Sevgilime güvenemiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anladım şimdi, çok teşekkür ederim. Hemen evlilik gibi bir şey düşünmüyorum zaten. Bana kalırsa en az 1 sene sevgili olmadan evlilik konusunu açmak bile saçma. Bunu düşünen sürekli bu konuyu açan da kendisi ben sürekli zaman gösterecek. Herşey güzel giderse neden olmasın diyorum. Söylediğiniz gibi zaman gösterecek... Akışına bırakacağım artık
kız sadece ara bozmak için yapmış belli ki kıskançlığından

evet zaten beraber olduğumuzu geziye gittiğimizi de biliyormuş

Ben güvenmezdim, önce kiza yalvarmis iki ay sonrada senin icin ölüp bitmis.
Senden sonrada birini bulup yerini doldurur
Sorun degil onun icin..

Güvenmemelisin sakın ha sakın aceleci olma ilerde üzülen sen olursun..

Bence eskiye hic takilma, sevgilin onu unutmamış olsa zaten ona geri donerdi. Son 1 ay kız yazmış bu gecistirmis diyorsun, bence kotu olsa kiz neden ona geri dönmek için yazsin.
Kafaya takarsan kendi ilişkine zarar verirsin. Birbirinizi iyice tanımadan ciddi birseyler dusunme, zaman herseyin ilaci.
Mutluluklar dilerim, bence çok mutlu olacaksın.

Merhaba arkadaşlar. Sizlere danışmak istediğim bir şey var. 2 yıllık ilişkimi erkek arkadaşımın beni çok sıkması boğması, giyimime hayatıma aşırı düzeyde karışması ve bunları yaparken kırıp dökmesi nedeniyle bitirmiştim. İlişkim bittikten bir süre sonra eski sevgilim görüşmek istedi ancak net ve sert durup görüşmedim. 8-9 ay geçti aradan. Başka biriyle tanıştım. Önce arkadaş olduk. Ama ikimiz de birbirimizden etkilenmişiz Sonra çok hızlı ve ani bir şekilde sevgili olduk. 2 aylık bir ilişkim var şu an. Kafalarımız çok iyi uyuyor. İkimiz de gezgin doğacı hayvansever. Tek problem alkol kullanmasıydı. Ben de insanları baskılamayı sevmem olduğu gibi kabul etme taraftarıyım. Alkole çok düşkünmüş severmiş. Ama benim aile yapıma uymadığını bildiğinden kendi isteğiyle bıraktı. İlişkimizin başından beri (2 aydır) hiç kullanmıyor. Sadece özel günlerde ailemle içerim dedi. Ben de abartmadığın sürece sorun yok dedim. Aramız gayet iyi herşey çok güzel. Ama beni rahatsız eden bazı şeyler var bunun temelini de anlatacağım. Ailesiyle falan tanıştım. Kuzenleri anne baba amcası halası babannesi herkes ile. Benim için 2 ay fazlasıyla erken. Ama o ben aradığımı buldum hadi de hemen yüzük takalım diyor. Bu kadar hızlı evlilik yüzük vs konuşulması beni çok gerdi. Korktum. Sonuçta bi insan bi insanı 2 ayda ne kadar tanıyabilir? Ayrıca ilişkimizin başlarında. Sevgilimin eski sevgilisi aramızda bir ayrılığa sebep oldu. Sevgilimin ve benim profillerimizi stalklamış. Beni öğrenmiş. Sevgilimle bir geziye gittiğimiz bir gün benim yanında olduğumu bilerek ona mesaj attı. Bilmiyormuşçasına. Ama sonra öğrendim ki herşeyi biliyor bi gün önce de yanyana olduğumuzu ne zamandır tanıştığımızı. Bilmediği şey yok. Yanımda aradı. Sevgilim açmadı. Kapattı. Numara da kayıtlı değil. Ben de kıllandım niye açmıyorsun dedim. Kim olduğunu bilmiyorum tabii. benim ısrarım üzerine açtı. Hoparlöre aldı. Kız bağırıyor çağırıyor beni kandırdın bilmem ne. Birkaç şeye hı hı evet evet hıhı diyip geçiştirdi ve kız o kadın beni duyuyor mu dedi evet dedi sevgilim. Sonra kız saydırdı beni kullandın aldattın bilmem ne. Sevgilim de biz ayrıldık ben seni aldatmadım Bitti niye anlamıyorsun dedi. Arama bi daha dedi. Sonra telefonu kapadı. Olayın üzerine Kavga ettik. Çok sinirlendim. Başıma ilk kez böyle bir şey geliyor. Niye engellemedin nasıl istediği zaman sana ulaşıyor takip edip bunları yapabiliyor dedim. Bütün gün tartıştık. Kızın söyledikleri beni aldattın gibi cümleler kafamı çok karıştırdı. Sevgilim uyurken kızın numarasını alıp mesaj attım. Mesajların ekran resmini gönderdi. Bu kız 3 yıllık ilişki yaşadığı uzun bi süredir ayrı olduğu bi kız. Biz tanışmadan 1 ay önce kıza yalvarmış yakarmış pişmanım düzeltelim herşeyi diye. Neler diyor ama sen en güzelsin ben senin kıymetini bilemedim he de gelip seni hemen alıp buraya getireyim vs vs. Kız ailesinin istemediğini söylemiş. O da ben onlara da paspas olurum geçmişi unuturuz demiş. Bunu deme sebebi de sevgilim eskiden askermiş suriyede görevdeyken kızı çok üzmüş baya psikolojik problemler yaşamış o dönem hep kıza patlamış. Sonra baktı ki bu meslek onu yıpratıyor başka birine çeviriyor suriyenin de biteceği yok istifa etmiş. Neyse kızla benle tanışmadan 1 ay önce falan böyle konuşmuşlar. Yalvarmış etmiş kız dönmemiş. Sonra benimle tanıştı. Önce arkadaştık sevgili olduk sonra. Bu arkadaşlık sürecinde kız onu aramaya yazmaya başlamış. Bu da geçiştirmiş müsait değilim dışardayım vb. Kız bana bütün konuşmaları atınca ben de 1 ay önceki konuşmaların benimle sevgiliyken geçtiğini son konuşmalarla hepsinin aynı zamanda olduğunu sanarak beni aldattığını düşünüp ayrıldım. Kıza inandım yani. Sonra sevgilim çok uğraştı konuşmuyodum telefonları açmıyordum kapımda sabahladı mesajlar kuzenini halasını vs devreye soktu falan. Heryerden engelledim 1 hafta hiç bir şekilde muhatap olmadım. Durmadan uğraştı. Sonra burada tepede bir ormanlık araziye masa kurmuş mumlar çiçekler. Pankartlar hazırlamış resimlerimizden afişler yazılar çıkartmış. Gidecek çok yolumuz var Bizi bitirme vb yazılar. Tüllerle süslenmiş Masa sandalye hazırlamış. Gül yaprakları çiçekler vb. Doğada tepede sakin bi yerde. Görüşmek istemiyordum ortak bir arkadaşı aracı yapıp başka bi yere gidiyormuş gibi beni oraya götürttürdü. Ortamı görünce çok mutlu oldum diz çöktü elimi tuttu bize bi şans ver böyle kolay dağılmayalım falan. Sonra mesajların biz beraber değilken geçtiğini, kızın bizi ayırmak için yeni olmuş gibi gösterdiğini de söyleyip mesajları gösterdi tarihleriyle. Dayanamadım barıştık. Herşey güzel devam ediyoruz ilişkiye bir sıkıntı yok. Askeriyeden istifa etmişti iş başvuruları yapmıştı markette işe girdi şimdi. Onaylandı başvurusu. Alkolü 2 aydır bıraktı. Hiç almadı. Sigarayı da baya azalttı. Hepsi sadece senin için seni mutlu görmek için vs diyor.Herşey güzel bi sorun yaşamıyoruz ama arkadaşlar ben bu kızı kafamdan atamıyorum. Bana karşı herhangi bi yanlış tavrı olmadı sevgilimin gayet kibar herşeyi düşünüp hemen halleden bi insan. Ama kızın yazdıklarına aklım gidiyor. Ayrıldıkları dönem başka kızlarla görüşmüş vs sonuçta kıza da bi sürü yalvarmış çok değil 2 ay sonra benle sevgili oldu bana garip Geliyor. Gereksiz takıntı mı yapıyorum sizce? Eski ilişkimin de travması var sonuçta. Başta güzeldi onla da sonra çok üzdü. Korkuyorum ondandır diye düşünüyorum. Herşey güzel içine etme kızım diyorum ama içimde bi korku var. Bu kızı aşamıyorum söyledikleri beni çok etkiledi siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?
aklıma gelen ilk soru..bukadar kıza yalvarmış bu kız istememiş neden ozaman seninle görüşürken beni aldattın gibi konuşmalar yapmış..kız daha hala bunu istiyor ve mucadele ediyor..sevgiliniz ise bukadar çalkantılı uzun vadeli bir ilişkiden yeni çıkmış ve anlaşılan tam kapatamamış ....bağlanmazdım yerinizde olsam. Ne cabuk sevgiyi unutuyor devam ediyor hayatına? bukadar kolaymı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X