Sevgilimi test etmek

Ya çok meraklı kadınlara karşı yada güzel kadın görünce dayanamıyor her türlü bırakman gerektiğini gösteren sinyali çakıyor sana 😏

kızlar merhaba direkt konuya giriyorum ben erkek arkadaşımın Facebook aramasında ikide bir saçma sapan gereksiz kadın aramaları görüyorum. Mesela bir kız arkadaşının ablasını aratmış, bir arkadaşının ortak bir arkadaşını aratmış, genç yaşlı alakasız böyle böyle şeyler. Bazen günde 1 kişiyi aratmış bazen 2-3. Bana aşırı anlamsız geldi mesela yemeğe gittik masadaki kadın bizden 10-15 yaş büyük çocuklu, onu bile aratmış. Ben aşırı işgilleniyorum çok saçma geliyor ne alaka. Fake hesap kurup orta güzellikte bir kız fotoğraflarıyla istek atıp amacını görmek istiyorum sizce yapayım mı?

Face mi kaldı ya 😅 mature fantezisi var galiba. İşkillenmekte haklısın tanımadığı birini nasıl aratıyor ya 🤮 dehlemen gerekecek galiba. Ayrıca sürekli takip edersen kafayı yersin hiç güvenmiyorsun belli ki.
Test etsen ne olacak ki. Üzüldüğünle kalırsın.

Liseli kız mısınız da böyle işlere gireceksiniz, direkt ayrılın gitsin. İlla tam göreceğim içimde kalmasın diyorsanız da yapın kendiniz görün ama hiç gerek yok
Facebook kullanan da kalmadı, azg*n dayıların platformu ora 🤦🏻‍♀️

kızlar merhaba direkt konuya giriyorum ben erkek arkadaşımın Facebook aramasında ikide bir saçma sapan gereksiz kadın aramaları görüyorum. Mesela bir kız arkadaşının ablasını aratmış, bir arkadaşının ortak bir arkadaşını aratmış, genç yaşlı alakasız böyle böyle şeyler. Bazen günde 1 kişiyi aratmış bazen 2-3. Bana aşırı anlamsız geldi mesela yemeğe gittik masadaki kadın bizden 10-15 yaş büyük çocuklu, onu bile aratmış. Ben aşırı işgilleniyorum çok saçma geliyor ne alaka. Fake hesap kurup orta güzellikte bir kız fotoğraflarıyla istek atıp amacını görmek istiyorum sizce yapayım mı?
2024 e güzel bir başlangıç yapın ve bu adamdan koşarak uzaklaşın ama siz ayrılsanız da anldığım kadarıyla o geri dönmeye çalışır sırf takıntı yapacağı için oyuna gelmeyin, yengeç burcu mu erkek arkadaşınız

X