bunaltır derecede olabiliyor ama;
Günlerce ortadan kayboldukları ya da onlara ulaşamayacağımız anlar olmuyor elbette.
Abim,şirketin genel müdürü olmasına rağmen çıktığı yurtdışı iş gezilerinde dahi sizin sevgiliniz gibi gizemli adam kılığına bürünmüyor emin olun.
Genelde kullandığı telefon hattı hariç,özel bizim her zaman ulaşabileceğimiz başka bir hattı vardır ve hiçbir zaman iletişim kopukluğu yaşanmaz aramızda.
Önemli toplantıları ya da ihaleleri olduğunda da,çalışma odasındadır genelde veya şirkette sabahlarlar yönetim kurulu olarak nadirende kendine ait bir dairesi vardır eve uğramayacağını söyler orada hazırlanır.
Siz fazla inanmışsınız bu yoğunluktu,toplantıydı.. hikayesine.
Ki,sevgiliniz arkadaşlarıyla mangal partilerine,kamplara gittiğine göre zannettiğiniz kadar yoğun olmadığı da ortada değil mi ?
Annesi hastaykende 9 gün cep telefonu kapalı olmaz bir insanın,hepsi bahane.
Yani özet olarak adam sizinle beraber olmak için hiçbir çaba sarfetmiyor.
ıhtiyaç duymuyor demek ki.
Bende evli olabileceğini düşünüyorum,yoksa bu birkaç kelime mesaj,birkaç telefon görüşmesi ona da yeterli gelmezdi.
Ya bu durumu araştırın ya da en doğrusu bu gizemli adamı hayatınızdan çıkarın.
Size hiçbir faydası olmayacağı ortada,aksine sizden daha fazla şeyler götürebilir,üzülürsünüz sonra.

Birinden ayrılmak için o kişiyle beraber olmak lazım.
Ben ortada bir ilişki göremedim açıkçası.
Sevgili diye biri yok ki, kimden ayrılacaksın?
Kendini üzdüğüne değmez.

Adam evli olabilir,Ayrıca ortadan kaybolması vs.normal şeyler değil..
Böyle bir ilişkiyi sürüdrebildiğine şaşırdım açıkçası..
Doğru sürüst birbirinizi tanımadğınız için de evlilik kararı almanız baştan yanlış zaten:nazar:

kızlar kafam patlamak üzere ne olur bir akıl verin bana da artık düşünemiyorum.
internette 1 sene önce tanıştığım, 9 aydır da çıktığım biri var. bu bir sene içerisinde iki kere görüştük. ayrı şehirlerdeyiz. iş adamı kendisi. çok yoğun çalışıyor. bu durum iletişimimizi bayağı sekteye uğratıyor. yani iki gün hiç görüşmediğimiz oluyor. benim ona ulaşma imkanımın olmayacağı şekilde ortadan kaybolduğu oluyor. sonra diyor ki, haftaya çok önemli bir toplantım var, kafamı toparlamak için bilmen nereye gittim. beni mesela cepten aramadığı oluyor iki gün. internetten tek satırlık çok seviyorum, çok özlüyorum falan yazıyor mesela. en son da annesi rahatsızlandı. bayağı ciddi bir hastalık. yine cebi hep kapalıydı. 1-2 kere şirket telefonundan ulaşabildim annesinin durumu ile ilgili bilgi aldım. sonra bir daha aramadım. tam 9 gün. o da aramadı. sonra 9. gün aradı. açmadım. nihayet bitti, annemin durumu iyiye gidiyor, çok özledim, çok seviyorum diye mesaj çekti. 3 gün oldu ben hala bir cevap yazmadım. sadece annesinin durumundan tamamen emin olmak için mesaj çekmiştim ilk aradığından sonra.
kızlar böyle bir adamla devam edeyim mi? biz evlenmeyi düşünüyoruz. aylarca konuştuklarımız çok güzeldi. ikinci gelişi doğum günüm sebebiyleydi. güzel bir hediye de almış bana. ben inanıyorum gerçekten işlerinin çok yoğun olduğu için ilgilenemediğine. sonra sık gelip gitmemesinin sebebi de aramızda cinsel bir şeyler olmadığı için diye düşünüyorum. yani zannediyorum bunu yaşamadığımız için o zor durumda kalıyor fiziksel olarak, yani yanımda olduğunda.
kızlar çok uzun oldu ama, sırf yeterli ilgi gömüyorum diye ayrılmalı mıyım? telefon etmediği, mesaj çekmediği, ona bazen hiçbir şekilde ulaşamıyorum diye, boş olduğu hafta sonlarında benim yanıma gelebilecekken arkadaşlarıyla kamp yapıp, şileye sapancaya gibip mangal yaptığı için ondan ayrılmalı mıyım?
bazı yerlerde saçmaladığımı biliyorum ama, o kadar şişti ki kafam artık bir karar vermek zorundayım ama kafamı toparlayamıyorum. en son 9 gün hiç görüşmedik diyorum. ve 9 günün sonunda artık her şey bitti, annemim durumu iyiye gidiyor, seni bile arayamadım, çok özledim filan diyor.

o kadar yogun bir adamla internette nasıl tanışabildinsengözlerimebaksanab

işleri o zaman yogn değildi de senle çıkmaya başladıktan sonra mı yogunlaştı:nazar:

chatleşirken zaman problemi yokmuş heraldekafamçokkarıştı

"kafamı toparlamak için bilmen nereye gittim." >> seni aramıyor kafasını toplamak için oraya buraya gidiyor:nazar:

"sonra bir daha aramadım. tam 9 gün" >> annesi rahtsız 9 gun ne sen onu ne o seni arıyor. bi de çok seviyorsunuz birbirinizisengözlerimebaksanab

kusura bakma ama eğer bu adam iş adamı ise (hangi işin adamı orası da bilinmiyo) sen bunun iş adamlıgına vurulmuş olma :jeyyar:

gelip gitmesini bıraktım arayıp sormuyo BİLE... gelmemesine karşın senin uydurdugun saçma sebepşakkıdı

sözler değil gözler kalbin aynasıdır derler.. seviyorum özlüyorum sözleri palavra palavra palavraaa :kahve:

eğer böyle bi ilişki varsa (arayıp sormayan bahaneler uyduran hediyelerle gözünüzü boyamaya çalışan...vs ) ve eger siz gerçekten evliliği düşünüyorsanız evet cidden saçmalıyorsunuz:nazar:

ya siz çok safsınız:1shok:

ya bizi kekliyorsunuzkötükedihüso

ya insan ne kadar meşgul olursa olsun 1 dakikasını sana mesaj çekerek harcayabilir bunlar hikaye ya 1 dakikasıda mı yokmuşş

adam evli annem dedigi kiside karisi olabilir CADIARZU

bir insanin o kadar gün cebi kapali olabilir mi be

valla su gunlerde herseyden suphe duyar oldum

sekreterleri ariyosun onlar seni karisi sanip adami baglayabilir

su sirketin bi adresini alda ziyaret et bakalim neymis isin asli astari sengözlerimebaksanab

gidemem ki canım ben ankara, o istanbulda

bana adam evli gibi geldi valla..
internette başlayan ilişkiler sürekli görüşülür ve yüzyüze biribirilerini tanırlarsa bence bir geçerlik kazanır.
değilse çok üzülebilirsiniz çünkü ne açığını yakalayabilir ne de yalanından emin olabilirsiniz.
oturduğu yeri biliyorsan öncelikle türkcellden adna soyadına kayıtlı başka turkcell numarası var mı kontrol et.
feysbuk gibi yerlere üyeliği var mı kontrol et internette arat tarat.
aranızda pek sağlıklı bir ilişki yok bence ve bunu sakın cinselliğie bağlama... hiç alakası yok.. bir kpukluk var sizde sanki sevgilisi değilsin de idareten arada bir mesaj atıyor gibi..
insan 9 gün aramazsa meraktan çatlar yahu.
sevse böyle davranmaz gibime geliyor.. biraz araştır bu adamı.. sonra daha çok üzülme..

doğru söylüyorsun ne dese kabul etmeye elim mahkum kalıyor.
açık adresini bilmiyorum canım. feysbuk üyeliğini de dondurmuştu. arada bir bakıyorum hala kapalı.
ne deseniz haklısınız kızlar... sevse böyle davranmaz. böyle sevgi mi olur...

bence bu adam evli..o kadar kesin diyorum evli..karısının yanında telefonu acamıyor.arada sırada acıyor sana "özledim,seviyorum" yazıp kapatıyor.annesinin hastalanması,arkadaslarıyla kampa bitmeside yalan..eşimin yanındaydım diyecek degilki..

benim bi arkadasım netten tanıdıgı birine kapıldı böyle..sevgili oldular sözde..cocuk telefonu 2 gün kapatlıyormus actıgında aynı senin sevgilinin yaptıgı gibi seviyorum falan diyormus.gündüzleri telefonu acıyormus aksam mesai bitiminde kapatıyormus telefonu.sonra bi gün cocugun hattından arkadasımı biri aramıs..arayan kim dersiniz.cocugun eşi..kadın telefonda nasıl aglamıs.bu adamın kacıncı böyle yapısı diye.onlar hiç görüsmemişti iş görüsme boyutuna gelmeden pisligin foyasını ortaya cıkardı Allah..

Allah'ın sevgili kuluymuş... ama yine de bu adam evli değil ya. yüzde yüz emin olamam tabi ama... zaten evli değilse bile bu derece ilgisizlik...

doğru söylüyorsun ne dese kabul etmeye elim mahkum kalıyor.
açık adresini bilmiyorum canım. feysbuk üyeliğini de dondurmuştu. arada bir bakıyorum hala kapalı.
ne deseniz haklısınız kızlar... sevse böyle davranmaz. böyle sevgi mi olur...

acik adresini bilmen sart degil bulundugu semtin ikamet ettigi yani semtin adini bilin turkcell size numarasiini veriyor.
ordan kontrol etmeye basla bence.
tahkikat yapmadan etmeden nasil bu kadar guvenebiliyorsunuz.

ıki kez gördüğünüz bir adamla evliliği düşünebilmenizi anlayamadım.
Telefon,internet aracılığıyla o kişinin hayatı,davranışları,kendisi hakkında fikir sahibi olamayacağınız belli.
Yanınıza gelmeme durumunu cinselliğe bağlamışsınız çok saçma,adam sizinle sevişmek için değil sizi özlediği için yanınızda bulunmalı zaten.
Benim babamda,abimde iş adamı.
Evet,yoğunlukları bazen çok bunaltır derecede olabiliyor ama;
Günlerce ortadan kayboldukları ya da onlara ulaşamayacağımız anlar olmuyor elbette.
Abim,şirketin genel müdürü olmasına rağmen çıktığı yurtdışı iş gezilerinde dahi sizin sevgiliniz gibi gizemli adam kılığına bürünmüyor emin olun.
Genelde kullandığı telefon hattı hariç,özel bizim her zaman ulaşabileceğimiz başka bir hattı vardır ve hiçbir zaman iletişim kopukluğu yaşanmaz aramızda.
Önemli toplantıları ya da ihaleleri olduğunda da,çalışma odasındadır genelde veya şirkette sabahlarlar yönetim kurulu olarak nadirende kendine ait bir dairesi vardır eve uğramayacağını söyler orada hazırlanır.
Siz fazla inanmışsınız bu yoğunluktu,toplantıydı.. hikayesine.
Ki,sevgiliniz arkadaşlarıyla mangal partilerine,kamplara gittiğine göre zannettiğiniz kadar yoğun olmadığı da ortada değil mi ?
Annesi hastaykende 9 gün cep telefonu kapalı olmaz bir insanın,hepsi bahane.
Yani özet olarak adam sizinle beraber olmak için hiçbir çaba sarfetmiyor.
ıhtiyaç duymuyor demek ki
.
Bende evli olabileceğini düşünüyorum,yoksa bu birkaç kelime mesaj,birkaç telefon görüşmesi ona da yeterli gelmezdi.
Ya bu durumu araştırın ya da en doğrusu bu gizemli adamı hayatınızdan çıkarın.
Size hiçbir faydası olmayacağı ortada,aksine sizden daha fazla şeyler götürebilir,üzülürsünüz sonra.

ne diyebilirim ki doğru söylüyorsunuz. bu konuyu bir başkası açmış olsaydı ben de öyle derdim. evlilik kararı böyle mi alınır diye... aynen yeniyetme genç bir kız gibi kaptırdım kendimi. ondan sonra da işte ipin ucunu kaçırdım bir daha. çünkü aşık oldum. bu bile sorgulanabilir...
ulaşılamaz olması konusunda çok tartıştım onunla. senin annen baban nasıl ulaşıyorlar sana o zaman dedim. gerektiğinde ben onları arıyorum dedi. cevaba bakar mısınız? benim sorumun cevabı değil tabi ama, aptal bir aşık her şeye inanmak istiyor işte. kafamın dağılmaması lazım, toplantıya konsantre olmam lazım dedi. e buna da hak verdim. vermemeli miydim, hala objektif düşünemiyorum...
mangallara gitmesini de, kafamı dağıtmam gerekiyor, istanbulun yakın çevresi diye buralara geliyorum diyor (haftasonları neden ankaraya gelmiyorsun diye sorunca).
annesi hastanedeyken cep telefonunu kapatmasına da işten arıyorlar sürekli dedi.
ama canım dediğiniz gibi ortada bir çaba yok. bu çok açık. ve ben hala ayrılırsam ona haksızlık yapmış olur muyum diye düşünüyorum inanabiliyor musunuz? vallahi kendimi takdir ettim bir taraftan da insan bu kadar verici olmaz ki...

Son düzenleyen: Moderatör:
X