Sevgilimi eski sevgilisi aramış. geri dönmediğini söyledi fakat bana yalan mı söyledi?

boş vaktim çok değil değer verdiğim çok sevdiğim birisi o yüzden pat diye belirsizlik içinde bitirememki öğrenmek isterim tamam arkama bakmadan bitirmem öyle yapmam gerek ama ben yapamıyorum
Yapmanız gerek ama. Besbelli kızla yazistigi. Yol verin gitsin.

Bunun aynısı kuzenimin başına gelmişti. Konu biraz eski ama bu kıza tepki yağdıranlara sesleniyorum. Bu gibi durum umarım başınıza gelir. Kuzenim erkek arkadaşına sürpriz yapmak için çocuğun evine gidecekti. Çocuğun eski sevgilisiyle bunu aynı apartmandan çıkarken yakaladı. Bunlara güvenmeyin. Yapmadım etmiyorum derler kurana basıp yeminler ederler ama hep bir yalan.

Okurken biri beni boğazlıyor sandım. Bu ne ya? Adamın ne kadar Ç. İçi olduğuna kadar didikliyorsun. Senin gibi sevgilim olsa net terkederim sonra da eski sevgililer listesinde bile adını saymam ki yine aklıma gelmesin. Kimseyi bu şekilde tutamazsın. Ayrıca evli bile olsam eşim bana bu kadar hastalıklı davransa, onun güvenini kaybetme gibi bir endişem kalmaz. Niye kalsın ki zaten yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…